چرا به AF ​​نیاز دارید؟

[ad_1]

از آنجا که پول قسمت عظیمی از زندگی روزمره است و در همه معاملات ما دخیل است ، فراموش کردن راه های مختلفی که می تواند به ما کمک کند واقعاً آسان است. دو نکته مهمی که پول بیشتری می تواند به ما بدهد آزادی و امنیت است و این اساساً عملکرد صندوق پس انداز است.

این یک دیگ پول است که به شما آزادی نه گفتن می دهد ، استقلال مالی از شریک زندگی و توانایی ترک شغلی که برای سلامت روان شما مضر است. این راهی است که می توانید سلامتی خود را در درجه اول قرار دهید ، زیرا می دانید که امنیت کافی دارید و برای این کار مجبور نیستید سلامتی مالی خود را فدا کنید.

Money Matters: ماه پول من … به عنوان یک مالک مشاغل کوچک

تعداد زیادی از زنان درگیر مشاغل سمی یا روابط سو ab استفاده کننده هستند ، زیرا اگر ترک کنند از عواقب مالی می ترسند. سو abuse استفاده مالی در 99٪ موارد خشونت خانگی وجود دارد و پول واقعاً می تواند به عدم تعادل قدرت در انواع روابط کمک کند. اگر شریک زندگی یا چیزهای شغلی شما که توانایی پرداخت آنها را ندارید ، ممکن است احساس کنند قدرت بیشتری بر شما دارند.

در اینجا چند نکته باید در نظر بگیرید ، و نکاتی برای ساخت صندوق فرار اضطراری خود:

در مورد میزان نیاز خود واقع بین باشید

اندازه وجوه f *** خاموش شما به وضعیت زندگی فردی شما و میزان پولی که فکر می کنید به طور منطقی به آن نیاز دارید بستگی دارد تا بتوانید از شرایطی که از نظر جسمی ، روحی یا روانی به شما آسیب می رساند ، فرار کنید. این ممکن است شامل مواردی از قبیل پرداخت هزینه قبض و اجاره توسط خود در صورت ترک شریک زندگی یا زنده ماندن بدون درآمد در صورت نیاز به ترک ناگهانی شغل باشد. برخی از محاسبات واقع بینانه را در مورد آنچه برای تأمین درآمد خود در هنگام تنها ماندن نیاز دارید یا در صورت نیاز به زنده ماندن برای یک دوره بیکاری ، به چه میزان نیاز دارید ، انجام دهید. یکی از بهترین راه ها برای این کار مراجعه به بودجه خود است ، یا اگر قبلاً بودجه ای ندارید ، آن را ایجاد کنید. قبل از اینکه روی عدد مورد نظر مناسب بنشینید ، می توانید اعداد مختلفی را آزمایش کنید و به تأثیر ضربه در زندگی روزمره خود فکر کنید. همچنین ممکن است بخواهید درباره هزینه املاک اجاره ای ، مالیات شورا و غیره در منطقه خود تحقیق کنید ، بنابراین اگر مجبور به قطع و اجرا شوید ، تعجب آور نیست.

پس انداز را در اسرع وقت شروع کنید ، حتی اگر کار فقط کمی باشد

با هر نوع پس انداز ، تأخیر در آن وسوسه انگیز است تا زمانی که احساس کنیم به اندازه کافی پول “پس انداز” برای پس انداز مقدار قابل توجهی در ماه داریم ، اما به یاد داشته باشید که هدف اصلی این صندوق محافظت از امور مالی شما است ، بنابراین بهتر است در اسرع وقت شروع کنید حتی اگر هر ماه فقط می توانید مبلغ کمی را پس انداز کنید ، ثبت سفارش ثابت در یک حساب پس انداز در روز پرداخت یا بعد از آن یک عادت عالی برای ورود به حساب است ، و شما همیشه می توانید به آن اضافه کنید تا کمی آن را جمع کنید ، یا با پیشرفت در حرفه خود و کسب درآمد بیشتر ، مقدار آن را افزایش دهید. قسمت مهم عادت است. همچنین ممکن است بخواهید هر ماه یا سه ماهه هزینه های خود را بررسی کنید و ببینید آیا چیزی را که می توانید کاهش دهید وجود دارد یا خیر ، و در عوض آن پول را به صندوق f *** خود اضافه کنید.

اطمینان حاصل کنید که به راحتی می توانید به پول خود برسید و فقط شما دسترسی دارید

هنگام انتخاب مکانی برای پس انداز صندوق اضطراری ، مطمئن شوید که حسابی را انتخاب کرده اید که می توانید بلافاصله به آن دسترسی داشته باشید. بازدهی در پس اندازهایی که سرمایه گذاری می شود یا برای مدت معینی قفل شده است ، بیشتر خواهد بود ، اما با توجه به تعریف آن ، ممکن است نیاز باشد که با توجه به اطلاع سریع ، به این دیگ پول دسترسی داشته باشید ، بنابراین مطمئن شوید که هیچ مانعی در این زمینه وجود ندارد. ممکن است بدیهی به نظر برسد ، اما همچنین باید حسابی باشد که فقط شما یا شما و یک دوست یا یکی از اعضای خانواده معتمد می توانید به آن دسترسی پیدا کنید. اگر با یک شریک زندگی در شرایط دشواری قرار گرفتید ، نمی خواهید آنها هیچ گونه کنترلی روی این پول خاص داشته باشند ، بنابراین برای حفظ امنیت آن چیزی با رمزهای عبور متفاوت و شاید حتی یک آدرس ایمیل متفاوت ایجاد کنید.

Money Matters: ماه پول من … بعد از به تعویق انداختن عروسی ام

داشتن صندوق سرمایه گذاری ممکن است بدبینانه به نظر برسد – یا مانند سرنوشت وسوسه انگیز – اما بیانگر بی اعتمادی به شریک زندگی شما یا عدم ایمان به کارفرمای شما نیست ، بلکه فقط یک تصمیم خود مراقبتی هوشمندانه است. این کاری است که شما انجام می دهید تا به خود این قدرت را بدهید که بهترین گزینه را برای شما انتخاب کند.

ستون Money Matters را دوست دارید؟ آیا نگران امور مالی خود هستید؟ یا فقط می خواهید در زمینه دستیابی به اهداف مالی خود به کمک متخصص کمک کنید؟ با ما در تماس باشید [email protected] دفترچه یادداشت پول خود را ارائه دهید و به مشاوره متخصص ما که متناسب با امور مالی شماست دسترسی پیدا کنید! این ارسال ها می توانند ناشناس باشند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>