ورزش برای مشاعره و سینه بلند

[ad_1]

اولین نکته اول: شما نیازی به تنظیم مشاعره خود ندارید. سینه های شما هر شکل یا اندازه ای باشد ، بدن شما ، قوانین شما است. تو خودت اگر می خواهید چند تمرین ساده را که قسمت پستان و قفسه سینه را هدف قرار می دهد امتحان کنید ، بهتر است با رعایت توصیه های تخصصی این کار را با خیال راحت انجام دهید.

به همین دلیل ما از Zoe Purpuri در Twenty Two Training خواسته ایم که پنج حرکت ساده را که می توانید در خانه انجام دهید (تا زمان بازگشایی سالن های ورزشی محبوب) به شما کمک کند که به شما کمک می کند تا ناحیه سینه و سینه شما تقویت شود و همچنین وضعیت بدن بهبود یابد (که از وقتی که همه ما WFH بوده ایم یک ضرب و شتم انجام داده است).

فشار قفسه سینه

این کار را می توانید با استفاده از یک وزن سبک یا جسم ، یا فقط با چسباندن دست ها انجام دهید. بازوها مستقیم از جلو بیرون هستند و دستها به هر دو طرف هستند. با هم فشار دهید ، 15 تا 30 ثانیه نگه دارید و سپس 10-12 بار تکرار کنید.

Zoe خاطرنشان می کند: “این برای کار در مرکز قفسه سینه بسیار عالی است.”

پرواز سینه

به پشت خوابیده ، می خواهید زانوها خم شده و پاها روی زمین صاف باشد. وزنه های خود را مستقیم و در جلوی سینه خود قرار دهید و دستان خود را به حالت قوسی باز کنید (اطمینان حاصل کنید که آرنج را کمی خم کرده و به حالت اولیه نزدیک کنید.) این کارها را برای 30-60 ثانیه انجام دهید. زوئی گفت: “سعی نکنید این کارها را خیلی سریع انجام دهید ، م areثرتر این است که به آرامی انجام می شود.”

11 بهترین دمبل برای استفاده در منزل برای تن دادن ، تقویت عضلات و بهبود آمادگی جسمانی

سراسر دنیا

با استفاده از دو دمبل یا گزینه دیگر ، بازوها را در بالای سر خود شروع کنید و کف دست ها رو به جلو باشد. وزنه ها را به صورت نیم دایره به سمت پایین حرکت دهید تا به پایین برسند و نیمه را دایره کنید و دوباره به حالت اول برگردانید و کف دست ها را به جلو نگه دارید. این کار را به مدت 30-60 ثانیه انجام دهید. زو قول می دهد: “این تمرین برای کار در قسمت بالای سینه عالی است.”

از وزن گرفته تا دوچرخه در حال چرخش ، در اینجا بهترین تجهیزات بدنسازی در خانه وجود دارد تا بتوانید از اتاق نشیمن خود ورزش کنید

ایستاده پرواز رو به بالا

دمبل ها را در کنار و کف دست خود به سمت جلو شروع کنید. دمبل ها را تا سطح قفسه سینه بیاورید و پهلوهای آنها را لمس کنید. آنها را به حالت اول پایین آورده و این حرکت را برای مدت 30-60 ثانیه انجام دهید.

تخته فشار

آه ، مورد علاقه ما! به حالت پلانک بالا بروید ، انگشتان را باز کرده و به پایین فشار دهید. زمین را دور کنید 30-60 ثانیه نگه دارید. احساس سوختگی کنید (اما ارزشش را خواهد داشت!).

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>