ویرایش GLAMOUR از بهترین لباس ها و مارک های بارداری که در طول بارداری استفاده می شود

[ad_1]

وقتی فهمیدم که باردار هستم ، بالا و پایین قسم خوردم که نمی گذارم دست اندازم سبک من را تغییر دهد. من هنوز شلوار جین معمول خود را می پوشم (اما فقط بند موی قدیمی را از طریق ترفند سوراخ دکمه استفاده می کنم) ، بلیزرهای من مسلما هنوز با دست انداز کار می کنم و من کاملاً مطمئن بودم که لباس های مورد علاقه من به اندازه کافی کشیده شده اند تا بتوانند نه ماه آینده در چرخش کمد بمانند.

این روش برای سه ماهه اول طول کشید ، اما من بسیار به سرعت متوجه شدم که مردم در لباس های حاملگی به یک دلیل. علاوه بر دست انداز در حال رشد ، کل شما بدن در حین بارداری تغییر می کند – و آنچه را که می خواهید در کمد لباس خود به دنبال آن باشید تغییر می دهد. این بدان معنا نیست که شما هنوز نمی خواهید لباس خود را بپوشید و احساس کنید – به هر حال ، باردار بودن – هر چقدر هم که بخواهید – می تواند بسیار سخت باشد ، و هنگامی که قبلاً از G&T عصرانه ، تخته های پنیر و سوشی خود صرف نظر کرده اید ، شما هم نمی خواهید سبک شخصی خود را کنار بگذارید.

11 بهترین بالش بدن برای * تضمین * خواب خوب شبانه ، چه باردار باشید و چه نباشید

راه حل این است که چند مورد اضافه کنید با دقت مراقبت تکه های بارداری به کمد لباس موجود شما – چند کلاسیک مانند شلوار جین حاملگی ، شلوار استرچ مخصوص حاملگی و یک لباس خنثی و چند قطعه هدایت شده در طول نه ماه (و بیشتر از آن) بسیار کمک خواهد کرد. خوشبختانه ، اخیراً لباس ها و مارک های مناسب دست انداز * طولانی * شده اند. اکنون تعداد فزاینده ای از مارک های خیابان های با خطوط اختصاصی بارداری و همچنین مارک های تخصصی که فقط برای مامان تهیه می کنند وجود دارد.

پس از کجا شروع کنیم؟ اضافه کردن یک جفت شلوار جین مناسب دست انداز مانند این پوست های کششی Paige زندگی شما را تغییر می دهد (صادقانه بگویم ، تعجب خواهید کرد که چرا اینقدر صبر کردید) و همچنین شلوار چسبان بارداری با کیفیت بالا – که واقعاً نمی توانید Spanx را شکست دهید برای کیفیت یا راحتی

هدایای مادر آینده: بهترین هدیه برای مادران تازه وارد برای بارداری یا چند هفته اول پدر و مادر بودن

برای قطعات ارزان قیمت هدایت شده برای تقویت این لوازم اصلی کمد ، ASOS بیشترین طیف لباس سایش را در خیابان های بزرگ دارد. این تاپ الهام گرفته از Khaite برای شب خرما مناسب است (حتی اگر الان فقط در خانه باشد) و این لباس چین دار چاپی مناسب برای شروع دما است. محدوده MAMA H&M و خط زایمان Mango نیز با سنگهای قیمتی پر شده است که شما را شیک نگه می دارد.

اگر بدنبال لباس بارداری هستید که می تواند به نقش جدید مادر شما تبدیل شود ، مارک هایی مانند Seraphine و Bump and Milk قطعات شیکی دارند که می توانید در دوران بارداری بپوشید. طراحی های هوشمندانه و زیپ های مخفی آنها به شما امکان می دهد تا هنگامی که دست انداز شما به کودک IRL تبدیل می شود ، به راحتی شیر دهید – زیرا حتی در این صورت ، شما می خواهید زیبا و زیبا باشید.

با ثبت نام در خبرنامه هفتگی باروری ، آخرین اخبار مربوط به باروری ، راهنماهای متخصص در موضوعاتی از جمله IVF ، ICSI ، اهدای تخمک و سقط جنین و همچنین داستان های اول شخص از افراد در سفر به مادر شدن را بخوانید.

علی را در اینستاگرام دنبال کنید.

اینها بهترین کتاب های بارداری و باروری هستند

اگر در حال رشد هستید ، سبک بارداری خود را با انتخاب بهترین لباس های بارداری برای خرید به روز نگه دارید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>