و فروش سایر داستان ها: پیش از بالابردن قفل ، این قطعاتی است که ارزش خرید آنها را برای تازه سازی کمد دارد

[ad_1]

هیچ چیزی به سرعت کلمات “فروش مد” توجه دفتر GLAMOR را به خود جلب نمی کند. کلمات “& Other Stories” را پیش از آن بیاورید ، و شما می توانید انتظار داشته باشید که یک وبگردی (مجازی) به وب سایت آنها برسد تا بهترین خریدهای مد را با قیمت تخفیف شده جمع کند – زیرا آنها مدت زیادی در اطراف نیستند.

گفتن چه چیزی سخت است دقیقا این درمورد & Other Stories است که آنها را مورد توجه سردبیران و تأثیرگذاران مد قرار داده است ، اما ترکیب منحصر به فرد آنها از خنک بودن و پوشیدنی یک فرمول برنده است. و در حالی که برای محدودیت های قفل شدن آماده می شویم تا آرام آرام شروع به برداشتن کنیم ، آماده ایم تا برای اولین بار در ماه ها خداحافظی کنیم و لباس های اصلی خود را بپذیریم. با این وجود ممکن است با بازگشت به حالت عادی (کوکتل های گران قیمت که به شما نگاه می کنیم) دارایی ما خیلی هیجان زده نباشد ، بنابراین اگر می توانیم لباس یا کیف دستی جدیدی پس انداز کنیم ، ما را ثبت نام کنید.

مجموعه تابستانی M&S به تازگی افت کرده و برای تازه سازی کمد پس از قفل بسیار مناسب است

در حالی که ممکن است قطعات جدید در فروش و سایر داستان ها وجود نداشته باشد ، اما پیشنهادهای شیک زیادی وجود دارد که برای بهار / تابستان 2021 در حال روند است – و مهمتر از همه ، یک سری کالاهای کلاسیک نیز هستند ، برای بهتر شدن کپسول پایدارتر كمد لباس. با حداکثر 70٪ تخفیف ، ممکن است وسوسه شوید که * همه چیز * را به کیسه اضافه کنید – اما خوشبختانه برای شما (و مانده بانکی شما) ، ما بهترین فروش را که باید پول خود را به سختی بدست آورید ، جمع آوری کرده ایم .

چارلی انتخاب می کند: با توجه به ویرایشگر مد ما ، 7 خرید در خیابان های بزرگ که باید به لیست خرید خود اضافه کنید

هنوز هم مانتوها و چکمه های زمستانی زیادی در دسترس است ، اما با گوشه و کنار بهار ، ما جداگانه های رنگی را به کیف خود اضافه خواهیم کرد (سپس آنها را با همه چیز از جین گرفته تا تی های سفید ساده جفت می کنیم.) ما چشم خود را به این رنگ زرد نشان می دهیم ژاکت کش باف پشمی مخلوط ، این شلوار پا باز سبز و این پیراهن کرپ حریر صورتی کودک ؛ همه فقط پادزهر مناسب برای ماه های کمد لباس خسته کننده است. & Other Stories البته به خاطر لباس های شیک آنها نیز مشهور است و ما عاشق این مینی فیروزه ای با جزئیات برش خورده (مناسب برای 21 ژوئن) و لباس های میدی مشکی پوشیده هستیم در واقع ، به حدی که احتمالاً یکی از آنها را خواهیم گرفت.

اگرچه یک تن لوازم جانبی شامل حداکثر 70٪ علامت گذاری نیست ، اما ما قبلاً قطعاتی را که ارزش پول شما را دارند ، شناسایی کرده ایم – این کیف دو رنگ کلاسیک اما بیانیه و این صندل های چرمی چاق (که اکنون کمتر از 50 پوند است!) ) شما را در فصل پیش رو و سالهای آینده خواهیم دید. این خریدهای فروش همه به سبدهای مجازی پرواز می کنند ، بنابراین پیشنهاد می کنیم قبل از اینکه خیلی دیر شود به سبد خود اضافه کنید.

منتخب مد لباس ما از 16 قطعه بهترین مجموعه جدید تابستانی حماسه زارا

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>