هک لب پر چرخی جیجی حدید فاش شد

[ad_1]

او از بدو تولد کودک خای دراز کشیده است اما جیجی حدید به آرامی به وظایف کاری خود بازمی گردد – و ما را برای سوار شدن در شبکه های اجتماعی همراهی می کند.

جیگی از رسانه های اجتماعی خود استفاده کرده است تا ما را در جریان پروژه های کاری فعلی و هک های زیبایی BTS قرار دهد – و او فقط یک هک نابغه لب را به اشتراک گذاشته است که صبر نمی کنیم امتحان کنیم.

در یک حلقه اینستاگرام که توسط این مدل بارگذاری شده است ، MUA او ، ارین پارسونز ، در حال زیباتر شدن او در صحنه فیلمبرداری میبلین دیده می شود.

این محصولات لب پر کن جایگزین بدون سوزن برای پرکننده هستند

در ویدئو ، ما می بینیم که ارین از رنگ لب که کسری از سایه تیره تر از رنگ لب طبیعی گیگی است ، استفاده می کند و سپس آن را با یک حرکت قایم در اطراف خط لب خود قرار می دهد. در حالی که قلم مو به طور غیرمتعارف از آنچه بیشتر مردم استفاده می کنند بزرگتر است ، همانطور که ویدیو تصدیق می کند ، با پوشش سریعتر یک سطح کوچکتر از یک برس کوچکتر ، این کار را انجام می دهد.

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

رنگ لب های مات و مبهوت – بدون هیچ خط خشن – باعث می شود لب های او اندازه دو برابر داشته باشند (البته کاملاً طبیعی).

جیجی حدید فقط شش ماه پس از زایمان باعث بازگشت وی به ورساچه به باند شد

عکسبرداری زیبایی جیگی پس از آن انجام می شود که وی ماه گذشته در هفته مد به باند بازی حمله کرد.

همانطور که پیروانش می دانند ، جیجی و دختر بچه او به سرعت در حال تبدیل شدن به دو نفره مادر مشهور و دختری محبوب ما هستند – و ما به آرامی نگاهی اجمالی به زندگی آنها در مزرعه خلوت پنسیلوانیا در یولاندا فاستر داریم.

اما در تضاد کامل با زندگی جدید دنج و نسبتاً خصوصی او به عنوان یک مومیایی شیک در کشور ، این خانم 25 ساله در هفته مد حماسی به باند پرواز ورساچه بازگشت.


تنها شش ماه پس از زایمان ، این زیبایی در کنار خواهر بلا و مگ مدل های همیشگی خود ایرینا شایک و پرهیز لی برای آنچه که بدون شک پر ستاره ترین پیمایش تاکنون در این فصل بود ، به باریک آمد.

خوش آمدید ، Gi!

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>