واکنش ویروسی بالرین به دریافت کفش های پوآنت که با رنگ پوست او مطابقت دارد

[ad_1]

جعبه گشایی ویدئوی یک رقصنده باله از کفش های پوئنت که با رنگ پوست او مطابقت دارد ، ویروسی شده است – و این به بهترین دلیل است.

در این ویدئو که بیش از 1.4 میلیون کاربر TikTok مشاهده کرده اند ، کیرا رابینسون 18 ساله می گوید: “بچه ها حدس می زنند چه؟ حدس بزن چی شده؟ سرانجام اشاره های قهوه ای پیدا کردم

“این بسیار هیجان انگیز است زیرا بدان معنی است که دیگر لازم نیست کفش هایم را پنکیک کنم. مثل اینکه من می توانم فقط آنها را قهوه ای کنم ، مثل چه؟ ”

برای دیدن این جاسازی شده ، باید کوکی های Targeting را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

رابینسون می افزاید که او نمی تواند توضیح دهد که چقدر هیجان زده است و او قبلاً مجبور بود کفش های دیگرش را با پایه “پنکیک” کند تا با رنگ پوست او مطابقت داشته باشد.

“به این نگاه کنید ، به این نگاه کنید. مثل رنگ پوست من ، قهوه ای است. من نمی توانم صبر کنم تا اینها را بپوشم ، ”رابینسون اضافه می کند.

“من نمی توانم به شما بگویم که این چقدر انقلابی است و من مجبور نیستم آنها را با پایه کلوچه کنم.”

Sex and The City یک مشکل تنوع داشت ، و من به عنوان یک زن رنگارنگ این چیزی است که امیدوارم این بار شاهد آن باشم …

کاربران TikTok خیلی سریع با رابینسون جشن گرفتند و یک نظر داد: “به همین دلیل نمایندگی مهم است.”

دیگران در مورد ناامیدی خود از مدت زمانی که برای زنان و افراد رنگین پوستان طول می کشد تا چنین مواردی را بدست آورند اظهار نظر کردند.

یکی از کاربران اضافه کرد: “باور نمی کنم مدت زمان طولانی برای وجود آن محصول طول کشید اما من بسیار خوشحالم که آنها بالاخره این کار را می کنند! نمی توانم صبر کنم تا ببینم که در آنها می رقصید! “

رابینسون همچنین یک پیگیری TikTok را از دوبیتی خود منتشر کرد که نشان می داد کفش های قدیمی خود را در حالی که کفش های جدید خود را بالا می برد ، از روی پایه می پوشاند.

برای دیدن این تعبیه شده ، باید رضایت خود را برای کوکی های هدف قرار دهید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

بالرین همچنین ویدیویی از رقصیدن خود را با کفش های جدید خود منتشر کرد با عنوان: “از آنجا که همه از من می خواستند که آنها را بپوشم ، در اینجا چند کلیپ از شکستن آنها وجود دارد.”

برای دیدن این تعبیه شده ، باید رضایت خود را برای کوکی های هدف قرار دهید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

رابینسون دانشجوی سال اول باله در دانشگاه اوکلاهما است و او به او گفت صبح بخیر آمریکا پس از ویروسی شدن ویدیو ، وی با بازخورد مثبت “غرق” شده است.

وی گفت: “من نظرات زیادی در مورد TikTok خود دریافت کردم که نشان می دهد نمایندگی در دنیای رقص بسیار ضروری است و چگونه بسیاری از مردم چنین چیزی را ندارند و یا اغلب نمی بینند.”

“گاهی اوقات ناامیدکننده و آزار دهنده است ، اما این فقط نحوه آن است. دنیای رقص سرعت پذیرش رقصندگان POC را به کندی انجام می دهد و من فقط مجبور شدم با آن کنار بیایم و آنچه را که برای اجرا لازم است انجام دهم.

صنعت تلویزیون و فیلم انگلستان با تنوع واقعی مشكل داشته است ، اما آیا سرانجام تغییر خواهد كرد؟

رابینسون جنبش Black Lives Matter را برای افزایش محصولات متنوع تر اعتبار می دهد.

وی افزود: “بسیاری از مردم از عدم تلاش شرکت ها در ایجاد تنوع در برند خود خسته شده اند و دیدن این تغییر مدت زمان زیادی طول کشیده است.”

“بسیاری از آنها علامت های تجاری را برای ایجاد رنگ های بیشتر در محصولات خود امضا کرده و به مارک های باله ارسال کرده اند و سافولک یکی از کسانی بود که درخواست ما را شنید و شروع به ایجاد این تغییرات کرد.”

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>