هک کنید تا بنیاد زمستان شما برای تابستان خوب باشد

[ad_1]

تقریباً در این زمان از سال ، اکثر افراد استفاده کننده از فونداسیون ، همین مشکل را تجربه می کنند: سایه یکبارک شما ناگهان خیلی سبک است.

بهترین پایه های موجود برای تمام سطوح پوشش و انواع پوست

طبیعتاً ، چه آفتاب بگیرید یا نه (اگرچه لطفاً ، لطفاً همیشه از SPF استفاده کنید و در برابر آفتاب مراقب سلامتی و ظاهر پوست خود باشید) ، با افزایش زمان بیرون و روشن شدن هوا ، به طور طبیعی کمی برنزه می شوید.

بنابراین ممکن است شما روتین باشید که در تمام طول سال دو پایه جداگانه (یا بیشتر) در سایه های مختلف داشته باشید. خوب ، ما اینجا هستیم تا به شما بگوییم دیگر لازم نیست.

محصولی را که قبلاً دارید از دست داده و هر روز به پایه مورد علاقه خود بچسبید – تمام آنچه شما نیاز دارید قطره های رنگ برای سفارشی کردن سایه است.

مبتلا به آکنه کیستیک تغییر شکل پوست “دیوانه وار” خود را نشان می دهد (و این همه به لطف این بنیاد معجزه آسا است)

رز سیارد ، یک آرایشگر در شبکه های اجتماعی مستقر در تگزاس ، هک مخلوط کردن رنگدانه ها را منتشر کرد و نشان داد که چگونه رنگ پوست او با تغییر فصول تغییر می کند.

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

با استفاده از پایه پشت دست ، او یک قطره کوچک از رنگدانه نارنجی به آن اضافه می کند (او از یک دختر LA استفاده می کند که در حال حاضر فروخته شده است ، اما تعداد زیادی از مارک ها رنگدانه های مخلوط را می فروشند و NYX به تازگی طیف جدیدی را راه اندازی کرده است) برای این).

او در این ویدیو توضیح می دهد که رنگدانه های نارنج گرم و عمیق تر می شوند ، و او هشدار می دهد “شما خیلی نیاز ندارید”.

او همچنین یک قطره از رنگدانه آبی را اضافه می کند تا سایه جدید را خنک کند و اضافه می کند که بیشتر پایه ها روی پوست او “زرد می شوند”.

سپس با استفاده از یک قلم مو ، او فونداسیون را با دو قطره رنگ مخلوط می کند و ناگهان کاملاً منطبق با پوست خود است.

او این رنگدانه ها را “پس انداز بنیاد” می نامد و کسی نیز در اظهار نظرها ، (تا حدودی چشمگیر ، اما ما احساس می کنیم) در مورد هک گفت: “این صرفه جویی در زندگی است”.

دیگران اظهار داشتند که چقدر هک را دوست دارند ، و این کاملاً واضح است که رنگدانه های آبی و نارنجی LA Girl دیگر موجود نیستند.

چه شما یک فرد پایه و یا مرطوب کننده رنگی هستید ، قوانین مشابهی اعمال می شود.

مخلوط کردن رنگدانه ها راه پیش رو است. اکنون برویم تا پایه های “سایه دسامبر” خود را حفاری کنیم.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>