ویبراتورهای مثبت جنسی Je Joue بهترین ارگاسم های زندگی شما را به شما هدیه می دهند

[ad_1]

قدرت ارگاسم زن یکی از بزرگترین شادی های بدن انسان است – به ویژه هنگامی که این ارگاسم DIY باشد. خودارضایی یکی از اشکال مورد علاقه خود در مراقبت از خود است زیرا می تواند استرس را از بین ببرد ، اندورفین آزاد کند و حتی به خواب بهتر کمک کند. بر اساس نظرسنجی اخیر GLAMOUR ، 91٪ ما استمنا می کنیم ، 36٪ از ما 2-5 بار در هفته و بیشتر ما (67٪) از ویبراتور برای رسیدن به ارگاسم های مختلف و چندگانه استفاده می کنیم.

سلامتی جنسی نوعی مراقبت از خود است ، دانستن نکات لذت بخشی شما راهی بهتر و قدرتمند برای شناخت بهتر بدن و همچنین هدایت شریک زندگی در هنگام تلاش برای جلب رضایت شماست. در حالی که می توانید از دستان خود برای کشف بدن و رسیدن به ارگاسم استفاده کنید ، پیشرفت در femtech به این معنی است که اسباب بازی های جنسی وجود دارد که به شما کمک می کند تا به ارگاسم های قوی تر (بخوانید: ذهن برانگیزتر) برسید. وارد شو ، جی جو

اسباب بازی های جنسی Je Joue رژیم مراقبت از خود را تقویت می کند

سلامتی جنسی و تحریک این نقاط لذت بخشی است که Je Joue به عنوان یک برند لوکس و مثبت جنسی ، همه چیز را در مورد آن می داند. اسباب بازی های جنسی فوق العاده نرم آنها با همکاری متخصصان زنان و ماماها به طور خاص برای هدف قرار دادن نقاط لذت آناتومی زنان طراحی شده است. دامنه آن نیز بسیار AF است ، بنابراین می خواهید آنها را با افتخار روی غرفه شب خود قرار دهید. به علاوه ، این اسباب بازی ها پایدار و وگان هستند ، از نظر اخلاقی ساخته شده و با سیلیکون درجه پزشکی ساخته شده اند که دارای یک پایان بدون درز است (زیرا درزهای ویبراتورها می توانند پوست را تحریک کنند).

در صنعتی به نام صنعت اسباب بازی های جنسی غیرقانونی ، Je Joue به طور مداوم محصولات خود را بر اساس بازخورد مشتری تنظیم می کند تا مطمئن شود که آنها با کیفیت ترین اسباب بازی های بازار را تولید می کنند. دلیل اینکه Je Joue چنین پیرو فرقه ای دارد این است که ، بر خلاف مارک های ارزان قیمت و کمتر تنظیم شده که ویبراتورهای “وز دار” را با باتری کار می کنند ، اسباب بازی های Je Joue “دست و پا” هستند. موتور منحصر به فرد آنها به معنای ارتعاش این اسباب بازی ها با فرکانس بسیار کم است ، که منجر به نفوذ عمیق تری می شود تا ارگاسم قوی تری به جای یک سطح.

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

Je Joue بدن زن را می شناسد ، و ویبراتورهای بی سر و صدا آنها (که بسیار ساکت تر از بسیاری دیگر از BTW هستند ، بنابراین کاملاً مساوی هستند) نه تنها نوک کلیتوریس را که می توانیم ببینیم تحریک می کند ، بلکه تمام انتهای عصبی را تحریک می کند که در زیر آن قرار دارد آنها دارای ویبراتورهای خاصی برای اکتشافات داخلی نقطه G هستند و همچنین یک اسباب بازی دوتایی برای آن ارگاسم های مخلوط بدنام دارند.

14 مزیت استمنا female زنانه ، به علاوه نکاتی که ذهن شما را به باد می دهد

علاوه بر اسباب بازی های جنسی ، Je Joue ماموریت خود را می گیرد تا شکاف لذت بین جنسیت را با مجموعه Ami 3 Step Kegel خود بیشتر کند. فقط چند دقیقه استفاده از این وزنه های پیشرونده در روز به طور فعال عضلات کف لگن شما را تون می کند (که از اوایل 27 سالگی شروع به خراب شدن می کند!) کف لگن قویتر برابر با ارگاسم های قوی تر و طولانی تر است. بله ، این یک برد-برد است.


اما برای داشتن ارگاسم های بهتر و متعاقباً تقویت رژیم مراقبت از خود ، به شما کمک می کند تا از چگونگی وقوع واقعی آنها آگاه شوید.

در مورد ارگاسم زنان اطلاعات کمی در دست بود تا دو دهه پیش که اولین مطالعه آناتومیکی جامع در مورد کلیتور در سال 1998 منتشر شد. مطالعه بعدی در سال 2005 نشان داد که فقط دکمه کوچک بافت نعوظ نیست که متخصصان پزشکی برای اولین بار معتقد بودند ، بلکه بسیار ساختار بزرگتر و غنی از اعصاب که در زیر استخوان شرمگاه گسترش می یابد و به اطراف دهانه واژن می پیچد. دیوانه ترین قسمت درباره آن؟ تنها هدف آن ارگاسم شدن زنان است.

