وقتی هوای مطبوع ندارید چگونه خنک باشید

[ad_1]

این یک هفته سوزناک است و حتی ممکن است آفتاب با پوشش ابر شدید (سلام ، تب یونجه) و باران عجیب و غریب همراه باشد ، این به معنای کاهش دما نیست. در حقیقت ، این فقط به معنای آلوده تر شدن هوا است.

همه ما می دانیم که این به چه معناست: یا کار در خانه در یک اتاق خفه کننده یا گیر افتادن در یک دفتر بدون aircon. بنابراین جای تعجب نیست که جستجوها در انگلیس به دلیل “بیش از حد داغ بودن بیش از حد کار” اخیراً 1150٪ جهش داشته است ، بنابراین واضح است که بسیاری از ما در تلاش هستیم و بهره وری تحت تأثیر قرار می گیرد.

آنلاین ، هک آزمایش شده نشستن در مقابل کیسه یخ و یک طرفدار ، همراه با ایده خلاقانه تر ساخت قلعه با استفاده از پوشش لحاف ، بار دیگر دور خود را جمع کرده است. (آن را سنجاق بزنید ، جلوی انتهای آن یک فن قرار دهید که باز شود ، روی جلد را تماشا کنید و به آن بالا بروید).

چه جهنمی در این گرما می خوابیم ؟! 6 نکته نابغه برای کمک به شما در طی این مگا موج گرم ، از آن دور می شوید (و سلامت خود را حفظ می کنید)

طولی که بعضی از مردم برای خنک ماندن در خانه یا دفتر خود می گذرانند ما را به این فکر می اندازد: آیا ممکن است برای کار قانونی افراد بیش از حد گرم باشد؟ (متاسفانه دوباره فکر کنید).

کریستین مک دونالد ، مدیر منابع انسانی و شرکت مدیریت The Hub Events می گوید: “بسیاری از کارمندان در این هفته با گرما دست و پنجه نرم می کنند ، اما سوالی که همه می پرسند -” آیا کار بیش از حد گرم است؟ ” – مسئله پیچیده ای است و پاسخ به آن برای منابع انسانی دشوار است.

“در حالی که قوانینی وجود دارد که کارگران را در شرایط بسیار سرد کار نمی کند ، اما قوانین مربوط به شرایط گرم بسیار روشن نیست – با آیین نامه 7 محل کار (بهداشت ، ایمنی و رفاه) مقررات 1992 به راحتی بیان می کند که دمای داخل ساختمان ها” منطقی خواهد بود.

“این بدان معناست که کارکنان هنگام کار در شرایط گرم از حقوق زیادی برخوردار نیستند. با این وجود ، کارفرمایان زیادی می توانند کمک کنند و برخی هک های کوچک نیز برای کارمندان انجام می شود. ”

15 بهترین طرفدار برای خنک کردن خانه شما در هنگام موج گرما ، “انگلیس برای این مناطق گرمسیری کم نیست

اینها نکات مهم او برای تلاش برای غلبه بر گرما در محل کار است.

بخواهید ساعات کاری خود را تغییر دهید

این ممکن است مشکل باشد ، بسته به اینکه رئیس شما چقدر سفت و سخت است یا زمان کار شما بسیار ضروری است.

کریستین می گوید: ”در مورد تغییر ساعات کاری با رئیس خود صحبت کنید. این ممکن است ممکن نباشد ، اما مدیران یاد گرفته اند که در طول بحران Covid-19 انعطاف پذیر باشند و کار در خانه شرایط شلتر کار را فراهم می کند. اگر واقعاً در طول روز برای کار تلاش می کنید ، ببینید آیا می توانید زودتر کار کنید – 6 صبح قبل از اینکه آفتاب واقعا گرم شود یا بعد از آن ، بعد از ساعت 6 بعد از ظهر که همه چیز شروع به سرد شدن می کند. بسیاری از مدیران انعطاف پذیر خواهند بود ، به خصوص اگر فقط برای چند روز باشد. “

خورشید را بیرون نگه دارید

اگرچه عقب کشیدن پرده های شما در طول گرما وسوسه انگیز است ، اما در واقع بهتر است پرده ها و پرده های خود را ببندید ، زیرا پوشاندن پنجره ها از ورود خورشید جلوگیری می کند.

در عوض ، در آغاز و پایان روز پنجره های خود را باز کنید تا هوای خنک تری وارد شود. نابغه.

سر ، مچ و پاها مناطقی هستند که ما سریعترین میزان گرما را از دست می دهیم ، بنابراین خنک کردن این قسمت های بدن به سمت پایین می تواند تأثیر بیشتری بر روی بدن بگذارد.

”یک بطری آب گرم را یک شب فریز کنید و در ساعات کار آن را کنار پاهایتان نگه دارید. شاید عجیب به نظر برسد ، اما خنک کردن پاها یکی از سریع ترین راه ها برای پایین آوردن کل دمای بدن است. یک فلانل خنک را نیز در برابر گردن خود نگه دارید ، “کریستین توصیه می کند.

SOS: تمام محصولاتی که برای زنده ماندن در برابر گرمای تابستان به آن نیاز دارید ، از درج بالش خنک کننده گرفته تا بهترین فن های میز

خودت راحت باش

اکثر مردم تلاش می کنند تا در گرما خود مثمر ثمرترین فرد باشند – شما در این انگیزه تنها نیستید.

کریستین می گوید شما باید انتظارات خود را راحت کنید: “همه ما می خواهیم در بالاترین عملکرد خود باقی بمانیم ، اما اگر اکنون در اوج عملکرد کار نمی کنید سعی کنید خود را شکست ندهید. اگر گرما را کنار بگذاریم ، همه ما سال بسیار پراسترسی را پشت سر گذاشته ایم – این کمک می کند تا عقب بروید ، کمی نفس بکشید و از پس توانایی های خود برآیید بدون اینکه استرس اضافی برای خود ایجاد کنید. ”

کافئین را قطع کرده و برنامه های استراحت آب را تعیین کنید

هر چیزی که یخ زده باشد راهی است که باید در حال حاضر پیش بروید.

کریستین می گوید: “شاید این توصیه شما نباشد ، اما نوشیدن قهوه را ترک کنید – این فقط دمای بدن شما را افزایش می دهد. در صورت نیاز به اصلاح ، نسخه های سرد را عوض کنید. هدف این است که آب بیشتری بنوشید. وقتی در کار گیر می کنید ، فراموش کردن نوشیدن به راحتی ممکن است. اگر واقعاً مشکل دارید ، یک تایمر بر روی تلفن خود تنظیم کنید. ”

تنظیم مجدد تماس های ویدیویی و لباس پوشیدن

کریستین توضیح می دهد: “فواید WFH این است که شما به کدهای لباس محل کار وابسته نیستید.” برای خنک نگه داشتن کمترین مقدار لباس بپوشید – در صورت امکان ، تماس هایی را برای روزهایی که گرما خیلی بد نیست مرتب کنید. به یاد داشته باشید همه در یک قایق هستند. “

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>