پاشنه ترک خورده بعد از قفل شدن: علل ، درمان و پیشگیری

[ad_1]

پاشنه ترک خورده جای شرمندگی ندارد. در واقع ، تقریباً همه ما آنها را داریم یا در بعضی موارد انجام داده ایم. من الان به پاشنه هایم نگاه می کنم و بگذارید به شما بگویم ، آن شهر دقیقاً صاف نیست. در حالی که ترک های پاشنه من شب را بیدار نمی کند ، اما با صندل های تابستانی ، قاطرها یا اساساً کفش های بدون پشت من احساس خوبی نمی کند – بدون ذکر آن ترک های پاشنه پا بسیار دردناک است.

اما پاشنه های ترک خورده در حال افزایش است ، بیشتر به دلیل کار در خانه در هنگام شیوع بیماری همه گیر است. Andrew Gladstone MCPod ، بنیانگذار City Chiropody ، می گوید: “من قطعاً افزایش پاشنه ترک خورده و به طور کلی خشک شدن پا به دلیل قفل شدن را دیده ام.” “من همچنین بسیاری از بنه ها و پوست سفت را دیده ام زیرا مردم در کف خانه های سخت و بدون کفش و جوراب در حال قدم زدن بوده اند.”

اوه گناهکار.

به گفته یک متخصص غرفه فوق تخصص دندانپزشکی ، در اینجا دلیل این است که شما پس از قفل موی دسته دار دارید و کفش های شما متناسب نیست

اندرو هشدار می دهد: “ترک پاشنه پا می تواند بسیار دردناک باشد و در بعضی موارد نیز آلوده شود.” بنابراین ، ما در مورد آن چه می کنیم؟

با لوسیون اوره مرطوب شوید

اندرو می گوید ، این بهترین راه برای جلوگیری و درمان ترک پاشنه پا است. “حداقل یک بار در روز از یک مرطوب کننده خوب استفاده کنید که حاوی UREA باشد که یک نرم کننده نرم و لطیف پوست است و در آبرسانی سریع پوست بسیار عالی است.” اندرو توصیه می کند بالم پاشنه نجات Flexitol (6.68 پوند) یا کرم مراقبت از پا CCS (6.39 پوند).

از کرم ضد آفتاب روی پاها استفاده کنید

اندرو می گوید: “پوست پاهای شما – به خصوص در قسمت بالایی – بسیار لطیف است و می تواند به راحتی بسوزد.”

پوست مرده را بردارید

این کلید جلوگیری از ترک پاشنه است. از یک پا استفاده کنید تا پوست پیر و مرده را به آرامی از بین ببرید ، اما مراقب باشید که پوست سالم در زیر آن برداشته نشود. اگر پاشنه هایتان به طور قابل توجهی ترک خورده است ، باید از این مرحله خودداری کنید.

باند بزنید

اندرو می گوید: “سعی کنید ترک را با کرم ضد عفونی کننده پر کنید – مانند Savlon یا Sudocrem – سپس ناحیه را با گاز و نوار یا گچ بپوشانید.” “چند روز دوباره گچ و کرم را دوباره بزنید تا زمانی که آسیب نبیند. کرم و گچ به سرعت پوست را آبرسانی می کند و اجازه می دهد لبه های ترک به هم متصل شوند.”

به پزشک متخصص غدد مراجعه کنید

اگر ترک های پاشنه پا به خصوص بد هستند و باعث درد شما می شوند ، قرار ملاقات با یک متخصص غدد مطب ثبت شده در HCPC را بگذارید. شما می توانید با پزشک عمومی خود تماس بگیرید تا ببینید آیا واجد شرایط درمان تحت درمان با NHS هستید یا اینکه یک کلینیک خصوصی در NHS.uk پیدا کنید.

شکستن پا هنگام قفل کردن؟ این کرم پا 6 پوندی بهترین فروشنده آمازون برای ترمیم معجزه آسای پوست شکاف خورده است

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>