هک بنیاد TikTok که بسیار تلاش می کند ویروسی می شود

[ad_1]

اگر تنها راهی وجود داشت که بتوانید به راحتی سایه پایه خود را به راحتی بیابید ، در تمام طول سال … خوب ، معلوم است که هک این امر وجود دارد – خوشحال شوید! اما هشدار داده شود ، این بسیار زمانبر است و شما باید به تمام ضرب و شتم اختصاص دهید (اگر فکر می کنید در مورد اغراق می کنیم LOL).

از کنار تکنیک ها ، تماشای این فیلم های هک ویروسی جالب است و به ویژه این یکی جالب و جذاب است.

تست 5 نفر: استودیوی M ∙ A ∙ C Fix Fluid Foundation و ابزار آزمایش مجازی

این شامل کشیدن خطوط به عنوان مرزها و سپس پر کردن مربع های کوچک با تن های مختلف است (زیرا پوست هیچ کس یک رنگ نیست) در کل صورت ، تقریباً مانند اینکه شما یک صفحه شطرنج چند رنگ را ترسیم می کنید.

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

رنگ های عمیق تر می توانند به جایی که می خواهید کانتور بزنید و رنگ های روشن تر به آنجا که می خواهید روشن شوند ، برسند.

نتیجه ای که با هم مخلوط می شود ، یک بوم رنگ پوست واقعی است که در حال حاضر تمام مراحل دیگر مانند پنهان کاری را انجام داده است (که با توجه به تمام وقت حتی قبل از مخلوط کردن ، امیدوارید که آن را داشته باشید).

برخی از کسانی که این تکنیک را امتحان کرده اند گفته اند که “ترکیب آن دشوار است” ، اما یک نفر که اقدام به هک کرده است از اسپری تنظیمات برای سهولت این قسمت استفاده کرد. اگرچه ، او گفت که این همه احساس آرایش زیادی دارد و با گفتن اینکه “تحت تأثیر قرار گرفته است ، اما من دیگر این کار را نمی کنم” ویدئو را به پایان رساند. نمایشگاه.

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

شخصی درباره هک اظهار نظر کرد: “خیلی عالی ، دوست دارم امتحان کنم ، اما آرایش خوبی ندارم”.

دیگری به شوخی اضافه کرد: “در حال حاضر خیلی طول می کشد تا آرایش کنم ، این سطح بعدی است!”

بیش از TikTok ، برخی این ترفند پایه را “چالش کانتور مربع” نامیده اند ، با تأکید بر – حدس می زنید – جنبه کانتورینگ که می توان به دست آورد.

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های Targeting را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

اگر خسته شده اید و کمی وقتتان را گرفته اید ، حدس می زنم چرا یکبار امتحان نمی کنید؟ من شخصاً به محصولات تحت پوشش نور متوسط ​​خودم پایبند خواهم بود و تحسین خواهم شد – حتی اگر صدای آن خیلی گرم باشد.

آیا مبارزات جدید شارلوت تیلبری بنیاد بی عیب و نقص Airbrush بنیادی ترین کمپین است؟

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>