چرا دیگر نمی توانید نوشیدن الکل را پس از قفل کردن هک کنید

[ad_1]

اگر متوجه شده اید که نمی توانید نوشیدنی خود را به خوبی قبل از قفل کردن کنترل کنید ، تنها نیستید.

در اثر قفل های متعدد ، افراد معمولاً در یکی از دو اردوگاه قرار می گیرند: کسانی که با تمام اوقات فراوان (و استرس) بیشتر مشروب می نوشند و کسانی که به میزان قابل توجهی کمتر مشروب می نوشند. بدون داشتن یک صحنه شکوفایی اجتماعی ، افرادی که بیشتر در این محیط ها مشروبات الکلی مصرف می کنند در سال گذشته به احتمال زیاد در مقایسه با آنچه در غیر این صورت الکل مصرف می کردند ، الکل کمتری مصرف می کنند.

[article id=”z4M3zO58k5q”]

بنابراین همه ما می دانیم که این امر بر تحمل الکل تأثیر می گذارد. اگر خیلی زود خودتان را ناخوشایند می بینید ، احتمالاً موردی است که بدن شما دیگر به الگوی نوشیدن قدیمی خود عادت نکرده است.

حسین عبده ، مدیر کلینیک و داروساز ناظر در Medicine Direct ، به Glamour می گوید: “وقتی به طور منظم الکل می نوشی ، بدن تا حدی تحمل آن را پیدا می کند.

“این قفل شدن باعث شده است که بسیاری از مردم به دلیل عدم امکان رفتن به میخانه ها و بارها با دوستانشان ، میزان الکل خود را به طور قابل توجهی کاهش دهند.

“در نتیجه ، تحمل زمانی که آنها برای نوشیدن چندین نوشیدنی الکلی در طی چند ساعت داشتند کاهش یافته است ، بنابراین آنها سخت تر می توانند از نوشیدنی های خود استفاده کنند.”

آشنا بنظر رسیدن؟

نکته دیگر این است که برخی از افراد از قفل کردن به عنوان یک تمیز تمیز و فرصتی برای اتخاذ یک سبک زندگی سالم استفاده می کردند – که ممکن است شامل قطع الکل باشد.

“اگر صنعت الکل بتواند الکل را شکوه و عظمت ببخشد ، بنابراین من متانت را جلب می کنم”: چرا هوشیار شدن روند سلامتی در سال 2020 است

دکتر راس پری ، مدیر پزشکی Cosmedics ، می گوید: “برای کسانی که از سبک زندگی سالم استفاده می کنند ، به چالش های ورزشی روی می آورند ، رژیم خود را تغییر می دهند و ممکن است به دلیل عدم روابط اجتماعی الکل مصرف نکنند ، استفاده از آن بسیار مهم است. “ملاقات با دوستان و خانواده” اکنون بهانه ای برای نوشیدن مشروبات الکلی است. “

دکتر پری به ما می گوید که فقط چهار هفته نیاز به خاموش کردن مشروبات الکلی است تا بدن بتواند تحمل آن را با آن تنظیم کند. بنابراین این توضیح می دهد که چرا یک Pornstar Martini همان چیزی است که شما برای مشاهده تأثیرات نوشیدن بر خلاف دو یا سه مورد معمول خود لازم دارید.

“نوشیدن متوسط ​​می تواند برخی از مشکلات سلامتی مانند حمله قلبی ، سکته های مغزی و دیابت را کاهش دهد. با این حال ، باید اعتدال را در متن حفظ کرد.

وی افزود: “داشتن نوشیدنی الكلی عجیب و غریب در حال حاضر با دوستان ، مشكل خاصی ایجاد نخواهد كرد ، اما اگر اعتدال هر روز باشد و حداقل چند لیوان باشد ، این زمانی است كه می تواند مشكل ایجاد كند.”

اما ممکن است بعد از ماههایی که از خانواده و دوستان جدا شده اید ، فکر کنید که معاشرت با برخی نوشیدنی ها تمام کاری است که شما در حال حاضر می خواهید انجام دهید. احتمالش زیاد است ، شما ممکن است بروید سخت تر نسبت به آن طرز فکر

دکتر روانپزشکی روانپزشک ، دکتر نایل کمپبل ، یک متخصص اعتیاد ، می گوید: “افرادی که از فرهنگ میخانه لذت می بردند ناامید هستند که دوباره به این مسئله برگردند و دوباره نوشیدنی بخرند و مدت بیشتری بمانند.

