ویبراتور کلیتورال: 17 بهترین اسباب بازی جنسی کلیت 2021 که در زندگی خود نیاز دارید

[ad_1]

خود را پیدا کردید که در حال جستجو برای بهترین ویبراتورهای کلیتورال از اواخر؟ جای تعجب نیست ICYMI ، نفوذ به تنهایی نمی کند منجر به اوج لذت جنسی در بیشتر افراد واژن می شود. در واقع ، حدود 70٪ صاحبان كليت نمي توانند بدون تحريك كلويتور به بزرگ-O برسند – يعني به دليل اينكه در آن حدود 8000 انتهاي عصب (!) مسئول لذت جنسي وجود دارد. بنابراین بله ، ما باید عاشقانه به آن بدهیم.

مطمئناً ، ممکن است با استفاده از انگشتان خود (یا انگشتان آنها) کار به پایان برسد – اما افزودن یک اسباب بازی جنسی بهم پیوسته ، کارها را به مرحله بعدی می رساند. چه به تنهایی در حال آزمایش هستید و چه با یک شریک زندگی. با تشکر از مارک های فم فن آوری متعلق به زنان ، پشت موج جدید ویبراتورهای کلیتورال می تواند به شما در رسیدن به ارتفاعات ارگاسم جدید کمک کند. ضروری است ، از آنجا که هورمون خوب – اکسی توسین – که باعث می شود احساس گرم و مبهم بدن بعد از ارگاسم بدن را جاری کنیم. رابطه جنسی = مراقبت از خود.

بهترین اسباب بازی های جنسی برای سرمایه گذاری در حال تنها بودن یا محبوب بودن ، زیرا رابطه جنسی = بهترین نوع مراقبت از خود

با تامل در مورد تفاوت ویبراتور استاندارد باتلاق که قبلاً در میز کنار تخت خود قرار داده اید و کلیتورال ویبراتور؟ راستش را بخواهید ، خیلی بزرگ نیست. اما برخی از ویبراتورها – مانند ویبراتورهای خرگوش – برای نفوذ همزمان با تحریک لخته طراحی شده اند. محرک های کلیتوری فقط بر روی حساس ترین منطقه شما متمرکز می شوند ، بنابراین اگر این چیزی است که بدنبال آن هستید ، هیچ فایده ای ندارد که پول خود را برای خرید ویبراتور نقطه G یا موارد مشابه هدر دهید.

علاوه بر این ، “فناوری موج صوتی” – فناوری جدیدی که باعث ایجاد امواج هوایی در اطراف clitoris شما می شود تا آن را به سمت بالا بمکد ، و باعث تحریک بیش از حد لقاح شما می شود از آنچه احتمالاً فکر می کردید – منحصر به لرزش های لخته است. بسیاری از لرزاننده های کلیتوری در این ویرایش از آن استفاده می کنند ، اگرچه LELO با فن آوری پیشرو در این زمینه است. ماساژور صوتی Lelo Sona Cruise به سادگی بالای کلیتور قرار گرفته است و بقیه کارهای سخت را برای شما انجام می دهد. هیچ حرکتی لازم نیست. در جای دیگر ، جدیدترین موارد اضافه شده به روستای آنها – ماساژور کلیتورال سیلا با رنگ پاستل و بسیار زیبا – از امواج صوتی استفاده می کند که تحریک آلی صوتی را ایجاد می کند و به شما امکان می دهد از شدت و بدون تماس مستقیم لذت ببرید. بنابراین. خوب

قبل از شروع پیمایش و خرید ، به یاد داشته باشید که همه ما لذت را به طرز متفاوتی تجربه می کنیم ، و ممکن است چند لرزاننده کلیتورال شما را بگیرد تا بهترین حالت را برای خود پیدا کنید. مشکلی نیست قبل از اینکه * به سبد اضافه کنید * ، به قابلیت حمل و نقل (بعد از چیزی که می توانید در کیف آخر هفته خود بیفتید؟) و تعداد الگوها و تنظیمات شدت فکر کنید. همیشه می توانید آن را روی لباس زیر برای احساس “آرام” استفاده کنید.

25 بهترین ویبراتور برای رابطه جنسی انفرادی یا لذت شریک برای خرید آنلاین و تحویل گویا

بعد از توانمند سازی بیشتر محتوای اسباب بازی های جنسی؟ از این طریق به دنبال بهترین اسباب بازی های جنسی در همه زمان ها باشید ، اینجا برای بهترین ویبراتورها و در این جهت برای بهترین اسباب بازی های جنسی برای زوج ها. ما همچنین بهترین فروشگاه های اسباب بازی های جنسی را برای تمام نیازهای سلامتی جنسی شما ، بهترین اسباب بازی های جنسی در فروش را که می خواهید یک معامله و بهترین مواد روان کننده برای رابطه جنسی یا استمنا n را به دست آورید ، به صورت آنلاین نشان دهیم. خواهش میکنم.

برای کسب اطلاعات بیشتر از نویسنده تجارت Glamour UK Sophie Cockett ، او را در Instagramsophiecockettx دنبال کنید.

بهترین ماساژورهای کلیتورال برای خرید کدامند؟ برای ویرایش کامل اسباب بازی های جنسی کلیتورال به پیمایش ادامه دهید تا بازی مراقبت از خود را به سطح بالاتری برسانید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>