پیش پرده داستان West Side و همه چیزهایی که باید بدانید

[ad_1]

West Side Story یکی از ماندگارترین بزرگان موسیقی است. اکثر مردم ، صرف نظر از سن و سالشان ، حداقل از عشق ممنوع دیدار با فرهنگ فرهنگ باند خواهند دانست.

به همین دلیل است که ما از شنیدن این موضوع که استیون اسپیلبرگ موزیکال را برای اقتباس فیلم جدیدی تهیه کرده است ، بسیار هیجان زده شدیم.

همچنین هیجان انگیز است زیرا این اولین بار است که اسپیلبرگ کارگردانی یک نمایش موزیکال را برعهده دارد.

از نظر فروتنانه ما این 49 بهترین فیلم در تمام دوران ها هستند (و اکنون کجا می توان آنها را پخش کرد)

سرانجام اولین تریلر افت کرد و رویایی است. به جای آشکار کردن هر یک از خطوط فیلمنامه ، پیش پرده مونتاژی از رقص ، خشونت باند و معاشقه نوجوانان است که همه موسیقی است. در اینجا همه چیزهایی است که شما باید بدانید …


داستان West Side در مورد چه چیزی خواهد بود؟

مدت زمان زیادی می گذرد ، زیرا موزیکال 1957 برادوی از سال 1961 برای فیلم اقتباس نشده است.

طبق گزارش ورایتی ، نسخه اسپیلبرگ در مقایسه با فیلم 1961 فاصله چندانی با فیلمنامه برادوی ندارد.

یک مستند در مورد آدری هپبورن به زودی منتشر خواهد شد ، و آن را به گذشته آسیب زای ستاره می تاباند

چه کسی ستاره خواهد شد؟

در این بازیگر نقش انسل الگورت و راننده زگلر Baby Driver به عنوان عاشقان ستاره دار تونی و ماریا حضور دارند. دیگر بازیگران بازیگر این فیلم آریانا دبوز ، دیوید آلوارز ، کوری استول ، مایک فیست و برایان د آرسی جیمز هستند.


ریتا مورنو همچنین در این فیلم نقش مکمل را ایفا خواهد کرد. او برای بازی در نقش آنیتا در فیلم 1961 جایزه اسکار گرفت و تنها بازیگری است که تاکنون در هر دو اقتباس فیلم تایید شده است.

وی در گفتگو با ورایتی گفت که نقش او در این فیلم “یک بازی ساده نیست – این یک قسمت واقعی است.”


او همچنین در مورد نحوه کار با اسپیلبرگ صحبت کرد: “حضور در آنجا ، وقتی استیون به شما راهنمایی می کند ، و استیون مثل یک کودک با یاب خود می پرید و می گوید:” ریتا ، این را ببینید. نظر شما در مورد این شات چیست؟

“او بسیار ذوق زده و خوشحال است – چه لذت برای کار با این مرد. مجموعه ها شما را دور می کنند. واقعاً باور خواهید کرد که در ال باریو هستید. این فقط حیرت آور است. “


چه موقع بیرون است؟

وست ساید استوری جمعه ، 10 دسامبر در سینماها به نمایش در می آید.

آیا تریلی وجود دارد؟

اکنون می توانید پیش نمایش تریلر زیر را مشاهده کنید. در مراسم 93 جوایز اسکار که یکشنبه شب پخش شد ، افت کرد.

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

آیا جایزه ای برده است؟

نسخه اصلی به طور چشمگیری 10 جایزه اسکار از جمله بهترین تصویر را از آن خود کرد. ارباب حلقه ها: بازگشت پادشاه ، تایتانیک و بن هور تنها فیلم هایی که موفق به کسب آن شده اند ، موفق به کسب 11 جایزه شدند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>