پاریس هیلتون در حال نمایش آشپزی خود در Netflix است

[ad_1]

در اخبار حیاتی که نمی دانستیم به چه چیزی احتیاج داریم ، Netflix اعلام کرده است که آنها برنامه جدید آشپزی پاریس هیلتون را پخش می کنند ، آشپزی با پاریس، اواخر امسال.

بله ، وارث با استعداد اکنون می تواند سرآشپز را به لیست استعدادهای همیشه در حال رشد خود اضافه کند. در حالی که پاریس با بازی در این فیلم خود را به عنوان بهترین “آن دختر” در Noughties تثبیت کرد زندگی ساده با بهترین دوستش نیکول ریچی ، او اخیراً محبوبیت جدیدی را تجربه کرده است.

رنسانس پاریس هیلتون مدتهاست که می گذرد. در سال 2020 ، وی در جریان مستند خود برای بازماندگان “صنعت نوجوانان آشفته” حمایت کرداین پاریس است” او همچنین به دنبال نامزدی شایسته خود با Carter Reum و به دلیل برکناری * آن عکس بدنام او که جلیقه ای پوشیده بود که ویرایش شده بود تا بگوید “دیگر فقیر نشو” (در واقع گفت: ناامید باش ، FYI) بسیار در آگاهی عمومی باقی ماند. .

و اکنون پاریس با نمایش آشپزی جدید ما را برکت می دهد. ما به معنای واقعی کلمه نمی توانستیم بیشتر بخواهیم. در اینجا همه چیزهایی است که ما تاکنون در مورد آنها می دانیم آشپزی با پاریس.


Netflix چه خواهد شد آشپزی با پاریس در مورد؟

بعد از اینکه پاریس همه ما را با آموزش YouTube در مورد نحوه ساخت لازانیا در روزهای قبل از قفل ژانویه 2020 به ما برکت داد ، دانستیم که به موارد بیشتری نیاز داریم. این ویدئو آشفته پاریس را نشان می دهد که “لازانیا مشهور” خود را با نتایج قابل پیش بینی فاجعه باری درهم می آمیزد.

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

طبق Netflix (از طریق واریته) ، آشپزی با پاریس پاریس را می بیند که “طرف تازه اهلی شده” خود را در آغوش می گیرد ، در حالی که “او سوت ، جست و خیز و ریزه کاری را می آموزد” و “تخصص آشپزی (یا فقدان آن) ، کمد لباس آشپزخانه و مهارت های مهمانی پرتاب با برخی از پارچه های خود را نشان می دهد” دوستان مشهور. “

چه موقع نتفلیکس خواهد شد آشپزی با پاریس منتشر می شود؟

آشپزی با پاریس از چهارشنبه 4 آگوست با شش قسمت نیم ساعته از Netflix آغاز به کار می کند.

آیا بد است که ما در حال حاضر به فکر فصل دوم هستیم؟

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>