هک آرایش TikTok برای قهوهای مایل به زرد به عنوان خط لب

[ad_1]

خوب ، دستان بالا چه کسی * * * * * * * * * * * * * * * * * * * در برخی از نقطه آرزو برای لب های پر و آبدار تر از لبهایی که ما با برکت بود؟

اگر تمایل به استفاده از خط لب دارید تا به شما کمک کند تا Va-va-voom اضافی و یک پوسته بی عیب و نقص تعریف شده داشته باشید ، احتمالاً به طور منظم با مدادهای بی پرده و اثر معمول مالش تا خلال ناهار مقابله خواهید کرد. برخی از شما حتی ممکن است یک گام فراتر رفته و به سراغ خال کوبی لب یا حتی پرکننده لب بروید ، هم درمان زیبایی ، هم تهاجمی و هم اغلب پرهزینه که نیاز به بررسی دقیق دارد تا ذکر تحقیقات صحیح در مورد افرادی که این کار را انجام می دهند و خطرات موجود در آن نیست.

با این حال ، به نظر می رسد آخرین هک آرایش TikTok برای کسانی که خواهان اثر لب های پرتر هستند ، بدون کمک به اقدام شدید یا استفاده مجدد از خط ثابت لب ، به کمک شما آمده است. به طور جدی ، آیا چیزی وجود دارد که این سیستم عامل نتواند به ما یاد دهد؟

این مقاله آموزشی TikToker برای پرنسس دی باعث ترس مردم می شود زیرا او دقیقاً * شبیه او است

کاربر TikTokgwmakeup ویدئویی را با این عنوان به اشتراک گذاشت: “تقلبی لبهای من را برنزه می کنی تا مجبور نباشی”. در این ویدئو ، او قبل از رنگ آمیزی خط لب های خود با محصول ، موسی St.Tropez Self Tan Express Bronzing Mous را در یک کاسه می ریزد و با یک برس آستر لب تحریک می کند.

در حالی که او فاش نمی کند که چه مدت محصول را واقعاً برای چه مدت گذاشته است ، اما گمان می کنیم این ساعت کامل نبوده است (اگر تلاش می کنید این کار را انجام دهید ، شاید با چند دقیقه بیشتر شروع نکنید!)

عکس آخر چپ او را با لبهایی کاملاً آراسته به سبک کارداشیان نشان می دهد. به معنای واقعی کلمه ، یک مکاشفه است.

برای دیدن این تعبیه شده ، باید رضایت کوکی های Targeting را بدهید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

این ویدیو که بیش از 43 هزار پسند دارد ، طرفداران را دید که به سرعت از هک آسان او استقبال می کنند. یکی نوشت: “این نبوغ است” که به او پاسخ داد ، “صداقت این است! لبهای پرتر فوراً.”

دیگری نوشت: “WTF! من با خط برنزه شدن طبیعی لب هایم ناامن شده ام.” gwmakeup پاسخ داد: “امتحانش کن! فکر می کنم دوستش داشته باشی.”

یک خط لب ترک خورنده می تواند تفاوت بین لب ‘meh’ و لب خارق العاده باشد

یکی از کاربران گفت: “ای کاش برای من آرزو می کرد که خیلی بد خراب شوم.” ستاره TikTok پاسخ داد ، “برای استفاده از برس لب و استفاده از وقت خود از آن استفاده کنید.”

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>