پایدارترین و آگاه ترین طراحان مد در هفته مد لندن در فوریه 2021

[ad_1]

پنج روز از هفته مد دیجیتالی و بدون جنسیت در لندن به پایان رسید. و چه چیزهایی یاد گرفته ایم؟

فیلم های مد عالی هستند. تماشای نمایش از لپ تاپ راحت است. برگزاری هفته مد بصورت آنلاین موجب صرفه جویی در بزرگ با توجه به اینکه مطبوعات و خریداران دنیا دیگر به پایتخت نمی آیند ، مقدار زیادی کربن را تماشا می کنند تا تماشای نمایش های دیدنی و جذاب Catwalk را بازی کنند ، که حجم زیادی از زباله ها را تولید می کند … و پایداری سخنان مهم هر کس است.

به همین دلیل است که شما باید به مد پایدار توجه کنید (و اینها مارک هایی هستند که باید به دنبال آنها باشید)

البته همه ما از شستشوی سبز آگاه هستیم و می دانیم که صنعتی که برای ایجاد محصولات زودگذر وجود دارد چنین نیست موکدا لازم است (به اندازه کافی لباس برای پوشاندن شش نسل بعدی در این کره خاکی وجود دارد) ، اما ما هنوز عاشق لباس و کفش ، کیف دستی و جواهرات هستیم و صنعت مد انگلیس کمک بزرگی به اقتصاد انگلیس می کند.

قبل از کوید ، مد انگلیس بیش از 900000 نفر اشتغال داشت و ارزش آن بیش از 35 میلیارد پوند بود. اگرچه نگرانی های Coronavirus و Brexit از سال 2020 این کمک را به 26.2 میلیارد پوند کاهش داده است.

اینها همه روندهای عمده مو در هفته مد AW21 است

مجموعه های برجسته LFW در این هفته نشان داده است که آینده مد با استفاده ابتکاری از مواد و پارچه های چرخش یافته و پارچه هایی با تأثیرات محیطی کم ، در ابتدای ذهن طراحان است که اثبات می کند این سبک بیشتر از زیبایی نیست.

شورای مد انگلیس با آرایشگر میراندا آلموند و حامی مالی Vanish همکاری کردند تا بر روی تحقیقات جدید تمرکز کنند که نشان می دهد 3.5 تن لباس کنار گذاشته نمی شود هر پنج دقیقه در بریتانیا؛ 64٪ از مصرف کنندگان فقط یک بار لباس خود را می پوشند در حالی که 23٪ از خریداران انگلیس به دلیل بی حوصلگی لباس خود را دور می اندازند. ما بیزاریم

یک فیلم هوشمندانه با ارائه لباسهای نجات یافته و دور انداخته شده که دوباره از نو و دوباره کار شده اند ثابت کرد که هر کمد لباس می تواند – و باید – دوام بیشتری داشته باشد و تأثیرات محیطی کمتری داشته باشد.


زنانی که مجموعه های لباس مردانه را طراحی می کنند نیز در پایداری پیشگام هستند. بتانی ویلیامز یکی از شناخته شده ترین نام ها هنگام طراحی با اخلاق و تأثیرگذاری است. او برای مجموعه پاییزی خود پتوهای پرنعمت را تهیه کرد و آنها را به طور خاص برای Selfridges در یک کت کلاه قرار داد.

11 مارک اخلاقی مد که احتمالاً هرگز نام آنها را نشنیده اید (اما اینکه ما * تضمین می کنیم که دوست خواهید داشت)

پریا آلهوالیا از فنون نساجی هوشمندانه ای استفاده می کند تا به حیوانات جدید و لباس های پرنعمت که در مجموعه لباس های مردانه خود استفاده می کند ، روح تازه ای ببخشد و در این فصل جایزه Queen Elizabeth II برای طراحی بریتانیا به دلیل “کمک فعال در تغییر صنعت به سمت بهتر” اهدا شد. او ضمن پیشگویی در مورد افرادی که لباس او را می سازند و اجتماعاتی که در آن کار می کند ، در زمینه تأمین منابع مسئولانه فعالیت می کند. “

مد خیلی فراتر از آنچه لباس شما به نظر می رسد است. طراحان مورد علاقه ما همه لباس ها و مجموعه هایی را ایجاد کرده اند که شما می خواهید بارها و بارها بپوشید …

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>