هک مد TikTok برای تبدیل سوتین به سوتین بدون پشت و بند

[ad_1]

ما از تابستان شکایت نخواهیم کرد زیرا ، خوب ، ما مدتها منتظر ماندیم تا سرانجام دوباره لباسهای زیبا را بیرون بیاوریم. با این حال ، نقطه ضعف؟ پوشیدن یک سوتین زشت و بدون بند که واقعاً از ما پشتیبانی صحیح صفر می کند (اگر شما هم مثل من باشید ، بدون سوتین رفتن گزینه ای نیست ، آنها فقط بیش از حد تکان می خورند). و آیا ما واقعاً می خواهیم سکه های گرانبهای خود را برای لباس زیر خرج کنیم وقتی که می خواهید از پس سرگرمی لذت ببرید؟ پاسخ منفی بلند و قدرتمند است ، بسیار متشکرم.

خبر خوب برای ما زیرا کاربر TikTokmichelimartinengh به کمک ما آمده است و هک جدیدی را که قبلاً فکرش را نکرده ایم به ما یادآوری می کند که شامل تنظیم سوتین موجود برای ایجاد تقریبا بدون پشت (حداقل کم پشت) است. آه خدای من. به طور جدی ، TikTok چه جهنمی بدون شما انجام خواهیم داد؟

“کفال یک دقیقه ای” در TikTok وحشی است و بگذارید فقط بگوییم این شجاع ترین روند مو است

در زیرنویس کاربر اسپانیایی می نویسد ، چگونه سوتین خود را پنهان کنیم؟ که تقریباً به این معنی است (تحمل کنید ، اسپانیایی A-Level ما محدود است و Google ترجمه معتبرترین منبع نیست …) “آیا می خواهید سوتین خود را پنهان کنید؟”

برای دیدن این تعبیه شده ، باید رضایت کوکی های Targeting را بدهید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

در این ویدئو ، او در یک سوتین توری معمولی ظاهر می شود ، سپس شروع به تطبیق آن می کند ، بندها را پایین می آورد و آنها را از روی جلوی سوتین می پیچد و محکم می کند ، سپس نشان می دهد که سینه بند را در یک قسمت پایین بریده و به معنای واقعی کلمه هیچ نشانه ای از بند نیست ، به علاوه او هنوز هم تمام حمایت ها را دارد. خیلی راحت ، درسته؟

چشم گربه ای را فراموش کنید ، این هک خط چشم توله سگ در سرتاسر TikTok وجود دارد زیرا بسیار جوان کننده است

این ویدیو در حال حاضر بیش از 4.7 میلیون بازدید و 332.1K پسند با صدها نظر از طرفداران در حال هک کردن سوتین او جمع کرده است.

یک کاربر نوشت: “وای ایده عالی ، در حالی که دیگری گفت:” بزرگترین هک تا کنون. “

یکی گفت: “پس اندازش کرد تا فراموش نکنم که چطور این کار را کرد.”

چه چیزی را حساب می کنید ، ارزش امتحان کردن وقتی می خواهید تاپ بپوشید یا لباس کمر بپوشید؟ ما چنین فکر می کنیم!

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>