چادویک بوزمن برنده جایزه منتقدان در سال 2021 شد

[ad_1]

بیوه چادویک بوزمن در حالی که جوایز پس از مرگ شوهر فقیدش را برای بهترین بازیگر مرد پذیرفت ، سخنرانی پرشور دیگری را در مراسم جوایز منتقد انتخاب کرد.

با حضور در مراسم مجازی از خانه خود ، تیلور سیمون لدوارد از این افتخار تجلیل کرد پلنگ سیاه خاطره ستاره با بیان اینکه او و کارش برای این جایزه شایسته بودند ، اما همچنین صریحاً اعتراف کرد که جشن گرفتن پیروزی بدون او سخت بود.

“باید با صدای بلند گفته شود که برای ما که چاد را می شناسیم ، از نزدیک ، عاطفی ، حرفه ای ، کسانی که او آموخته است ، کسانی که یک کلمه نصیحت کرده است ، کسانی که به او آموخته اند – پیدا کردن یک احساس جشن در اینها بسیار دشوار است لحظه ها ، “او گفت ، و با مقابله با اشک. “همانطور که به او افتخار می کنیم ، بله برای کارش ، اما حتی بیشتر از آنکه به عنوان یک شخص باشد ، افتخار می کنیم. اما کار او سزاوار این است ، او شایسته این است و بنابراین ، او همیشه قبل از همه چیز خدا را شکر می کند.”

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

این پیروزی پس از آن است که چادویک در همان گلدن گلوب 2021 ، برای بازی در نقش نوازنده شیپور ، لوو ، در اقتباس جورج سی ولف در آگوست ویلسون ، برنده شد. پایین سیاه ما راینی. این فیلم آخرین پروژه روی صفحه او بود قبل از اینکه وی در 28 آگوست 2020 درگذشت ، پس از یک نبرد مخفی چهار ساله با سرطان روده بزرگ.

تیلور هفته گذشته نیز با سخنرانی به همان نسبت خام و احساسی این جایزه را از طرف شوهر فقیدش پذیرفت. وی گفت: “او خدا را شکر می کند. او از پدر و مادرش تشکر می کند. او از نیاکان خود برای راهنمایی ها و فداکاری هایشان تشکر می کند.” “او چیزی زیبا ، چیزی الهام بخش می گفت … من حرف های او را ندارم اما باید همه لحظات را برای جشن گرفتن از کسانی که دوستشان داریم اختصاص دهیم.”

چادویک همچنین نامزد دریافت جایزه انجمن بازیگران سینما می شود و ممکن است یک اسکار نیز در این کارت ها حضور داشته باشد ، هرچند هنوز لیست نامزدهای امسال را نشنیده ایم.

این مهمترین لحظات مد Critics Choice Awards 2021 بود

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>