چت هنکس کیست؟ پسر تام هنکس مرد پشت “تابستان پسر سفید” است

[ad_1]

اخیراً نام Chet Hanks را در شبکه های اجتماعی ، در عناوین خبری یا در حین مکالمه با دوستان خود دیده و یا شنیده اید. او پسر بازیگر محبوب جهانی تام هنکس است ، اما چت – نام واقعی چستر مارلون هنکس ، که در روزهای رپر گذشته خود نیز با نام Chet Haze نام می برد – به اندازه پدرش مورد علاقه جهانی نیست. که حداقل گفتن آن ملایم است.

اما این شخص کیست و چرا اینترنت در مورد او صحبت می کند؟ در اینجا پایین آمدن چت ، آنچه او انجام داده است (از جمله تلاش برای ایجاد “تابستان پسر سفید” – متاسفانه بعداً در مورد این موارد بیشتر) و جایی که ممکن است او را از آنجا تشخیص دهید …

چت هنکس کیست؟

چت پسر بزرگسال 30 ساله بازیگران تام هنکس و ریتا ویلسون است. این زوج همچنین پسر دیگری به نام ترومن تئودور هنکس دارند که پنج سال از چت کوچکتر است. تام هنکس همچنین از ازدواج اولش با سامانتا لوئز بازیگر ، دو فرزند دیگر به نام های الیزابت آن هنکس و کالین هنکس دارد.

او بازیگر و رپر سابق است. وی دارای دختری به نام میکایا است که در سال 2016 متولد شد ، با تیفانی مایلز سابق خود.

پیمایش سریع اینستاگرام وی نشان می دهد که علاقه های چت شامل گلف ، ورزش و استفاده از کلاه به عقب است.

این یک سلفی از چت است:

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

چرا او خبرساز است؟

چت اولین بار به دلیل سو for مصرف مواد در سال 2015 خبرساز شد و قبلاً در مورد اعتیاد خود به مواد مخدر و الکل در اینستاگرام صحبت کرده بود. گفته می شود که او از سال 2016 هوشیار بوده و تولد دخترش را مجبور به تمیزکاری می داند.

در سال 2015 ، چت توسط پلیس انگلیس تحت تعقیب بود زیرا ادعا می شد یک اتاق هتل را به سطل زباله منتقل کرده و منجر به خسارت 1200 پوندی می شود. او بعداً در همان سال وارد اعتیاد به کوكائین شد.

همچنین در سال 2015 ، چت به دلیل استفاده مکرر از کلمه N در شبکه های اجتماعی مورد انتقاد قرار گرفت ، سپس با تهاجم از استفاده از آن دفاع کرد ، زیرا معتقد است که این “فرهنگ هیپ هاپ را در تمام نژادها متحد می کند” ، و به مردم می گوید “با زمان کنار بیایند” .

چت در آن زمان در اینستاگرام نوشت: “من کلمه n را در زندگی واقعی در میان دوستان سیاهپوست خود می گویم … من احساس می کنم هیچ احترامی به مبارزه سیاه پوستان در جریان جنبش حقوق مدنی ندارم اما اکنون سال 2015 است.”

سه سال بعد ، چت از این اظهار نظرها عذرخواهی می کند زیرا ظاهراً او در حال مصرف مواد مخدر و “ترول” بود.

اما پس از آن در ژانویه سال 2020 در گلدن گلوب ، پدر خود را در این مراسم همراهی کرد ، چت به دلیل تلاش برای صحبت کردن با پاتویای جامائیکا روی فرش قرمز مورد انتقاد قرار گرفت. چت – مردی سفیدپوست – کلیپی از این عکس را به اینستاگرام خود ارسال کرد ، با عنوان: “BIG UP FIMI WHOL FAMILY SHONET COM DI DI AWARDS NA SEEN 🔥 🔥 🔥 CHUNE IN”.

اینترنت به همین ترتیب واکنش نشان داد:

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

سپس 26 مارس 2021 اتفاق افتاد. چت با انتشار ویدیویی در اینستاگرام “تابستان پسران سفیدپوست” را اعلام کرد ، بازی در پدیده ویروسی Megan Thee Stallion 2019 “Hot Girl Summer”. چت در ویدئویی در اینستاگرام گفت: “من این احساس را داشتم ، مرد ، که تابستان امسال … در آستانه تابستان یک پسر سفیدپوست است.” “آنطور که می خواهید آن را انتخاب کنید. من در مورد ترامپ ، سفید نوع NASCAR صحبت نمی کنم. من در مورد من ، جون بی ، پسران سفیدپوست از نوع جک هارلو صحبت می کنم ، می دانید منظور من چیست؟ اگر بچه ها به من اطلاع دهید می توانم با آن زندگی کنم و آماده باشم ، چون من هستم. “

اما در واقع بیشتر مردم نمی توانند “با آن احساس شور و نشاط کنند” و در عوض واکنش های گیج کننده مختلفی را منتشر کردند.

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

در نتیجه ، چت اقدام به وضع “قوانین و مقررات” تابستان پسران سفید کرد – پیراهن شطرنجی را نپوشید و از تماس با “دود سیگار” برای دختران جلوگیری کنید – کالاهای خود را تخم ریزی کرده و حتی آنچه را که به نظر می رسد موزیک ویدیو. در اینجا کلیپی از ویدیوی گفته شده ارائه شده است که – و بگذارید مشخص شود که ما با هشدار ماشه این حرف را می زنیم – قابل مشاهده نیست:

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

در 14 آوریل ، همچنین مشخص شد که چت توسط دوست دختر سابق خود کیانا پارکر به سو abuse استفاده خانگی متهم شده است. وی شکایت یک میلیون دلاری را به دلیل سو for استفاده جسمی و روحی در طی ماه اکتبر 2020 تا ژانویه 2021 علیه او تشکیل داده است. شکایت توسط چت ، متهم کردن پارکر به سرقت و سو abuse استفاده.

تام هنکس در مورد پسرش چه گفته است؟

تعجب آور نیست ، زیاد نیست. در مصاحبه با سرگرمی امشب در سال 2015 – در میان نبرد سو abuse استفاده از مواد مخدرانه چت – تام گفت: “شما به عنوان یک پدر و مادر ، بچه های خود را بدون قید و شرط دوست دارید. شما در هر مرحله از آنها حمایت می کنید.”

چت در چه کاری بوده است؟

هنگامی که او صحبت نمی کند patois ، با خشونت در حال انجام فشارهای مختلف یا رپ در مورد DMing “عوضی اینستاگرام” ، Chet را می توان در صفحه تلویزیون ما یافت. او نقش های مکرر در داشته است امپراتوری و بی شرم، و اخیراً در مینی سریال نقش جوئی مالدینی را بازی کرده است افتخار شما با بازی برایان کرانستون.

فعالیت موسیقی وی از سال 2011 در حالی که دانشجوی دانشگاه نورث وسترن بود شروع شد. او با نام مستعار رپ Chet Haze ، “سفید و بنفش” (رنگ های Northwester) را ضبط کرد ، یک ریمیکس آشکار از “سیاه و زرد” ساخته ویز خلیفه.

خب! حالا شما مالک آن هستید. چت هنکس پسر 30 ساله و بزرگ الاغ بزرگ تام هنکس ، که در تلاش است تا “تابستان پسر سفید” را تبدیل به یک چیز کند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>