چرا تماس های بزرگنمایی خاموش می تواند کلید حفظ دوستی باشد

[ad_1]

هیچ رازی نیست که همه گیری به لطف دوستی های ما تمام شده است. از آنجا که ویروس کرونا ویروس تقریباً 12 ماه پیش در سواحل ما فرود آمد ، ما مجبور شدیم مهمانی های شام را برای مسابقه های میخانه زوم تعویض کنیم ، پس از نوشیدنی های کاری برای تماس های تلفنی پراکنده و تاریخ قهوه برای پیاده روی های دور از پارک در پارک – و این اگر خوش شانس باشیم که در نزدیکی دوستان ما زندگی کنید

مطالعه ای از دانشگاه کالج لندن که در ژوئیه سال گذشته منتشر شد ، نشان داد که در چهار ماه اول همه گیری ، 20٪ از انگلیسی ها احساس می کردند دوستی با افراد خارج از خانه آنها رنج برده است در حالی که از هر 5 نفر یک نفر نیز گفت که روابط آنها با هم خانه هایشان همچنین به نوبه خود بدتر شد.

دکتر Daisy Fancourt ، استاد روانشناسی و اپیدمیولوژی در UCL ، در آن زمان گفت: “این امر به ویژه در مورد افرادی که دارای مشکلات بهداشت روان تشخیص داده شده و بزرگسالان جوان تر ، و همچنین افرادی که درآمد خانوار کمتری دارند ، کارگران اصلی ، کسانی که در کنار آنها زندگی می کنند و کسانی که با کودکان زندگی می کنند ، همه ممکن است تحت فشارهای مالی یا روحی بیشتری قرار داشته باشند که در طول دوره قفل شدیدتر شده اند. “

آیا شما دوست ریختن هستید؟ در اینجا دلیل دوستی ما با گذشت زمان تکامل یافته است …

با گذشت هفت ماه از این مطالعه ، به نظر نمی رسد که پیشرفت بهتری داشته باشیم. به دلیل عدم ملاقات های IRL ، کیت ترک ، نویسنده درمان دوستی، می گوید ما مجبور بوده ایم در نحوه برقراری ارتباط با مردم بازنگری کنیم – اما تماس های ویدیویی فاقد شیمی رو در رو هستند.

“من فکر می کنم که در یک تماس تلفنی به سبک قدیمی دوباره احیا شده و واقعاً از اینکه چت طولانی و پر سر و صدا می تواند قدردانی کند ، قدردانی کرده است. ما همچنین شاهد هستیم که برخی از مصنوعات معاشرت از بین می رود. جایی که ممکن است برای سهولت دوستی خود به بارها و مهمانی ها و لباس ها و موسیقی و محیط و سرگرمی و لمس انسانی اعتماد کرده باشیم ، باید واقعاً روی ارتباطات تمرکز داشته باشیم. ” زرق و برق.

“من همچنین فکر می کنم که این موضوع عجیب و منزوی کننده و گیج کننده بوده است. در مبادله فقط متن می توان چیزهای زیادی از دست داد ، تفسیر اشتباه شخصی از طریق ایمیل آسان است ، و تماس های پشت سر هم خسته کننده هستند. “

در حالی که خستگی بزرگنمایی واقعی است ، آیا پاسخ به حفظ دوستی ما می تواند تماس های ویدئویی بدون هیچ گونه صحبت باشد؟ Enter: تماس بزرگنمایی بی صدا. ایده ای که مادر دوست پسر من ، یک روانشناس بازنشسته ، به من معرفی کرد و می گوید آنچه دوستی های مجازی ما کم است سکوت راحت است.

لیور می گوید: “تنها دفعه ای که هری استایلز اشتباه کرده است این است که کلمات” سکوت راحت خیلی زیاد ارزیابی می شود “را می خواند.

“من طرفدار سکوت راحت هستم ، به خصوص بین دوستان. من فکر می کنم این واقعاً نشانه این است که شما در شرکت شخصی به آرامش رسیده اید. یک نیاز فوری برای پر کردن هر سکوتی که ظاهر شود می تواند نشانه ناراحتی یا بی دست و پا باشد. بدیهی است که کاملاً دوست داشتنی است که هر ساعت با یک نفر که دوستش دارید مکالمه و شایعه سازی و گپ و گفتگو کنید و گپ بزنید ، اما بهترین دوستی ها نیز فضای آرامش و سکوت دارند.

