پیرسینگ نوک پستان: هزینه ، مراقبت های بعدی ، زخم ، درد ، تمیز کردن

[ad_1]

اگر در جهان بینی مشترک باشید که ، “اگر به اندازه کافی برای ریحانا خوب باشد ، به اندازه کافی برای من مناسب است” ، ممکن است از قبل در نظر داشته باشید که سوراخ نوک پستان را انجام دهید.

این که آیا لوازم جانبی برای تکمیل یک ظاهر کلاسیک و بدون سینه بند ، نمادی از عصیان یا حتی بیان مثبت بودن بدن است ، سوراخ کردن نوک سینه قطعاً تجدید حیات را تجربه می کند. به قول جاویدان کندال جنر ، “چیزی کمرنگ و در عین حال سکسی در مورد آن وجود دارد.”

به گفته نیکول میچل در Sacred Gold ، پیرسینگ نوک سینه در حال افزایش محبوبیت است ، که وی دلیل آن را “افزایش محبوبیت سوراخ کننده عمومی ، [the availability of] جواهرات زیبا و با کیفیت بالا و روش های ایمن تر. “

اگر می خواهید به افرادی مانند کایلی جنر ، پری ادواردز از Little Mix’s و جزیره عشقمورا هیگینز با جنجال کشیدن مشاعره ، همه چیز اینجاست (و منظور من همه چیز است) شما باید درباره سوراخ کردن نوک پستان بدانید.

چگونه سوراخ کننده مناسب خود را پیدا کنم؟

 • اول از همه ، تحقیق خود را انجام دهید. استراحت ناهار را از طریق مرورهای آنلاین فیلتر کنید و به دنبال سوراخ با بازخورد ثابت و با کیفیت بالا باشید.
 • قبل از انجام سوراخکاری ، سالن پیرسرس را بررسی کنید و از آنها بخواهید مجوز آنها را ببینند.
 • در صورت امکان ، با سوراخ کننده ای که سوراخ کردن شما را انجام می دهد ، گپ بزنید تا بتوانید با روش کار آشنا شوید و از سeriesالات خنده آور احتمالی بپرسید.

روش پیرسینگ نوک پستان چگونه است؟

GLAMOR با Saoirse Flynn ، که مدیر خدمات در Metal Morphosis است ، گفتگو کرد. به گفته Saoirse ، روش سوراخ شدن نوک پستان شما باید به شکل زیر باشد:

 1. سوراخ کننده فرم رضایت شما را می گذراند ، و این فرصت خوبی برای بحث در مورد هر گونه سوال است.
 2. از شما خواسته می شود صاف بایستید تا بتوانید محل را با دستمال مرطوب الکلی خیس کنید ، سپس پوست شما با یک نشانگر جراحی مشخص می شود. سوراخ کننده شما توضیح خواهد داد که جواهرات هالتر برای ایجاد تورم اولیه کمی طولانی تر خواهد بود و شما باید اولین جواهرات را حداقل شش ماه در آن نگه دارید.
 3. هنگامی که تأیید کردید که به نشانه های آینه نگاه کرده اید و از قرارگیری آن راضی هستید ، از شما خواسته می شود که روی تخت سوراخ کننده دراز بکشید.
 4. سوراخ کننده یک سری فورسپ را به ناحیه می زند تا پوست در وضعیت مناسب در هنگام سوراخ کردن قرار بگیرد ، از شما بخواهد نفس عمیق بکشید ، و در بازدم طولانی سوراخ کردن شما انجام می شود.
 5. از شما خواسته می شود که یک نفس عمیق دیگر وارد و خارج کنید ، در این زمان جواهرات شما نصب می شود. و کار شما تمام شد! قبل از اینکه سوراخ کننده آن را با یک پانسمان کوچک بپوشاند و از طریق مراقبت های بعدی با شما صحبت کند می توانید در آینه به سوراخ جدید و جذاب خود نگاه کنید.

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

پیرسینگ نوک پستان چقدر دردناک است؟

احساس خراش شدید و به دنبال آن فشار می آورید. این برای همه متفاوت است ، اکثر مردم می گویند آنقدرها که فکر می کردند صدمه ای نمی زند. نفس کشیدن و بیرون آوردن نفس عمیق واقعاً کمک می کند!

پیرسینگ نوک پستان چه مدت طول می کشد تا به درستی بهبود یابد؟

ترمیم سوراخ نوک پستان ممکن است بیش از یک سال طول بکشد اما بیشتر آنها در عرض 6 ماه برطرف می شوند.

آیا سوراخ نوک پستان قرار است پوسته پوسته شود؟

طبیعی است که در همه سوراخ ها در طی چند ماه اول مقدار کمی پوسته در اطراف هر نقطه خروج ایجاد می شود و سوراخ کردن نوک پستان تفاوتی ندارد – همه اینها بخشی از روند بهبود است.

اگر سوراخ شروع به تولید مایعات زیادی کند که به رنگ زرد تیره یا سبز است ، باید برای دیدن سوراخ کننده خود وقت بگیرید [or contact your GP].

