هک آرایش TikTok برای نحوه جعل لیفت چشم

[ad_1]

همیشه روزهایی وجود دارد که احساس چشمان ما بیش از کمی خسته است. وقتی به نظر می رسد که بقیه چهره ناخوشایند ما را پایین می اندازند ، زیرا ما خیلی دیر در اسکرول روی تلفن های خود مانده ایم. این زمانها مانند این است که احساس می شود به معنای واقعی کلمه هیچ کاری نمی توانیم انجام دهیم تا دوباره بیدار به نظر برسند (آیا باید فقط یک روز کار را لغو کنیم و دوباره RN را به رختخواب ببریم؟) مگر اینکه راه دیگری وجود داشته باشد؟

خوب ، خوشبختانه برای ما ، TikTok با هک آرایش دیگری دوباره به کمک می آید که همه چیز کمک می کند تا چهره های ما “بلندتر” به نظر برسد بدون اینکه کاری بیش از حد جدی انجام دهیم. پس از همه ، اگر چیزی که این پلت فرم در طول چند ماه گذشته به ما آموخته است ، این است که چگونه از طریق هر محصول آرایشی جهنم زندگی را منحرف کنیم.

کاربر TikTok suzi_sina فقط یک هک ویدئویی را با عنوان “چگونه جعل لیفت چشم را جعل کنیم” رها کرد. در حال حاضر ، به نظر می رسد این یکی به اندازه هک لیفتینگ کانتورینگ که اخیراً در مورد آن نوشتیم ترسناک نیست و از همه بهتر ، به معنای واقعی کلمه شامل سه محصولی است که حتماً در کیف آرایش خود قرار دارید.

یک روش جدید کانتورینگ که اثر “بلند” می دهد در TikTok ویروسی می شود

بنابراین ، روش ساختگی لیفت چشم چیست؟ بله ، این دوست قدیمی خوب ما است که دوباره کانتور می کند اما نسبتاً ساده است.

در این ویدئو ، سوزی ابتدا کانسیلر را زیر قوس ابرو خود زده ، سپس در گوشه چشم خود قرار می دهد ، و به دنبال آن سایه چشم قهوه ای مخلوط شده در زیر کانسیلر زیر ابرو ، به بیرون کشیده می شود ، و به دنبال آن کانسیلر بیشتری در ناحیه چشم خارجی ظاهر می شود ، و همه را با هم مخلوط می کند با برس. او فقط با استفاده از ریمل مژه در قسمت فوقانی مژه های خود ظاهر را تمام می کند. سردرگم؟ فقط تماشای فیلم زیر آسان تر است …

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های Targeting را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

این هک ، که قبلاً توسط بیش از 401.2K کاربر پسندیده شده است ، نظراتی راجع به اینکه از کدام محصول استفاده کرده است ، مشاهده کرد ، وی به آنها پاسخ داد: “کانسیلر Maybelline Fit Me و پالت کانتور زیبایی Joah”.

این هک کانسیلر «بالابرنده صورت» که در TikTok ویروسی می شود نبوغ محض است

آسان است ، نه؟

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>