پس انداز روز Elemis Amazon Prime امسال بسیار زیاد است

[ad_1]

به عنوان ویراستاران زیبایی ، ما می توانیم بسیاری از محصولات مختلف را از طریق صدها مارک امتحان کنیم ، اما ایلیمس یکی است که همه ما بارها و بارها به آن برگردیم – که همه چیز را می گوید ، واقعاً. مارک های دیگر ممکن است به خصوص هنگام راه اندازی ایجاد هیاهو کنند ، اما وقتی محصولات به طور مداوم مورد ستایش قرار می گیرند (طی 30 سال گذشته ، نه کمتر) از بهترین محصولات موجود است ، وقتی می گوییم ارزش گوش دادن به آنها را دارد ، به ما اعتماد کنید.

و این فقط نیست ما الیمیس هواداران را صدا می کند. لیست علاقه مندان مشهور نیز وجود دارد (از کیت هادسون گرفته تا ویکتوریا بکهام) و این به دلیل برخی از قیمت های فانتزی نیست. این به این دلیل است که محصولات در واقع کار می کنند ، همچنین لوکس هستند – با بافت ، بو و مهمتر از همه اثرات آبگرم مانند. صادقانه بگویم ، هیچ چیز به اندازه خط فرقه Pro-Collagen درخشش خوبی ایجاد نمی کند.

معاملات فنی Amazon Prime Day: ویرایشگران زیبایی که دارای بهترین ابزار و ابزار زیبایی هستند ، قسم می خورند که در زندگی خود به آن نیاز دارید

به همین دلیل است که وقتی دیدیم معاملات زیبایی دیوانه کننده آمازون Prime Day با این مارک به عنوان بخشی از بزرگترین فروش خرده فروشی سال (!) کمی ذهن خود را از دست دادیم. برای بقیه امروز (بله ، شما باید سریع با این یکی باشید) ، Elemis تا 40٪ تخفیف در مورد محبوب ترین محصولات خود را در کنار جدیدترین محصولات ارائه می دهد. این که آیا شما یک تازه وارد Elemis هستید که کارهای روزمره خود را برای تابستان تغییر می دهید یا یک طرفدار هاردکور مانند ما هستید ، این فرصت مناسب برای پس انداز است در حالی که آن کابینت های زیبایی را با محصولات شگفت انگیز تضمین می کنید که پوست زیبایی به شما می دهند ، ذخیره کنید (و چه کسی این را نمی خواهد ؟!) )

37 معاملات زیبایی Amazon Prime Day سردبیران GLAMOR قبل از اینکه نیمه شب تمام شوند برای خودشان خرید می کنند

مطمئن نیستم از کجا شروع کنم؟ خوب ، حقیقت این است که شما واقعاً نمی توانید با المیس اشتباه کنید. اما اگر ما داشته است برای انتخاب موارد دلخواه ، باید کل خط Pro-Collagen باشد ، صرفاً برای درخشش. مومیایی کننده معروف (که احتمالاً محصول قهرمان این برند است) برای انواع پوست بسیار مناسب است و در یک نسخه گل رز با بوی مطبوعی نیز عرضه می شود. و البته Marine Cream که احتمالاً موثرترین مرطوب کننده کاهش دهنده خط ریز است که ما امتحان کرده ایم. به دنبال احیای مجدد هستید؟ محدوده Superfood در اصل یک سالاد برای پوست شما است. اوه ، و VB به این روغن بدن مغذی قسم می خورد.

برای اطلاعات بیشتر از Amazon Prime Day …

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>