پنجشنبه برنامه جدید دوست یابی است که فقط پنجشنبه ها کار می کند

[ad_1]

ما با اپلیکیشن های دوست یابی رابطه ای کاملاً عاشقانه و متنفر داریم. خواه به دنبال عشق باشیم یا کمی سرگرم کننده ، کشیدن مداوم روی Tinder و Hinge می تواند به همان اندازه که طاقت فرسا است سرگرم کننده باشد.

احتمالاً به همین دلیل است که در چند سال اخیر تعداد زیادی برنامه جدید دوست یابی با هدف برهم زدن فرمول بی سر و صدا کش رفتن به چپ-راست-راست از پروفایل های معتبر مبتنی بر ویدئو در Curtn گرفته تا پایین آوردن سلیقه و سرگرمی های شما وجود داشته است. از طریق قهوه با Bagel ملاقات می کند.

اما این هفته ، یک برنامه جدید دوستیابی کاملاً جدید راه اندازی شده است که بر خلاف هر آنچه که قبلاً امتحان کرده ایم نیست.

روز پنجشنبه در تاریخ 6 مه در سراسر لندن و نیویورک به عنوان “برنامه دوست یابی که 85.7٪ از اوقات کار نمی کند” با عنوان “برنامه دوست یابی مورد انتظار” ارائه می شود و طبق برنامه ، بیش از 110،000 کاربر قبلاً در آن ثبت نام کرده اند. ظاهراً این “برنامه طراحی شده برای خاموش کردن فناوری شما” است که کاربران را به “صرف زمان کمتری برای کشیدن انگشت و صرف وقت بیشتر برای ملاقات با دیگران و لذت بردن از سفر مجردی” ترغیب می کند.

در بیانیه این برنامه آمده است: “با آگاهی از ماهیت بلاتکلیف هزاران ساله انگلیسی ها و متولد این اعتقاد که مردم وقت زیادی را برای برنامه های دوست یابی صرف می کنند ، این پرتاب برای ایجاد امواج جدید در دنیای همسریابی تنها با زنده بودن یک روز از هفته ، پنجشنبه ها. “

من 10 خط ابتدایی بامبل را امتحان کردم و اینها بیشترین موفقیت را داشتند …

بنابراین ، چگونه کار می کند؟ این برنامه در ساعت 00.01 بامداد هر پنجشنبه صبح زنده می شود ، در حالی که تمام مسابقات و مکالمات نیمه شب ناپدید می شوند. زمان کمتر به معنای گفتگوهای کوچک خسته کننده و خودجوش بودن بیشتر است ، به این معنی که اگر می خواهید قرار ملاقات را تأمین کنید باید سریع بپرسید. پنجشنبه به کاربران امکان می دهد زمان بیشتری را برای بیرون رفتن و ملاقات با مردم بگذرانند ، پنجشنبه ، یک روز از هفته به دوست یابی آنلاین اختصاص دارد.

هیچ گونه نگرانی در مورد گربه ماهیگیری وجود ندارد ، زیرا همه کاربران قبل از عضویت با بارگذاری گذرنامه یا گواهینامه رانندگی تأیید می شوند. این یک ویژگی کلیدی ایمنی است که بسیاری دیگر از برنامه های همسریابی از آن استفاده نمی کنند ، بنابراین انگشت شست بزرگ ما را از بین می برد. علاوه بر این ، پیام های توهین آمیز و سخنان نفرت آمیز قابل تحمل نخواهد بود ، بنابراین هر نژادپرست ، زن ستیز و یا بدن شکن مسدود می شود و اجازه بازگشت به برنامه را ندارد.

این برنامه در اواخر ماه مه به منچستر ، بیرمنگام ، کاردیف ، لیورپول ، گلاسگو و دوبلین ارائه خواهد شد.

روز پنجشنبه برای بارگیری از فروشگاه App و Google Play در روز یکشنبه 2 مه در دسترس خواهد بود.

چرا دریافت واکسن Covid شما را در برنامه های همسریابی واجد شرایط تر می کند

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>