پرفروش ترین مربیان پوما برای زنان

[ad_1]

به یاد دارید که چه زمانی مربیان انتخاب معمولی بودند؟ عملی ، راحت ، لباس پوشیدن. مربیان مطمئناً بودند نه یک بیانیه سبک ، و مربیان مد یک چیز * نیستند. اما ما هستیم بنابراین در اینجا برای این واقعیت که مربیانی که انتخاب می کنید اکنون به اندازه جذاب ترین کفش های پاشنه دار یا باهوش ترین کفش های لوکس ما یک لحظه مد هستند. و در حال حاضر ، همه ما درمورد پیوستن به قبیله مربیان پوما هستیم ، بنابراین پرفروش ترین ها را جمع آوری کرده ایم مربیان پوما برای زنان برای بهار / تابستان 2021.

ما آن را صدا می کنیم: یک جفت مربی طراح راحت ترین – و شیک ترین – خریدی است که شما تاکنون کرده اید

وقتی صحبت از پوشیدن مربیان پوما می شود ، همه چیز در مورد یک ترکیب استایل شگفت آور است. هر مربی سفید معمولی وقتی با کت و شلوار شلوار و تی شرت سفید یا تاپ مخزن زیر پوشیده شود ، جسور به نظر می رسد و ما عاشق تضاد لباس های زیبا و شناور و کتانی با کفش های کتانی مشکی اسپرت هستیم. حتی اگر فقط می خواهید وارد لباس های ورزشی و مربیان مورد علاقه خود شوید ، می توانید با انتخاب قطعات تونال ، ظاهر را جلوه دهید تا کل عوام شما دارای یک پالت رنگ منسجم باشد. یا می توانید برای یک درگیری بروید – ما اینجا نیستیم که قضاوت کنیم!

بنابراین کدام یک از مربیان پوما هستند که باید در مورد افزودن به کمد لباس خود در این فصل فکر کنید؟

اگر همه چیز در مورد زیبایی بژ است (و می خواهید مربیان خود را با شورت دوچرخه سواری کرم و یک بلیزر بلغور بلغور جو دوسر بپوشید) به مربیان Hedra Puma در مریم گلی بیفتید. نسخه سفید شیک Cali Star با فلش چاپ مار نیز وجود دارد – که به خصوص در خیاطی بسیار مناسب است. Mayze یکی از سبک های کفش کتانی It است که با پلتفرم دائمی خود رو به رو است – نسخه مونوکروم فوک ما است – در حالی که Oslo Maja Infuse دارای یک کف بستر مشابه و چسبنده مخصوص مخمل مخروطی برای یک حالت مینیمالیستی است. اگر به دنبال مربیانی برای دویدن هستید ، ما در اینجا یک ویرایش کامل داریم ، اما Cruise Rider Puma تمام دانش را دارد ، با کف میانی اغراق آمیز اغراق آمیز که “پشتیبانی نرم” را برای پشتیبانی و بالشتک کردن هر قدم و کف دست شما ایجاد می کند.

17 جفت مربی Gucci که زندگی خود را به بهار * لوکس * می بخشد

و همچنین همه مربیان عالی ، می توانید شیک Puma (بله ، لباس ورزشی) پیدا کنید می توان شیک باشید) لباس – از جمله همکاری آنها با مارک فرقه فرانسوی Maison Kitsune – در Selfridges.

برای اطلاعات بیشتر از مدیر مد Glamour UK به طور گسترده الکس فولرتون ، او را در Instagram دنبال کنیدalexandrafullerton

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>