چرا بیلی ایلیش الگویی است که آرزو می کنیم در نوجوانان خود داشته باشیم

[ad_1]

بیلی ایلیش قابل شناسایی نیست. روز گذشته مشخص شد که این خواننده 19 ساله در جلد شماره ماه ژوئن قرار دارد وگ انگلیسی، مارک تجاری سبز و مشکی نئون خود را برای رنگ بور گرمتر خنثی کرد و لباس های گشاد و معمول خود را برای کرست ها و سینه بندها معامله کرد.

این سکسی و بازیگوش است ، ظاهر معمول بیلی نیست ، اما برنده چندین جایزه گرمی می گوید که نباید تصور شما از او به عنوان یک الگو را تغییر دهد. بیلی به او گفت: “باعث نشوی من الگوی او باشم ، زیرا من توسط من روشن شده ام.” وگ لورا اسنپس در طول مصاحبه پوشش خود.

تمام موهای موی بلوندی که برای تازه سازی رنگ پس از قفل نیاز دارید (از جمله کارهای جدید بیلی الیش)

اگر شما یک ستاره پاپ نوجوان هستید ، احتمالاً در یک مرحله یا مرحله دیگر به شما الگوی برچسب زده می شود. هنگامی که به ستاره های پاپ جوانی خود فکر می کنم (بخوانید: 00s) ، بلافاصله تصاویر تبلور به ذهن خطور می کند که دسته هایی مانند بریتنی اسپیرز و مایلی سایرس را به عنوان الگوهای “بد” و “فقط از روی ریل خارج می کنند” به دلیل عدم پایبندی دسته بندی می کنند. به مسیر برش کوکی های صنعت موسیقی (یا اینکه توسط آن بیش از حد سرکوب شود ، همانطور که اکنون می دانیم مورد بریتنی بود).

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

سپس الگوهای “خوبی” وجود داشت ، مانند هیلاری داف که به خاطر استقرار و بچه دار شدن مورد ستایش قرار گرفت و یا ریحانا که عمدتا از کانون توجهات دور بود ، به جای شروع امپراتوری Fenty.

این ستاره ها ، دقیقاً مانند بیلی ، هرگز نخواسته اند الگویی برای لژیونهای طرفداران نوجوان باشند که آنها را می پرستند – و اغلب خود نوجوان بودند که برای اولین بار به این ترتیب دیده می شدند (آیا می توانید تصور کنید که در نوجوانی به عنوان یک الگوی در نظر گرفته شوید ؟؟) . اما تفاوت بین الگوهای هزاره نمادهای 00s و Gen Z امروزه ساده است: رشد در اینترنت باعث می شود نوجوانان از خود آگاهی ، آگاهی بیشتری داشته باشند و از نظر بیلی از تأثیر حرف های او بیشتر آگاه باشند. و پیام ها را بر روی طرفداران خود گذاشته است.

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

به همین دلیل ، Vogue مصاحبه می بیند که بیلی درباره اعتماد به نفس ، قدرت صحبت می کند و او را لمس می کند آنهایی که سال گذشته تصاویری از او با جلیقه ای متناسب که درگیر بحث و گفتگو در مورد وزن او بود.

“این باعث شد که من واقعاً دلخور شوم وقتی مردم می گفتند:” برای او خوب است که در پوست بزرگترش راحت است “. عیسی مسیح ؟! خوب برای من؟ F ** k خاموش! ” او گفت. “هرچه اینترنت و دنیا بیشتر به شخصی توجه داشته باشند که کاری را انجام می دهد که به آن عادت نکرده باشد ، آن را بر روی پایه ای بلند قرار می دهند که بدتر است.”

بیلی ایلیش وحشت مصرف قرص های رژیم غذایی را در حالی که فقط 12 سال داشت نشان می دهد

بیلی که هنوز خودش یک نوجوان است می گوید به دلیل توجه رسانه ها به بدن او هرگز به خودش اجازه نداده است که احساس مطلوب کند.

وی توضیح داد: “به دلیل روشی که احساس می کنم دنیا مرا می بیند ، واقعاً مطلوب نبوده ام. هرچند که در واقع تمام زندگی من همین است ، بنابراین من نمی دانم که این ربطی به شهرت دارد یا نه. ”

بیلی افزود که وی تحت تأثیر شخصیت های هالیوود از زن بودن و تأثیر دختری که شخصیت خود را تغییر می دهد تا با یک مرد باشد. “او این شخصیت کاملا متفاوت همسر است. این واقعاً مرا ناراحت کرد. همه مثل این هستند که: “شما نمی توانید از طریق کج بیل زن را بسازید” – و مانند این است که شما جذب آن شخص می شوید. شما آن شخص را آفریدید.

“اگر می خواهید پوست خود را نشان دهید ، ناگهان منافق هستید و راحت هستید و شلخته و فاحشه هستید. اگر هستم ، پس افتخار می کنم. من و همه دختران زمین هستیم و می دانیم؟ بیایید آن را برگردانیم و در آن توانمند شویم. نشان دادن بدن و نشان دادن پوست – یا نه – نباید هیچ احترامی از شما بگیرد. “

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

من به عنوان نوجوانی در سال 00 به یاد نمی آورم که مصاحبه هایی با افراد مشهور داشته باشم که به این روش در مورد برداشت رسانه ها (و جهان) از بدن خود ، در مورد قدرت ، میل ، رابطه جنسی صحبت کنند. متفاوت بودن اشکال ندارد ، اعتماد به نفس از هر چیزی که باعث می شود احساس خوبی داشته باشید ناشی می شود. هنگامی که Millennials نوجوان بود ، ما آرزو داشتیم که به نوعی نگاه کنیم و رفتار کنیم زیرا فکر می کردیم که اینگونه است ، اما بیلی در حال تغییر روایت مدل الگوی ستاره پاپ نوجوان است ، که نشان دهنده نگرش ژنرال Z به نمایندگی از زن مدرن و نوجوان مدرن است. ، همه تفاوت ها و نقص های او وجود دارد.

لورا اسنپس این را کاملاً در خودش می گوید Vogue وقتی او نوشت: “ستاره ایلیش نشان دهنده آرزوی مخالف نوجوان است که برای اختلافات شما تأیید می شود.” و این دقیقاً همانطور است که باید باشد.

بیلی ایلیش به یک دلیل مهم بدن خود را در تور نشان داد

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>