چادویک بوسمن برنده گلدن گلوب بهترین بازیگر نقش اول مرد شد

[ad_1]

چادویک بوسمن یکشنبه شب جایزه گلدن گلوب بهترین بازیگر نقش اول مرد درام را به خود اختصاص داد. این بازیگر فقید برای بازی در اقتباس آگوست ویلسون جورج سی ولف برنده این گروه شد پایین سیاه ما راینی.

فیلم نتفلیکس آخرین پروژه بوسمان را قبل از درگذشت وی در 28 آگوست 2020 پس از یک نبرد مخفی چهار ساله با سرطان روده بزرگ مشخص کرد. در فیلم ، پلنگ سیاه ستاره در کنار ویولا دیویس بازی می کند و در نقش نوازنده شیپور ، لوو بازی می کند.

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

بیوه وی تیلور سیمون لدوارد این جایزه را پذیرفت که اولین نامزدی و برنده گلدن گلوب بوزمن است و از شوهر مرحومش با سخنرانی احساسی تجلیل می کند. وی گفت: “او خدا را شکر می کند. او از پدر و مادرش تشکر می کند. او از نیاکان خود برای راهنمایی ها و فداکاری هایشان تشکر می کند.” “او چیزی زیبا ، چیزی الهام بخش می گفت … من حرف های او را ندارم اما باید همه لحظات را برای جشن گرفتن از کسانی که دوستشان داریم اختصاص دهیم.”

این جایزه عملاً توسط رنه زلوگر به لدوارد اعطا شد ، كه در حین سخنرانی تکان دهنده به سختی تلاش می کرد جلوی اشک را بگیرد.

بهترین سخنرانی های پذیرش در گلدن گلوب 2021 ، از جمله ادای احترام اما کورین به پرنسس دیانا و سخنرانی احساسی همسر چادویک بوزمن

بوزمن در این رده در کنار ریز احمد که نامزد شده بود نامزد شد صدای فلز، آنتونی هاپکینز برای پدر، گری اولدمن برای مانک و طاهر رحیم برای موریتانی

این پیروزی می تواند اولین جوایز پس از مرگ برای بوزمن در این فصل باشد ، همچنین نامزد دریافت جایزه انجمن بازیگران صفحه و جایزه انتخاب منتقدان. او همچنین برای اسکار برنده شده است ، اگرچه هنوز نامزدهای 2021 مشخص نشده است.

در حالی که پایین سیاه ما راینی آخرین اجرای بوسمن بر روی صفحه نمایش بود ، این بازیگر همچنین صدای خود را به سریال spinoff دیزنی + مارول جهان سینمایی قرض داد چه می شود اگر…؟، تکرار نقش خود به عنوان T’Challa از پلنگ سیاه.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>