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

چگونه می توانید جلوی آلودگی پیرسینگ نوک پستان را بگیرید؟

 • کمپرس و تمیز کردن آب نمک را در سوراخ کردن سوراخ صبح و عصر خود به مدت حداقل 12-16 هفته انجام دهید.
 • در شش هفته اول از شنا خودداری کنید و به جای حمام ، دوش بگیرید – بهتر است از خیساندن سوراخ کردن جدید خود در آب با کلر یا باکتری در آن خودداری کنید.
 • اگر لباس محکم در برابر سوراخ کردن جدید است ، از پنبه قابل تنفس استفاده کنید زیرا مواد مصنوعی می تواند باعث تجمع عرق شود.
 • هنگام ورزش مراقب باشید تا سوراخ سوراخ نشود و پاره نشود.

پس از سوراخ كردن نوك پستانك به چه مراقبت هاي بعدي نياز است؟

محلول نمکی ، صبح و عصر حداقل به مدت 12-16 هفته استفاده می شود. کمپرس شور را بگذارید تا روی سوراخ کننده شما خیس بخورد و سپس پوست را با مقداری گاز تمیز خشک کنید ، مطمئن شوید که هرگونه تجمع سوراخ کننده و جواهرات را پاک کنید.

همان جواهرات پیرسینگ اولیه را در خود نگه دارید تا محل سوراخ شدن و بهبودی آن برطرف شود و پس از تغییر جواهرات ، به فلزات ضد آلرژی بچسبید.

پیرسینگ مارپیچ کلاسیک جدید است – در اینجا آنچه شما باید قبل از تهیه آن بدانید وجود دارد

آیا سوراخ كردن نوك پستانك نوك پستانك شما را برای همیشه سخت می كند؟

پیرسینگ نوک پستان معمولاً باعث بیرون زدگی نوک سینه می شود و این حالت دائمی است. این لزوماً آنها را دائماً سخت نخواهد کرد ، اما باعث برجستگی بیشتر آنها خواهد شد ، این یکی از دلایلی است که افراد با نوک سینه های وارونه ، آنها را سوراخ می کنند.

آیا پیرسینگ نوک پستان حساسیت جنسی را بهبود می بخشد؟

گاهی! معمولاً حساسیت ثابت می ماند ، اما برخی از افراد می گویند که سوراخ کردن باعث حساسیت بیشتر نوک پستان می شود.

آماده رزرو سوراخ کردن نوک پستان هستید؟ GLAMOR کمی تحقیق اضافی در مورد کاربرد پیرسینگ نوک پستان انجام داد ، فقط به این دلیل که ما چنین کاری را انجام می دهیم.

هزینه پیرسینگ نوک پستان چقدر است؟

قیمت پیرسینگ نوک پستان بین 30-30 £ پوند است اما بدیهی است که این امر به گران بودن جواهراتی که انتخاب می کنید بستگی دارد.

آیا حلقه یا هالتر می گیرم؟

در نهایت این چیزی است که می توانید با سوراخ کننده خود در مورد آن بحث کنید. با این حال ، شما احتمالاً با هالتر شروع به کار خواهید کرد زیرا سرعت آنها نسبت به حلقه ها کمتر است ، به این معنی که پیرسینگ شما احتمال ابتلا به عفونت کمتری دارد.

آیا می توانید سینه بند بپوشید؟

اگرچه سوتین نپوشیدن فرصتی عالی برای نشان دادن نکات تازه تزیین شده شما است می توان اگر انتخاب کردید هنوز آنها را بپوشید. در حالی که سوراخ کردن شما هنوز در حال بهبود است ، بهتر است از سوتین های ورزشی و لباس زیر زنانه فانتزی خودداری کنید ، در عوض مواد پنبه ای نرم را انتخاب کنید.

بهترین سوتین های چوبی ، سوتین های نامرئی و روکش نوک پستان برای حل همه مشکلات لباس تابستانی شما

آیا سوراخ کردن نوک پستان در فرودگاه ها خاموش می شود؟

در حالی که جواهرات فلزی می توان آشکارسازهای فلزی را در امنیت فرودگاه تنظیم کنید ، بیشتر جواهرات بدنه با کیفیت غیر فرومغناطیسی است ، که در اصل به معنای غیر مغناطیسی است ، به این معنی که نباید فلزیاب های عبور دهنده را راه اندازی کند.

آیا سوراخ کردن نوک پستان از طریق لباس قابل مشاهده است؟

اگر سوتین نمی پوشید ، پاسخ معمولاً مثبت است.

آیا هنوز هم می توانید با سوراخ كردن نوك پستان شیر دهید؟

از آنجا که شیر مادر در غدد پستانی پشت نوک پستان قرار دارد ، سوراخ کردن نوک پستان ممکن است بر توانایی شما در شیردهی تأثیر نگذارد. با این حال ، ممکن است بخواهید قبل از شروع شیردهی اطمینان حاصل کنید که سوراخ کردن پستانک شما به طور کامل بهبود یافته است و به شما این امکان را می دهد که آن را به دلخواه خود (و کودک) بردارید.

آیا سوراخ کردن نوک پستان آسان است؟

اگر سوراخ را پس از التیام کامل بردارید ، به شرطی که عفونی نباشد ، حذف آن آسان است.

تنها سوالی که برای پاسخ دادن باقی مانده این است که آیا هنوز تصمیم خود را اعلام کرده اید؟

به گفته یک کارشناس ، این محبوب ترین سوراخ های بعد از قفل 2021 هستند

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>