پایدارترین و سازگار با محیط زیست مارک های مراقبت از مو

[ad_1]

اگر سال گذشته چیزی به ما یاد داده است ، این است که باید احترام بیشتری نسبت به سیاره خود و یکدیگر قائل شویم. این بدان معناست که با دقت بیشتری به غذاهایی که می خوریم فکر کنیم و همچنین حواسمان به چیزهایی مانند نحوه خرید و مسافرت بیشتر باشد. این همچنین به معنای بررسی عادت های روزمره ما در انتخاب سبک زندگی و جایگزینی آنها برای گزینه های پایدارتر است.

یک مکان واضح برای شروع ، کارهای روزمره زیبایی ماست. دنیای زیبایی از محصولات آرایشی ما گرفته تا موارد دلخواه مراقبت از پوست و لوازم ضروری برای مراقبت از مو است پر شده پلاستیک – هم در خارج و هم در داخل محصولات ما با پلاستیک های میکرو (مانند میکروبندها) تا همین اواخر سال 2018 که طبق قانون انگلستان ممنوع بود ، امری عادی است.

یولاندا کوپر ، بنیانگذار مارک پایدار موی We Are Paradoxx و فعال آب و هوا می گوید: “آلودگی پلاستیک یک بحران سیاره ای است و صنعت زیبایی کمک بزرگی به آن می کند.” صنعت بسته بندی جهانی برای زیبایی 25 میلیارد دلار فروش دارد و در درجه اول بسته بندی های پلاستیکی است. تخمین زده می شود سالانه 8 میلیون تن پلاستیک به اقیانوس های ما برسد.

یولاندا توضیح می دهد: “تنها راه جلوگیری واقعی از صدمه بیشتر به حیوانات دریایی و سیستم زیست محیطی ما از پلاستیك ، كاهش وابستگی ما به پلاستیك برای بسته بندی و جستجوی گزینه های بهتر است.” “این برای مارک ها هزینه دارد ، زیرا پلاستیک اغلب ارزانترین گزینه است اما برای محافظت از محیط زیست بسیار مهم است.”

علاوه بر پلاستیک ، در مورد تولید محصول ، ملاحظات دیگری نیز وجود دارد ، از جمله بار ، میزان تولید گازهای گلخانه ای و خود فرمول ها. همه این عوامل در هم تنیده شده و در درجه پایداری کلی محصول نقش دارند. در حالی که شیشه در هنگام بسته بندی جایگزین پایدارتری برای پلاستیک ارائه می دهد ، سنگین تر است ، به این معنی که در هنگام حمل و نقل به سوخت بیشتری احتیاج دارد. به همین دلیل ، برخی از مارک ها انتخاب کرده اند که آب را از فرمول های خود پاک کنند تا نسخه های جامد یا پودری از لوسیون یا مایع سنتی ایجاد کنند که حمل و نقل آنها سبک و آسان است و در مقوا آماده می شود تا با آب در خانه مخلوط شود.

یک بخش در دنیای زیبایی که جهش زیادی در تبدیل محصولات خود ایجاد کرده است ، مراقبت از مو است ، با افزایش محبوبیت شامپوهای جامد ، و همچنین بطری های قابل تعویض ، مواد اولیه پایدار و وضعیت خنثی کربن.

چگونه اطمینان حاصل کنیم که مارک های زیبایی شما همانطور که ادعا می کنند پایدار هستند

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>