ویمبلدون 2021: مهمانان مشهور و قانون لباس پایدار

[ad_1]

تابستان بزرگ انگلیس ممکن است هنوز (هنوز هم) در انتظار باشد ، اما این امر باعث تاخیر در شروع ویمبلدون 2021 نمی شود. سال گذشته در اوج اوج بیماری همه گیر ویروس کرونا لغو شد ، ستارگان تنیس و طرفدارانش مشتاقانه بیشتر از برای مسابقات قهرمانی امسال.

اما در حالی که همه ما بدون شک چشمانمان را به بازی جلب کرده ایم (آیا شخص دیگری فکر می کرد که جوان بریتانیایی جک دراپر در حقیقت آیا می خواهید نواک جوکوویچ ، قهرمان فعلی را ناک اوت کنید؟) ، اگر بگوییم حداقل کمی علاقه نداریم لباس هایی که به آن صندلی های گرم در حیاط خانه راه می یابند ، دروغ خواهیم گفت.

در حالی که برخلاف Ascot ، هیچ کد لباس سنتی برای شرکت کنندگان در ویمبلدون وجود ندارد ، امسال evian (حامی رسمی آب برای ویمبلدون 2021) درخواست می کند که مهمانان به طور پایدار در لباس سالانه VIP Suite خود دعوت شوند.


جما مورگان ، مدیر بازاریابی برند در evian ، توضیح داد: “در evian ، ما به پایداری متعهد هستیم – و مجموعه VIP evian ما در مسابقات قهرمانی هیچ تفاوتی ندارد.” “امسال ، ما مهمانان مشهور خود را در این مجموعه تشویق می کنیم که” هوشمندانه و از نظر زیست محیطی “لباس بپوشند – از پوشیدن مجدد و بازیافت لباس مورد علاقه خود ، پوشیدن ظاهر یا لوازم جانبی از طراح پایدار مورد علاقه خود ، تا پوشیدن یک وسیله ساخته شده از مواد بازیافت شده.”

به همین دلیل شما * باید * به مد پایدار (و مارک هایی که باید در مورد آنها بدانید) توجه کنید

این خبر قرار است هوادار مشتاق ویمبلدون ، دوشس کمبریج را به هیجان بیاورد ، که نگرش سازگار با محیط زیست نسبت به مد او را مشهور می داند که تعدادی از قطعات مورد علاقه خود را دوباره لباس می پوشد و از مارک های آگاهانه مانند Faithfull the Brand و Beulah London بهره می برد.


چگونه ، یا نه ، کیت به کد پایدار لباس پایبند است و ما احتمالاً باید تا هفته دوم مسابقات قهرمانی منتظر بمانیم تا این موضوع را بفهمیم ، اما با تشکر از آنایس گالاگر ، رومئو بکهام و دوست دخترش میا ریگان به افرادی مانند آن ماری پیوستند ، رای و جورجیا توفولو – که مطمئن شدند ظاهر مورد علاقه خود را بازیافت می کنند ، تکه های ساخته شده از مواد بازیافتی یا توسط طراحان پایدار را می پوشند – ما قبلاً اولین اصلاح سبک مهمان مشهور را انجام داده ایم.

به پایین اسکرول کنید تا مشاهیر مشاهیر را در ویمبلدون 2021 مشاهده کنید زیرا ما آن را در طول مسابقات قهرمانی دو هفته به روز می کنیم …

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>