وسط در مقابل جدا شدن طرف و نحوه تصمیم گیری

[ad_1]

“چگونه فراق خود را می پوشید؟”

این اولین س questionالی است که هر آرایشگر قبل از شروع به کوتاه کردن موهای شما می پرسد ، و با این حال ، بسیاری از ما واقعاً هرگز پاسخ آن را زیاد فکر نکرده ایم. ما معمولاً در یکی از دو اردوگاه قرار می گیریم – یک قسمت میانی یا یک طرف – و موهایمان مطابق با حافظه عضلانی پس از هر شستشو دوباره سر جای خود قرار می گیرند. تا زمانی که بحث در TikTok به صدا در آمد ، همه ما شروع به خوب دیدن آینه در مورد مسئله جدا شدن موهای خود کردیم.

ژنرال Z در پلتفرم رسانه های اجتماعی (“و وقتی می گویند قدیمی ، منظور آنها Millennials است – کسی که بین سالهای 1981 و 1996 متولد شده است)” “فراق جانبی برای افراد مسن است” و جنگ نسل ها آغاز شد. هزاره های عاشق فراق میانه در معرض دید ، خجالت و عصبانیت بودند. جنرال Z نه تنها حق با هزاره ها بود انجام دادن عاشق یک فراق جانبی باشید (فقط به تمایل به موهای پشت دار و ریش خورده فکر کنید ، که همزمان با شور و شوق چکمه های Ugg و دامن های ra-ra بود) اما این انفجار نیز همانطور که هزاره ها ، شامل من ، 30 ساله شدند (نیز صحبت کرد در مورد ضربه زدن به اعصاب – از چه زمانی ما پیر شدیم؟). این فکر من را ترک کرد که گرچه نمی توانم سنم را تغییر دهم ، اما مطمئنا می توانم فراقم را تغییر دهم. وقت آن بود که در وسط با ژنرال Z ملاقات کنیم؟

صاحبان موی سر ، جنرال Z دارای پارتیشن های جانبی # لغو شده است

Luke Hersheson ، آرایشگر مشهور و مدیر عامل شرکت Hershesons خیلی مطمئن نیست. او با اطمینان خاطر می گوید: “من فکر نمی کنم یک فراق طرفین پیر شود.” “یک جدایی مرکزی بیشتر لغو می شود و احساس ناخوشایند تری به شیوه 90s می کند ، اما یک جدایی جانبی می تواند با مفهوم سوپرمدل دهه 80 حتی سردتر به نظر برسد.”

Roman Sys ، سبک در Trevor Sorbie برای L’Oréal Professionnel موافق است: “روندها دائما در حال تغییر هستند ، اما از منظر سبک ، کلاسیک هایی وجود دارند که همیشه مرتبط هستند و من فکر می کنم که جدایی میانی همیشه یکی از محبوب ترین و به نظر می رسد ، نه فقط در سرمقاله بلکه در سبک خیابانی نیز. ”

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

با توجه به جوانب مثبت ، این در مورد جایی نیست که شما فراق خود را می پوشید ، بلکه چگونه شما آن را می پوشید که تأثیر ماندگاری ایجاد می کند. من مطمئن هستم که اگر همه ما موهای خود را به عقب برگردانیم و آن را به یک طرف برگردانیم ، همه ما از اواسط 00s شبیه شخصیت می شویم. اما یک طرف عمیق را به سمت پایین بریزید و در یک تسویه حساب کم عقب بکشید ، و شما فرش قرمز آماده هستید. به هر حال ، ساختن خود به خود شخص بستگی دارد – مو هرگز چیزی نیست که بتوان آن را تعمیم داد تا متناسب با یک نسل کامل باشد. رومن می گوید: “من همیشه شخصیت مشتری و سایر ویژگی های صورت مانند چشم ، بینی ، ابرو و لبهای او را در نظر می گیرم.” “یک فراق باید احساس غریزی کند و با بقیه مدل موها و ظاهر کار کند – هیچ کتاب قانونی برای این کار وجود ندارد.”

بعلاوه ، این مسئله وجود دارد که کدام جدا شدن مناسب ترین شکل چهره شماست. لوک توصیه می کند: “پارتیشن های مختلف متناسب با اشکال مختلف صورت است.” “اگر صورت شما بلندتر است ، یک فراق میانی می تواند آن را برجسته کند – قسمت های طولانی در جلو باعث بلندتر به نظر رسیدن چهره شما می شود. گاهی اوقات چرخاندن مو به یک طرف به شکستن نسبت چهره کمک می کند ، و ظاهر جوانتری ایجاد می کند. ”

هنوز مطمئن نیستید که وقتی آرایشگر شما این سوال اجتناب ناپذیر را می پرسد چه باید بگویید؟ به گفته رومن ، یک روش آسان برای فهمیدن بهترین فراق برای شما وجود دارد. “سعی کنید موهای خود را به عقب برگردانید و موهای خود را به آرامی به سمت جلو هل دهید. موها به طور خودکار از تقسیم طبیعی شما جدا می شوند – من از این روش برای مشتری های خود استفاده می کنم تا موهای آنها به شکل طبیعی و به دلایلی کوتاه شود ، جایی که مو می خواهد به طور طبیعی بیفتد مناسب ترین است. ” به هر حال ، زیبایی همیشه وقتی بهترین کار را می کند با چیزی که طبیعت به ما داده کار می کند ، درست است؟

وسوسه شده اید که حاشیه ای به دست بیاورید اما مطمئن نیستید کدام سبک متناسب با فرم صورت شماست؟ بگذارید کارشناسان شما را راهنمایی کنند …

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>