پروانه Faux Locs بررسی روند مو: صادقانه ترین افکار من

[ad_1]

هیچ احساسی بهتر از فرود آمدن بر روی یکی از جالبترین و جدیدترین مدلهای مراقبت از پوست / آرایش / مو نیست و این در واقع * م workingثر است. با این حال ، هیچ چیز ناامیدکننده ای بیش از هزینه بیش از 100 پوند برای یک روش درمانی موی جدید یا سیستم صورت در خانه وجود ندارد ، اما فقط می فهمید که این کار خیلی مفید نیست.

وارد: GLAMOR سعی می کند، مجموعه هفتگی اینستاگرام که ویراستاران GLAMOR را می بیند همه کارهای وقت گیر (و گران) را برای شما انجام می دهند.

بله ، ما مشغول امتحان کردن همه (گاهی) حواس پرت بوده ایم همیشه دیوانه های زیبایی فوق العاده برای گرفتن اینترنت (اغلب TikTok) با طوفان – از پایه خوب KVD Beauty’s Good Apple Skin-Perfecting (وقتی آنها گفتند “با یک کش رفتن” ، آنها بازی نمی کنند) به دستگاه LED CurrentBody که کلاژن را افزایش می دهد و کاهش می دهد چین و چروک در حالی که شما روی مبل نشسته اید. ما در حال آزمایش محصولی هستیم که همه زیبایی های کهنه کار زیبایی در اینترنت درباره آنها صحبت می کنند – اما شما می خواهید قبل از خرید کمی درباره آنها تحقیق کنید. ما اینجا هستیم تا اطمینان حاصل کنیم که شما روی محصولات و روندهای واقعی کار می کنید. چیزی که میبینی را دوست داری؟ شما می توانید تمام محصولاتی را که در هفته های گذشته در تلاشهای GLAMOR مشاهده شده در زیر بخرید. مسابقه بله؟

GLAMOR Tries: ما بنیاد KVD Good Apple Skter-Perfecting Foundation را آزمایش کردیم که TikTok’ers برای آن وحشی است و وقتی گفتند پس از “یک بار کشیدن” قلاب شده اند ، آنها بازی نمی کردند

در این هفته GLAMOR Tries ، دستیار زیبایی و ویژگی های ما ، شیلا مانوما ، روند قفل های مصنوعی پروانه ای را که طوفان TikTok را به دنبال دارد ، امتحان کرد. در اینجا یک راهنما در مورد چگونگی انجام قفل های پروانه بر روی خود مستقیما از TikTok وجود دارد – اما به یاد داشته باشید که برای دیدن اطلاعات بیشتر به داستان های اینستاگرام ما مراجعه کنید.


مرحله 1: وسایل خود را جمع کنید!

شما به مو (از شش بسته Urban Water Wave در سایه 99J ، 3.99 پوند در هر بسته ، Spell Beauty) استفاده می کنید ، نوارهای لاستیکی مانند این نوارهای لاستیکی آمازون (ما خودمان را در روغن زیتون خیس کردیم تا آنها این کار را نکنند) باعث ایجاد تنش بیش از حد روی مو می شود) ، مقداری ژل مو (ژل سبک روغن روغن آرگان مراکشی ، 99/5 پوند ، چکمه) و این شانه Afro Pick Magic Coils.

مرحله 2: موهای خود را جدا کنید

“من می خواهم موهایم را به چهار قسمت تقسیم کنم ، و چهار ردیف ایجاد می کنم زیرا می خواهم قفل های من خوب و ضخیم باشد … و وقت ندارم همه کارهای کوچک و کوچک را انجام دهم ، “شی گفت.

“هر ردیف در آن ربع تقسیم شده ، سه تار خواهد داشت ، به جز ردیف نزدیک به گوش من که فقط دو ردیف دارد زیرا یک ردیف کوتاه تر است.

“من از نوارهای لاستیکی استفاده می کنم تا اطمینان حاصل کنم که هر نوار بافته شده به نظر می رسد و ریشه آن محکم است تنگ. من یک سر تمام کار را انجام می دهم. “

GLAMOR سعی می کند: صاف کننده مو جدید ghd Max Styler را امتحان کردیم و جفت OG ما را از جایگاه نخست خارج کرد

مرحله 3: موها را ببافید

“قسمت کوتاهتر با موهای واقعی من باقی می ماند و از طرف دیگر برای چرخاندن دور آن استفاده می شود. من قصد دارم دوباره به ریشه برگردم تا خوب و مهر و موم شده باشد ، و دوباره دوباره به عقب برگردم.

“وقتی به طولی رسیدم که می خواهم ، می خواهم گره کمی ایجاد کنم ، سپس به عقب برگردم تا بقیه موها را مهر و موم کنم. همچنین کمی حجم اضافه می کند. و سپس وقتی آماده شدم برای رها کردن ، فقط می توانم انگشتم را بیرون بیاورم. “

حکم:


“در کل چهار ساعت و نیم طول کشید که در واقع برای این نوع کارها بسیار خوب است ، با توجه به اینکه اولین بار است!

“در کل من به آن وسواس دارم. این عالی نیست اما برای اولین بار بسیار خوب است.”

آیا به روند قفل های مصنوعی پروانه ای اجازه می دهید؟ آیا قبلاً آن را امتحان کرده اید؟ نظرات خود را در اینستاگرامglamouruk با ما در میان بگذارید.

در عین حال ، در اینجا تمام محصولاتی که طی چند هفته گذشته در GLAMOR Tries مشاهده کرده اید ، آورده شده است. خرید خوش بگذرد!

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>