هک خط چشم توله سگ در TikTok

[ad_1]

باور نکنید ، ما به لطف خط چشم توله سگ چشم خط چشم گربه را خداحافظی می کنیم – آخرین روند زیبایی که طوفان TikTok را می گیرد.

هیچ رازی نیست که دستیابی به چشم گربه ای کلاسیک در صورت داشتن کلاه یا حالت چشمی عمیق می تواند کمی دشوارتر باشد. بسیاری از آنها از خط چشم مایع در درب بالایی خودداری می کنند تا از چروک شدن و لکه گیری جلوگیری کنند ، در حالی که دیگران به عنوان سازش عملی تر ، به محدود کردن بال گربه ای کوتاه و باریکتر متوسل می شوند.

یک روش جدید کانتورینگ که اثر “بلند” می دهد در TikTok ویروسی می شود

اما در مورد روزهایی که می خواهید یک بال بزرگ غیرمنطقی داشته باشید ، چه می کنید؟

خوشبختانه ، گوشه زیبایی هک TikTok این روند زیبایی کره ای را برای ما به ارمغان آورده است تا این مشکلات را برطرف کنیم.

خط چشم توله سگ بر ایجاد توهم چشم های رو به پایین متمرکز است. ما را بشنو – بهتر از آنچه فکر می کنی به نظر می رسد.

در واقع به این معنی است که دیگر خط چشم و عمق درپوش بالا ندارید زیرا خط چشم به سمت پایین مژه پایین هدایت می شود. وقتی چشمان خود را کاملا باز می کنید ، آستر شما به صورت دسته ای به نظر نمی رسد.

در عوض ، از یک خط چشم تمیز ، نرم و جوان برخوردار است ، از این رو مانند توله سگ است.

GLAMOR Tries: ما فرهای مداد TikTok را با صاف کننده ها دوباره ایجاد کردیم و آنچه اتفاق افتاده است

در TikTok ، هشتگ # puppyliner بیش از 3.2 میلیون بازدید جمع کرده است ، با فیلم های بی شماری از افراد (با اشکال مختلف چشم) که این روش را امتحان می کنند.

کاربر TikTokkilsokerr ویدئویی را به اشتراک گذاشت که نشان می دهد او چگونه بوش توله سگ را انجام می دهد پس از اینکه در Tiktok قبلی ادعا کرد که “خط چشم فرو رفته توله سگ جایی است که در آن است”

به طور طبیعی ، این باعث شد بینندگان درخواست آموزش کنند.

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های Targeting را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

در این ویدئو او از یک قلم مایع مشکی رنگ در بالای مژه استفاده می کند و هشدار می دهد که در این مرحله پلک خود را بالا نبرید – فقط اجازه دهید چشم خنثی باشد.

با چشمانش ، او با دنبال کردن خط مژه بالا و پایین رفتن شروع می کند ، و سپس آن را با اضافه کردن یک خط دیگر در زیر پایان می دهد تا به خط آب متصل شود.

علاوه بر این ، او از خط چشم سفید در خط آب برای روشن و روشن شدن ظاهر جوان استفاده می کند ، سپس سایه چشم تیره تری می گیرد تا قسمت پایین آن را دود کند و آن را مضراب می کند.

با بیش از 127.9 هزار لایک ، این ویدیو بسیار خوب شده است ، با نظراتی مانند “به معنای واقعی کلمه روزی که من خط چشم توله سگ را امتحان کردم روزی بود که زندگی من تغییر کرد”.

یکی دیگر از کاربران TikTok اظهار داشت: “من عاشق پوشیدن آستر سگ توله سگ هستم زیرا برای شکل چشم طبیعی تر است.”

امتحان این روش با خط چشم قهوه ای یا مدادی قطعاً لبه نرم تری به آن می دهد.

چه کسی فکر می کرد که خط چشم گربه می تواند رقابت عمده ای داشته باشد!

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>