ما از شما در مورد استمنا پرسیدیم ، و در اینجا همه چیزهای جذابی است که ما فهمیدیم …

ساختار کلیتوریس پیچیده است. علاوه بر دکمه کوچکی که با آن آشنا شده ایم (و آن را دوست داریم) ، همچنین از یک بدن ، کورورا و پیاز تشکیل شده است که نمی توانیم آنها را ببینیم و بیشتر بافت های نعوظ در آن یافت می شود. کرورا مجرای ادرار را احاطه کرده است ، در حالی که پیازها را می توان در امتداد خط لبهای کوچک – لبهای کوچکتر در ورودی واژن – یافت.


اساساً ، این بدان معنی است که کلیتوریس شما قسمت زیادی از دستگاه تناسلی شما را در بر می گیرد و به همین دلیل است که احساس فشار می کنید هنگام فشار دادن روی مکانهایی مانند استخوان شرمگاه یا هر دو طرف لابیا ، زیرا انتهای عصب در آنجا نیز یافت می شود . همچنین به همین دلیل است که می توانید فقط با تمرکز بر روی نقطه G (نقطه نرم و جلویی داخل واژن خود که از کنار استخوان شرمگاه گذشته است) به ارگاسم برسید ، زیرا این نیز بافت کلیتور است. با تحریک این مناطق ، به این ترتیب زنان به ارگاسم می رسند.

چه یک تازه کار اسباب بازی های جنسی باشید و چه یک متخصص فصلی ، Je Joue یک ویبراتور برای شما دارد. ما در زیر این موارد را به مبتدی ، متوسط ​​و پیشرفته طبقه بندی کرده ایم.

مبتدیان

بهترین برای تازه کارها: Je Joue Mimi Clitoral Vibrator ، 65 پوند و Mimi Soft Clitoral Vibrator ، 70 پوند


اگر در زمینه اسباب بازی های جنسی تازه کار هستید ، Mimi و Mimi Soft مکان ایده آل برای شروع هستند. با طراحی ارگونومیک خود (که نشستن آن در هیچ کمد زیبایی به نظر نمی رسد) ، میمی را کف دست خود بریزید و اجازه دهید بدن شما در لذت شل و ولش خود شل شود ، یا اگر تحریک مستقیم کلیتور را دوست دارید ، آن را مشخص کنید. برای کسانی که لمس فوق العاده ظریف را ترجیح می دهند ، Mimi Soft را انتخاب کنید.

بهترین حالت برای تحریک خارجی کلیتورال: لرزاننده گلوله خرگوش Je Joue ، 45 پوند


اصلی از هر میز کنار تخت از زمان ظاهر برجسته آن در جنس و شهر بیش از دو دهه پیش ، برداشت Je Joue از خرگوش یک نسخه شیک و مدرن تر است. گوش های آن به گونه ای طراحی شده است که کلیتور (یا نوک سینه ها یا پرینه) را در آغوش بگیرد و در نتیجه ارگاسم های شدید و لرزاننده بدن ایجاد می شود.

بهترین برای بازی شریک: ویبراتور گلوله ای کلاسیک Je Joue ، 45 پوند


اگر تازه شروع به آزمایش اسباب بازی در اتاق خواب می کنید ، گلدان کلاسیک Je Joue دارای یک آستین انگشت است که شما یا شریک زندگی خود می توانید برای تجربه بیشتر بدون هندزفری از آن استفاده کنید. ما می گوییم اسباب بازی ایده آل برای داشتن روحیه.

چرا خودارضایی آگاهانه آخرین روند مراقبت از خود است که مردم نمی توانند از آن سیر شوند

بهترین حالت برای کاوش در نقطه G: ویبراتور گلوله ای G-Spot جی ژو ، 45 پوند


در حالی که تحریک کلیتروال متداول ترین روش یادگیری ارگاسم در زنان است ، کسانی که بدنبال ارگاسم عمیق تر هستند باید نقطه G را کشف کنند. نوک منحنی به این اسباب بازی امکان دسترسی به آن انتهای عصبی بسیار مهم را می دهد.

بهترین گزینه برای کارشناسان نقطه G: ویبراتور Je-Joue Uma G-Spot ، 75 پوند


بنابراین ، شما قبلاً چند ارگاسم در نقطه G داشته اید و می خواهید آن را درجه یک ببرید؟ وقت آن است که به اوما غوغا کنیم. این اسباب بازی زیبا توسط Spark Design Awards عنوان “زیباترین ویبراتور جهان” را به خود اختصاص داده است و به گونه ای طراحی شده است که متناسب با منحنی های طبیعی بدن شما بوده و ارگاسم های نقطه G را به شما منتقل می کند.

پیشرفته

بهترین حالت برای ارگاسم های مخلوط: Je Joue G-Kii G-Spot و ویبراتور کلیتورال ، 90 پوند


حتی اگر در مورد ارگاسم یک متخصص باتجربه باشید ، باز هم احتمالاً نوع ارگاسم ترکیبی بدون دست و دست نخورده را از جنس G-Kii تجربه نکرده اید. طراحی قابل تنظیم آن به شما این امکان را می دهد تا هم نقطه G و هم clitoris شما را بغل کند تا بارها و بارها به نقاط مناسب برسد. سعادت

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>