هک های نهایی مو از بهترین آرایشگران و رنگ آمیزان مو

[ad_1]

رژیم های موی ما به اندازه ما فردی هستند و هر شخصی نگرانی ها و نیازهای خاص خود را خواهد داشت. با این حال ، ترفندهای خاصی وجود دارد که همه باید بدانند که می تواند باعث صرفه جویی در وقت شما شود و همچنین موهای شما را در حالت عالی نگه دارد.

ما بهترین هک های مراقبت از مو و آرایش مو را از بهترین افراد در تجارت گرد آورده ایم.

اگر موهای رنگی دارید همیشه از شامپوی بدون سولفات استفاده کنید

سارا فیلپوت ، رنگارنگ در سالن لری کینگ در جنوب کنزینگتون ، توصیه می کند: “اگر رنگ دارید ، همیشه از شامپوی فاقد سولفات استفاده کنید تا نشاط آن را برای مدت طولانی تری حفظ کنید و کم رنگ شود.”

سولفات ها می توانند مقداری از رطوبت پوست سر و رشته ها را از بین ببرند ، به همین دلیل ممکن است بعد از آن در حال بسته بندی مواد تهویه مطبوع باشید. آنها به ویژه خبرهای بدی برای سالن و موهای رنگی در منزل هستند ، زیرا ماده پاک کننده می تواند رنگدانه های مصنوعی را از فیبر مو خارج کرده و باعث کم رنگ شدن و از بین رفتن قدرت شود.

نکاتی از یک متخصص رنگ آمیزی در مورد نحوه مراقبت از موهای بلوند سفید کننده در بین مراجعه به سالن

هرگز موهای خشک را با قدرت کامل خشن نکنید

آسان است که تصور کنیم خشک کردن ناخوشایند به عنوان کمترین قسمت خشک شدن در خانه مهم است ، اما مرحله موقت آن می تواند تأثیر زیادی در شکل نهایی داشته باشد. “یکی از رایج ترین اشتباهاتی که مشتریان من مرتکب می شوند خشک شدن کامل به طور کامل است انفجار ، “می گوید بابی کولیر ، آرایشگر مو در آرایشگاه لری کینگ در جنوب کنزینگتون.

“شما باید از قدرت کمتری و گرمای کمتری استفاده کنید ، زمان زیادی برای خشک شدن آن لازم است. این باعث می شود حجم بیشتری داشته باشید و سبک در طول روز بیشتر طول خواهد کشید. اگر با گرما و هوا منفجر کنید ، کوتیکول را صاف می کنید جلوی آن را بشکافید و قبل از اینکه حتی یک ظاهر طراحی کنید ، میزان صدا را خارج کنید. ‘

حاشیه خود را متناسب با پیشانی خود تنظیم کنید

لوک هرشسن ، آرایشگر و مدیر عامل شرکت هرسسونز می گوید: “حاشیه ای برای همه وجود دارد ، اما هر حاشیه متناسب با هر چهره نیست.” “این خیلی به شکل صورت شما نیست ، اما شما باید پیشانی خود را در نظر بگیرید.”

به گفته لوک ، اگر پیشانی بلندتری دارید ، می توانید با هر نوع حاشیه ای از جمله سبک کاملا ضخیم و کامل کنار بیایید. با این حال ، اگر پیشانی کوتاهی دارید ، نزدیک ترین چیزی که می خواهید به حاشیه بروید ، انفجار پرده ای رشد یافته یا چیزی کمی طولانی تر از آن است که کل پیشانی شما را نمی پوشاند.

اگر مستعد چربی مو هستید ، فقط در انتهای آن نرم کننده بزنید

اگر فهمیدید که موهایتان تا روز دوم پس از شستشو چرب است ، رژیم شما می تواند مقصر باشد. در حالی که بسیاری از ما با موهای خشک یا رنگی در دام استفاده از موهای بلند و بالاتر قرار می گیریم تا گره خورده شود ، اما متخصصان مو توصیه می کنند اگر پوست سر یا موهای ریز دارید ، آن را روی طول و انتهای مو بمالید. چرا؟ زیرا هرچه آن را بالاتر بزنید ، موهایتان سریعتر چرب می شوند.

همیشه قسمتهای جلو را دور از صورت حلقه کنید

چه یک موج دار کلاسیک و چه موج ساحلی ، همیشه باید قسمت های جلوی مو را دور از صورت فر کنید. هالی رز کلارک ، آرایشگر می گوید: “موها را از دور صورت بپیچید (این حالت صورت را باز می کند و آرام تر به نظر می رسد)”.

و اگر در حال ایجاد یک فر مایل به زیبایی و ساحلی هستید ، هالی هشدار می دهد که هرگز انتهای موها را فر ندهید. او می گوید: “آنها باید صاف بمانند ، زیرا امواج ساحلی باید کمی بدون زحمت و بدون زحمت نگاه کنند.” بنابراین ، انتهای موها را به دور چوب نپیچید. ” در عوض ، پنج سانتی متر خوب در پایین بگذارید.

این بهترین چوب های پیچش یا حلقه زنی برای هر نوع فر است

همیشه از محافظت از حرارت استفاده کنید

این را احتمالاً قبلاً شنیده اید اما نمی توانیم آن را کنار بگذاریم. استفاده از اسپری محافظ حرارتی قبل از هر نوع مدل دهی حرارتی تنها مهمترین کاری است که می توانید برای محافظت از سلامت مو و جلوگیری از آسیب دیدن آن انجام دهید.

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

اگر به متقاعد کردن احتیاج داشتید ، کافی است به صفحه اینستاگرام آرایشگر مشهور سمانتا کوزیک بروید و فیلم ویروسی او را با عنوان “به همین دلیل است که شما به یک اسپری محافظ گرما در روزمره نیاز دارید” بررسی کنید ، نشان می دهد که او یک شابلون فلزی را روی یک تکه نان تست قرار می دهد و اسپری می کند نان با اسپری محافظ گرما. او سپس نان تست را در توستر باز می کند و هنگامی که آن را جدا می کند ، نشان می دهد که اسپری چگونه از بخشی که اسپری کرده محافظت کرده است. بگذریم ، هیچ کس مویی مثل نان تست سوخته نمی خواهد.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>