چرا تأثیرگذارهای تناسب اندام مربیان Skechers Max Cushioning را دوست دارند

[ad_1]

هنگامی که انگلیس بیش از یک سال پیش وارد اولین قفل خود شد (!) گزینه های ورزش ما ناگهان بسیار محدود شد. با وجود سالنهای بدنسازی ، سالنهای تناسب اندام داخلی و خارجی که به صورت کرکره ای انجام می شوند و در ابتدا ورزش به یک ساعت در روز محدود می شود ، دو راه پیش رو داریم:

بسیاری از ما گزینه دوم را انتخاب کردیم ، با اینکه NHS گزارش داده است یک میلیون بار بارگیری برنامه “Couch to 5K” را در سه ماه اول قفل در سال 2020 انجام داده است. در همین حال فروش مربیان نیز در همین بازه زمانی 218٪ افزایش داشته است.

نکات تخصصی دویدن را که باید بخوانید: از داشتن انگیزه تا انتخاب لباس و مربی مناسب

یک سال بعد و انگیزه تمرین ما به لطف روزهای خاکستری و هوای تند در ماه های خنک کننده کمی متوقف شده است. اما همانطور که از قفل سوم خود بیرون آمدیم و همه چیز دوباره شروع به باز شدن کرد ، زمان مناسب برای شروع به دویدن است – و اولین کاری که باید انجام دهید این است که یک کفش مخصوص دویدن پیدا کنید که راحت ، شیک باشد و به شما کمک کند تا بیشترین استفاده را از تمرینات شما دارد.

وارد شوید: Skechers. محدوده Max Cushioning مارک نمادین کفش برای دویدن روزمره شما ایده آل است. همانطور که از نامش پیداست ، این مربیان برای راحتی بیشتر بالشتک در پیاده روی و دویدن شما طراحی شده اند – و دامنه نیز توسط اینفلوئنسر تأیید می شود.

مربی چرخه Peloton ، Leanne Hainsby (leannehainsby) که دارای 210،000 فالوور چشمگیر در اینستاگرام است ، اخیراً در مورد کفش های خود از محدوده Max Cushioning مطلب ارسال کرده و گفته است: “افزایش بهار و تابستان من با یک رنگ پاششی ، راحتی فوق العاده و پشتیبانی! بیشتر زمین را بپوشانید ، در حالی که احساس می کنید در دمپایی هستم؟ بله لطفا! دوست داشتن محدوده Max Cushioning! “


مربی چرخه Peloton ، Leanne Hainsby

leannehainsby / اینستاگرام

خالق محتوا ، کیمی کیمانی (kiimmykay) نیز در مورد این طیف جدید پست گذاشت ، و اظهار داشت: “به ریشه های کنیایی من ضربه بزنید و دوباره شروع به دویدن کنید … … شگفت آور است که یک جفت کفش خوب می تواند در هنگام ایجاد تفاوت ایجاد کند راحتی ، پشتیبانی و ثبات skechers_uk Max Cushioning بسیار راحت ، سبک ، تنفس است و دقیقاً همان چیزی است که من بدنبال آن بودم تا بتوانم دوباره به یک کار روزمره راحت شوم. “


کیمی کیمانی می گوید Skechers او به او کمک کرده تا دوباره بدود

kiimmykay / اینستاگرام

اگر در طول یک سال گذشته چیزی یاد گرفته ایم ، این مهم بودن راحتی است. لباس فعال اکنون تبدیل به کالای اصلی کمد لباس ما شده است و با شروع برنامه ریزی منظم ، می خواهیم آن درس راحتی را بخوانیم و آن را در همه زمینه های زندگی خود بکار ببریم. ورزش یکی از این زمینه های مهم است و Skechers از زمان راه اندازی آن در سال 1992 پیشگام راحتی کفش های دویدن است.

با یک سکوی بالشتک سبک و پاسخگو (برای اینکه احساس کنید روی ابر می دوید) ، کفی هوا خنک با پارچه مشبک قابل تنفس در بالا ، یک منطقه ضربه ای در اواسط پا برای ارتقا efficiency کارایی در هر میانی گام و گام ، محدوده Max Cushioning واقعا کفش مناسب برای دویدن است. بعلاوه ، آنها در طیف وسیعی از رنگهای روشن و سرگرم کننده وجود دارند و حتی قابل شستشو در ماشین هستند (برنده شوید!).

اکنون بهترین زمان برای دونده شدن است – در اینجا چگونگی شروع کار و نیاز به کیت توضیح داده شده است

Emily Furey (Emfurey @) ، سفیر PhD Nutrition و Sky TV ، یکی دیگر از طرفداران این محدوده است. وی در صفحه اینستاگرام خود نوشت: “این ضربات رویایی ترین است – مربیان نخبه Max Cushioning به شما احساس می کنند که روی آن راه می روید …” “این مربیان بسیار سبک و انعطاف پذیر طراحی شده اند ، به شما کمک می کنند تا چسبندگی شگفت انگیز را روی زمین حفظ کنید ، چه فقط راه می روید و چه می دوید! با یک رنگ سفید و زیبا برای بهار ، آنها مطمئنا راحت ترین مربیان من هستند. من” من وسواس دارم که بخواهم آنها را تمیز نگه دارم … آرزوی موفقیت دارم. ”


امیلی فیوری در ضربات کاملا سفید خود

emfurey / اینستاگرام

در حالیکه محدوده بالشتک حداکثر برای دویدن آماده است ، اما برای استفاده روزمره نیز عالی است. همانطور که شروع به بازگشت به دفتر می کنیم ، چرا با یک جفت خالق محتوای Skechers a la Kareena Jethwa (kareenajethwa) ظاهر شرکت خود را تغییر ندهید که می گوید احساس می کند مانند یک “عروسک برتز” است (یعنی مظهر جالب برای هر کس هزاره بزرگ شده در ’00s) در جفت طلایی خود.


Kareena Jethwa در Skechers طلای خود

kareenajethwa / اینستاگرام

خواه یک تازه کار در حال دویدن باشید ، چند ماراتن زیر کمربند خود داشته باشید و یا اینکه یک کفش شیک و در عین حال راحت برای پوشیدن روزمره می خواهید ، Skechers شما را پوشانده است.

محدوده بالشتک سازی Skechers Max هم اکنون در دسترس است. با مراجعه به سایت skechers.co.uk می توانید یک جفت (یا دو) جفت برای خود بخرید

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>