مکالمات با دوستان: چگونه می توان تقسیم بندی هایی را که 2020 ممکن است در گروه دوستی شما ایجاد کند ، از بین ببرید

بورلی بلکمن ، روان درمانگر و عضو دایرکتوری مشاوره می گوید سکوت غالباً نشانه این است که از نظر احساسی با کسی نزدیک هستید.

بلكمن ادامه می دهد: “آنها ممكن است خانواده نزدیك شما ، دوستان صمیمی ، شریك یا هم خانه باشند – افرادی كه وقت زیادی را با آنها گذرانده اید و عادت ها و حالات آنها را به خوبی می شناسید و آنها را به خوبی می فهمید.”

“سکوت می تواند معنای زیادی داشته باشد ، اما همیشه لازم نیست که پر شود. اغلب سکوت با یکی از نزدیکان احساس آرامش ، ارتباط و همنشینی می کند ، گویی که هیچ یک از شما ها برای ادامه گفتگو فشاری ندارند زیرا در کنار هم خیلی راحت هستید. “

بلکمن می گوید ، فواید تعامل رو در رو ، “حس احساس شده” است – درک ناخودآگاه از شخص دیگر و احساسی از احساس آنها. بدون این ، پویایی دوستی تا زمانی که ما با این روش متفاوت و مجازی بودن سازگار نشویم ، کاملاً عجیب احساس می شود.

بلکمن اضافه می کند که تماس های ویدئویی بی صدا مواردی است که او اغلب در محل کار با آن مواجه شده است. به عنوان مثال ، یک زن و شوهر که در یک رابطه از راه دور هستند ، در حالی که مشغول آماده سازی شام بودند ، پس از کار با یکدیگر تماس می گرفتند به طوری که احساس می شود فرد مقابل با آنها در اتاق است.

“آنها در حین تهیه غذا و غذا خوردن ، یا در حین سفالگری در اطراف آپارتمان هایشان کمی گپ می زدند و همان فیلم را با یک لیوان شراب با هم تماشا می کردند – برای آنها این یک حلقه نجات بود و رابطه را زنده و شاد نگه داشت در حالی که آنها بلکمن اضافه می کند.

“من همچنین مشتری داشته ام که نویسنده بوده و از Zoom به طور منظم با دوستی که نویسنده بوده استفاده می کند. هر دوی آنها در مدت زمانی که با هم در تماس بودند تمرکز خود را روی کارهای مربوط به خودشان نشان می دادند و دانستن اینکه دیگری آنجاست و کارهای بزرگی تولید می شود ، انگیزه ، حمایت و همراهی را برای هر دو پیدا می کردند. “

در اینجا چند روش جالب برای برقراری ارتباط با همسران خود در حالت قفل آورده شده است (و نه ، نیازی به ورود به قسمت Houseparty نخواهید داشت)

لیور می گوید که او ایده تماس زوم بی صدا را “دوست دارد” – و اخیراً خودش هنگام تماشای یک فیلم در آن شرکت کرده است.

“یکی از بهترین تعاملات اجتماعی که از زمان قفل کردن داشته ام ، تماشای بدترین فیلم در زمان مدرن ، Wild Mountain Thyme ، همزمان با دوست من کوری است. فقط دانستن اینکه او دارد آن را تماشا می کند – و می تواند از لهجه کریستوفر واکن اظهار نظر کند – بسیار دلگرم کننده و شادی آور بود. بعلاوه ، من مجبور شدم با لباس خواب ، که عاشق آن هستم ، معاشرت کنم. »

“من کاملا توصیه می کنم یک دوست خود را در Zoom نگه دارید در حالی که شما کار دیگری انجام می دهید ، مانند خواندن یا آشپزی یا انجام یک معما. سکوت راحت ، آویزهای ملایم ، احساس اطمینان بخشی از اینکه فقط می دانید کسی را تجربه می کنید همان لحظه شما را تجربه می کند. انجام هیچ کاری با کسی در واقع به طرز حیرت انگیزی صمیمی است. من واقعاً آن را توصیه می کنم. تا زمانی که نتوانیم دوباره روی مبل های همدیگر بنشینیم و در همان فضا کاری انجام ندهیم ، فکر می کنم بزرگنمایی های بی صدا یک ایده دوست داشتنی است. “

اگر Zooms ساکت واقعاً یک فنجان چای شما نیست ، روشهای زیادی برای حفظ دوستی شما در این اوقات عجیب نیز وجود دارد. علاوه بر یادداشت های صوتی ، تماس های تلفنی منظم و ارسال مراقبت از یکدیگر متن ساده ای را به دوستتان ارائه می دهد که می گویید فکر می کنید می تواند معجزه کند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>