چرا دوش آب سرد پس از آفتاب سوختگی ایده بدی است

[ad_1]

به نوعی موج گرما در انگلستان همچنان ادامه دارد و ما برای آن زندگی می کنیم – لطفا کسی آن را تحریک نکند ؟!

با رسیدن درجه حرارت به 30 درجه ، دیدارهای زیبا از پارک ضروری است که هر از چند گاهی با آفتاب سوختگی همراه است. بله ، بعضی اوقات همه ما آنطور که می دانیم در استفاده از SPF کوشا نیستیم – اما این افراد به طور جدی مهم هستند ، بنابراین این آفتاب را کاملاً بالا نگه دارید.

نمی توانید گرما را هک کنید؟ این محصولات زیبایی خنک کننده به شما در دیدن موج گرما کمک می کنند

اگر ما به دنبال راه هایی برای خنک شدن بعد از یک روز گذراندن در آفتاب هستیم ، بسیاری از ما به سمت دوش آب سرد می رویم. اما کارشناسان هشدار می دهند که این در واقع می تواند بیشتر از این که به پوست شما آسیب برساند ، آسیب برساند. بسته به محل زندگی شما در انگلستان و سختی آب شما ، خطر متفاوت است.

مواد معدنی خاص می تواند به خشکی پوست آسیب برساند ، آن را حتی خشک تر کند و بنابراین قدرت مانع پوست را کاهش می دهد (باعث آفتاب سوختگی حتی بدتر می شود). دکتر راس پری می گوید این به دلیل منیزیم و کلسیم است ، به ویژه در مناطقی که سطح متخلخل زیادی مانند سنگ آهک یا گچ دارد.

خوزه سانچز نوایا ، متخصص نرم کننده آب در نرم کننده های آب هاروی می گوید: «آب سخت می تواند سلول های پوست ما را مختل کرده و ضعف عملکردهای محافظتی آن ایجاد کند. این بدان معنی است که می تواند مانع ظریف پوست شما شود و پوست را از رطوبت خود پاک کند. این را با سلول های متورم پوست از آسیب ماورا بنفش (UV) جفت کنید و تضمین می کنید پوستی بسیار دردناک ، زخم و خارش دار دارید. “

روش درمان آفتاب سوختگی: 7 هک نابغه و فوری برای درمان پوست نازک شما

بیش از نیمی از خانوارهای انگلستان از دوش آب سختی خارج می شوند که ایپسویچ ، نوریچ و ساندرلند بالاترین سطح را در سراسر انگلستان دارند.

اینها 10 منطقه برتر برای آب سخت در انگلیس هستند:

  • ایپسویچ
  • نوریچ
  • ساندرلند
  • سنت آلبانس
  • سنت ادموندز را دفن کنید
  • استیونژ
  • بازیلدون
  • کولچستر
  • خواندن
  • چلمزفورد

15 بهترین طرفدار برای خنک کردن خانه شما در هنگام موج گرما ، “انگلیس برای این مناطق گرمسیری کم نیست

خبر خوب این است که راه های دیگری برای از بین بردن پوست آسیب دیده از آفتاب ، جلوگیری از دوش آب سرد وجود دارد. دکتر پری توصیه می کند:

کمپرس سرد

پوست خود را با استفاده از فلانل نرم که باعث سوختن سوختگی می شود بدون قرار گرفتن در معرض آب زیاد ، کمی خیس کنید. از یک حرکت مضر استفاده کنید و مراقب باشید که به پوست مالش ندهید زیرا این امر مانع پوستی شما را بیشتر می کند.

هیدراته بمانید

هیدراتاسیون خوب داخل و خارج برای بهبود آفتاب سوختگی حیاتی است.
سوختگی مایع را به سطح پوست و دور از بقیه بدن می کشد که می تواند باعث کمبود آب بدن شود. برای جلوگیری از کم آبی بیشتر ، نوشیدن مقدار زیادی آب و استفاده از SPF مرطوب کننده بسیار مهم است.

پوست خود را مرطوب نگه دارید

مرطوب کننده های ملایم و اصلی کلید بهبود آفتاب سوختگی هستند. در حالی که پوست شما هنوز مرطوب است (این باعث می شود مواد معدنی روی پوست ننشیند) ، مقادیر زیادی مرطوب کننده غنی شده با سرامید استفاده کنید که باعث آبرسانی می شود. اطمینان حاصل کنید که از مصرف روغن یا هرگونه پمادهای روغنی که گرما را به دام بیندازد و سوختگی را بدتر کند ، اجتناب کنید.

کاهش التهاب

در چند ساعت اول آفتاب سوختگی از مسکن استفاده کنید – دو داروی ایبوپروفن می تواند به کاهش تورم و کاهش ناراحتی کمک کند.

با پوست خود آرام باشید

اگر با آفتاب سوختگی صورت روبرو هستید ، ممکن است مجبور شوید در مورد برنامه روزانه مراقبت از پوست خود فکر کنید. هرگونه لایه بردار ، تونر ، ماسک صورت و محصولات ضد پیری را از بین ببرید تا بهبود یابد. آسیب ناشی از آفتاب باعث حساسیت بیش از حد پوست شما می شود ، بنابراین موادی که غالباً در این محصولات یافت می شود می تواند باعث تاول یا شعله ور شدن پوست در اثر جوش شود.

دکتر پری هشدار می دهد: “احساس نکنید که باید به مراقبت از خورشید خود کمک کنید ، بسیاری از شرکت ها هزینه بازاریابی و نه محصول را دریافت می کنند.”

ویراستاران زیبایی ما صدها مرطوب کننده بدن را امتحان کرده اند و اینها مواردی هستند که به آنها قسم می خورند

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>