ویولا دیویس در اسکندر مک کوئین در اسکار 2021 مبهوت شد

[ad_1]

ویولا دیویس برای بازی در اسکار 2021 نیامده است. پیشکسوت هالیوود – و یکی از زنان مورد علاقه ما در اکران – وقتی با یک لباس مجلسی الکساندر مک کوئین که ساخته شده سفارشی بود ، روی فرش قرمز قدم گذاشت.

این بازیگر 55 ساله ، که قبلاً برنده جایزه اسکار در CV خود بوده است ، تمام فصل را با رنگهای پررنگ و روشن سرو می کند اما برای اسکار ، یک لباس سفید ترد (که به نظر می رسد کمی یک روند در شب) که همه چیز در مورد جزئیات بدنه برش بود. نگاه کرد باورنکردنی. در حقیقت ، وقتی چشممان را به او انداختیم ، فک ما از نظر جسمی افتاد ، وقتی که صحبت از ویولا می شود ، هرگز غیر معمول نیست!


در این سال ، ویولا پس از چهارمین نامزدی برای بازی در نقش اصلی خود در Netflix ، رسماً به عنوان نامزد ترین زن سیاه پوست در تاریخ اسکار تبدیل به تاریخ شد. پایین سیاه ما رینی. پیش از این ، که نامزد شده در گروه بهترین بازیگر زن است ، وی برای بازی در نرده ها او همچنین برای سال 2011 نامزد بهترین بازیگر زن شد کمک و بهترین بازیگر نقش مکمل زن برای بازی در فیلم 2008 شک.

جدای از ظاهر بی عیب و نقص او ، که همچنین شامل یک جفت گوشواره قطره ای الماس Forevermark ، آرایش توسط L’Oréal و یک مدل زیبایی آفریقایی است ، ویولا مجاهدین را بر روی فرش قرمز شیفته وانمود کرد که یک عکس می گیرد ، یک بار دیگر ثابت کرد مهارت های بازیگری بی عیب و نقص او.

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

که در پایین سیاه ما رینی، ویولا نقش اصلی را بازی می کند. این فیلم براساس یك نمایش آگوست ویلسون ساخته شده است و در حوالی یك جلسه ضبط در دهه 1920 شیكاگو تنظیم می شود در حالی كه یك گروه موسیقی بلوز در انتظار ورود ما راینی است. او در کنار چادویک بوسمن فقید بازی می کند که امسال نیز به عنوان پیشگام در گروه بهترین بازیگر مرد نامزد اسکار است.

ما انگشتان دست هر دو را گرفته ایم!

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>