چرا بریتنی اسپیرز و جاستین تیمبرلیک در سال 2002 از هم جدا شدند؟

[ad_1]

تا زمانی که زیر صخره زندگی نکرده باشید ، این را می دانید هر کس صحبت کردن در مورد قاب بندی بریتنی اسپیرز – در حال حاضر یک مستند نیویورک تایمز در ایالات متحده آمریکا پخش شد.

این نمایش جنجالی به فعالیت 28 ساله این ستاره پاپ و وضعیت پدرش جیمی اسپیرز به عنوان محافظه کار او می پردازد. به معنای واقعی کلمه ، همه افراد مشهور در مورد آن صحبت می کنند – و جاستین تیمبرلیک و دایان سویر اکنون به بحث و جدال کشانده شده اند.

بینندگان جاستین تیمبرلیک را تحت تعقیب قرار می دهند تا از بریتنی “عذرخواهی” کنند ، پس از نمایش این که چگونه موسیقی فیلم ها و مصاحبه های وی باعث شد وی یک شرور زناکار باشد ، باعث افزایش مشخصات و تعادل بانکی وی پس از جدایی در سال 2002 شد.

ما بلافاصله خود را گوگلینگ کردیم که “چرا بریتنی اسپیرز و جاستین تیمبرلیک از هم جدا شدند؟” و پرسیدن “آیا بریتنی واقعاً جاستین را تقلب کرده است؟” گریه کن من یک رودخانه موزیک ویدیو در مورد بریتنی؟ و “چه مدت آنها با هم بودند؟” برای سیراب کردن عطش دانش ما (و شما) ، همه آنچه را که باید در مورد بدنام ترین روابط – و جدایی ها – در طول تاریخ بدانید جمع آوری کرده ایم.

قاب بندی بریتنی اسپیرز: بریتنی سکوت خود را در مورد مستند پرمخاطب جهان شکسته (پس کی می توانیم آن را در انگلستان تماشا کنیم؟)

کجا بریتنی اسپیرز و جاستین تیمبرلیک دیدار کردند؟

بریتنی و جاستین برای اولین بار هنگامی که از بازیگران زیبا در بازیگران بودند دیدار کردند باشگاه میکی موس وقتی آنها 11 ساله بودند تنها هفت سال بعد بود که آنها شروع به معاشرت کردند. جاستین با گروه پسرش در تور بود ، NSYNC، و بریتنی اقدام ابتدایی بود. بریتنی به آنها گفت ، آنها تاریخ بین سالهای 1998-2002 را ادامه دادند و در مورد روابط خود در سال 2001 صحبت کردند ناظر: “وقتی مردم خیلی شخصی می شوند من را آزار می دهد. اما من اصلاً شرمنده نیستم که بگویم من او را از ته قلب دوست دارم. تا آنجا که به عشق مربوط می شود ، زیاد بودن با او کافی نیست. او همه چیز است “

متأسفانه این عشق دوام نیاورد و آنها یک سال بعد در سال 2002 ناگهان از هم جدا شدند.

پس چرا آنها از هم جدا شدند؟

هیچکدام از ستاره ها هرگز درمورد اینکه چرا آنها واقعاً از هم جدا شدند (و هنوز هم تا امروز چیزی نگذاشته اند) اظهار نظری نکردند اما گزارش شد که بریتنی با وید رابسون ، طراح رقصش ، جاستین را فریب داد.

صحبت از جدایی با تلگراف اندکی بعد ، جاستین گفت: “این جدایی برای من کاملاً دلخراش بود. من نمی توانم فقط با زنان رابطه بی معنی داشته باشم. برای داشتن یک رابطه مجبورم درست را از دست بدهم. باید آن لحظه بزرگ باشد که او همراه می شود “

مصاحبه بریتنی اسپیرز – دایان سویر بسیار بدتر از آن است كه Framing بریتنی نشان می دهد

جاستین سپس نمادین خود را آزاد کرد گریه کن من یک رودخانه موزیک ویدئویی که شامل انتقام گیری از زنی است که به او خیانت نکرده است و این دقیقاً شبیه بریتنی است.

در مصاحبه بسیار انتقادی با دایان سویر ، خبرنگار ABC ، ​​که از او خواسته می شود از بریتنی عذرخواهی کند ، از خواننده سوال شد که آیا او جاستین را فریب داده است؟ “شما قلب او را شکستید ، کاری کردید که باعث درد و رنج شدید او شد. چه کار کردین؟” سویر پرسید. بریتنی پاسخ داد: “من فکر می کنم هرکسی جنبه ای از داستان خود را دارد تا به آنها احساس خاصی کند … و من از نظر فنی نمی گویم که او اشتباه می کند اما از نظر فنی هم نمی گویم که او درست است.”

بعداً بریتنی گفت خورشید که او و جاستین “در جهات مختلف” می روند ، توضیح می دهد: “من هنوز صدمه می بینم اما سعی می کنم آن را به عنوان یک تجربه ببینم. بدترین چیز این است که همه می خواهند در این مورد با من صحبت کنند. هر کجا می روم مردم حال من را می پرسند. این احساس عجیبی است که دوباره به مجرد بودن عادت کرده ام اما فکر می کنم مجبورم کنار بیایم. من تازه شروع به درک این مسئله کردم زیرا از 15 سالگی رابطه جدی داشتم. “

همه ما مقصر آنچه برای بریتنی اسپیرز اتفاق افتاده است هستیم

در همین حال جاستین به باربارا والترز گفت: “یادم می آید وقتی تصمیم گرفتیم راه های جداگانه خود را طی کنیم ، نشستیم و من به او گفتم:” اگر هرگز لحظه ای باشد که هرگز به من احتیاج داشته باشی ، مطمئن باش که من خواهم بود آنجا ، چون من تو را به عنوان یک شخص دوست دارم و همیشه دوستت خواهم داشت. اما من همچنین گفتم ، “ببینید ، مهم نیست که در این مرحله چه می گوییم ، مردم در مورد چیزهایی گمانه زنی می کنند ، و اگر بخواهم چیزی بگویم و کسی سو mis تعبیر کند ، من واقعاً می توانم خودم را در موقعیت وحشتناکی قرار دهم ، زیرا این اتفاق دائما رخ می دهد.” و من به او قول دادم که به طور خاص نمی گویم چرا از هم جدا شدیم. “

ما به پاسخ نیاز داریم

هر اتفاقی که بین این جفت رخ داده باشد ، مردم ادعا می کنند که جاستین در پشت جدایی سود کسب کرده و می خواهد که او عذرخواهی کند.

قاب بندی بریتنی اسپیرز جمعه 5 فوریه در FX و Hulu در ایالات متحده منتشر شد و رسانه های اجتماعی را به یک بحران تبدیل کرد و بنابراین ما انگلیسی ها را از دیدن ناامید کرد. متأسفانه ، ما هنوز تاریخ اکران در انگلیس نداریم و همچنین نمی دانیم نمایش از کجا پخش می شود. PopSugar ادعا می کند که این مستند مورد انتظار در بهار 2021 از اینجا پخش خواهد شد. با توجه به اینکه Hulu و FX زیرمجموعه های شرکت والت دیزنی هستند ، مردم معتقدند که این نمایش می تواند از طریق دیزنی + برای بینندگان انگلستان پخش شود.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>