“ما نباید فرهنگ میخانه ای را که انگلیس دارد دست کم بگیریم ؛ این یک چیز بزرگ است و دارای طنین انداز اجتماعی شدیدی است و برای مردم بسیار مهم است. ما اکنون با دوستانمان دوباره پیوند داده ایم بنابراین اکنون بیشتر جشن می گیریم.

“در انگلستان این معمولاً به معنای الکل زیاد است – ما” مشکی های ته ته “و موارد مشابه در اطراف تبلیغ می کنیم. عینک ما دائماً بالا می رود.”

به همین دلیل مهم است که بیشتر مراقب چیزهایی باشید که می نوشید ، به خصوص اگر متوجه شده اید که احساس مستی زودتر از حد ضربان شما وارد شده است – تحمل و میل به جبران وقت از دست رفته ما را از بین می برد.

16 مورد از بهترین نوشیدنی های غیر الکلی و نوشیدنی های کم الکل برای خرید

اینها نکات مهم دکتر کمبل برای کنترل مشروبات الکلی شما است تا بتوانید از روزهای ملاقات اجتماعی بدون احساس خشنودی در روز بعد لذت ببرید.

محدودیت های خود را بدانید

“نوشیدن زیاد به عنوان نوشیدن بیش از 6 واحد در یک جلسه برای زنان یا 8 واحد برای مردان تعریف می شود. شش واحد به عنوان 2 پیمانه آبجو 5٪ قدرت یا 2 لیوان بزرگ (250 میلی لیتر) شراب 12٪ تعریف می شود. هشت واحد 5 بطری (330 میلی لیتر) آبجو 5٪ قدرت یا 5 لیوان کوچک (125 میلی لیتر) شراب 13٪ است.

بر اساس نظرسنجی اخیر Priory ، بیش از سه پنجم بزرگسالان انگلستان نمی دانند که مقدار الکل نوشیدن زیاد است. “

حسین اضافه می کند ، اگر نوشیدنی مورد علاقه شماست ، سعی کنید به جای یک نوشیدنی کامل ، یک نیم پیمانه سفارش دهید.

آهسته تر از حالت عادی بروید و از درخواست مقداری آب لوله کشی در کنار نوشیدنی خود نترسید.

خماری بدتر با افزایش سن افسانه نیست

دکتر کمبل می گوید که افراد مسن بیشتر احتمال دارد خماری را تجربه کنند زیرا “با افزایش سن احتمال مصرف دارو بیشتر می شود و این داروها می توانند نحوه تجزیه الکل در بدن شما را تغییر دهند و خماری بدتر برای شما ایجاد کنند.

“اما درست است که بگوییم بدن شما بعد از اواسط بیست سالگی بهبودی از همه چیز بیشتر طول می کشد تا حدی به دلیل التهاب و بیماری های مزمن که سیستم ایمنی بدن و کبد شما با آنها مبارزه می کند.”

بنابراین اساساً آماده باشید که انتظار می رود در برخی مواقع از خماری بدتر انتظارات را داشته باشید – البته همیشه مراقب تأثیر آن بر سلامتی خود باشید.

بازتاب خود

اگر هنوز در مورد آنچه می نوشید نگهداری نمی کنید ، یک دفترچه یادداشت نوشیدنی شروع کنید. نیازی به ورزش رسمی نیست ، حتی می تواند از هر نوشیدنی که در یک شب بیرون می کشید عکس بگیرید و بعد از آن وقت بگذارید تا به عقب برگردید.

با دیدن آن به صورت لمسی ممکن است متوجه شوید که بیش از آنچه انتظار داشتید مصرف می کنید.

دکتر كمبل می افزاید: “با آنچه” یك واحد “متشكل است و دستورالعملهای واحد الكل آشنا شوید (بیش از 14 واحد در هفته). به سادگی یك نوشیدنی ، یك واحد نیست. لیوانهای شراب بزرگ 250 میلی لیتر را در خود نگه می دارند كه تقریباً سه واحد یا بیشتر در یک لیوان است. به همین ترتیب ، یک پیمانه لگر قوی می تواند بیش از سه واحد الکل داشته باشد. یک بطری 750 میلی لیتر شراب قرمز ، سفید یا گل رز حدود 10 واحد دارد.

“با دانستن اینکه چه چیزی را مصرف می کنید ، می توانید تصمیم بگیرید که سرعت خود را کاهش دهید.”

ABV خود را بشناسید

“هنگامی که به مصرف خود نگاه می کنید ، ABV آنچه می نوشید را در نظر بگیرید. شرابي كه مي گويد “13 ABV” – ABV مخفف “الكل از نظر حجم” است – روي برچسب آن حاوي 13٪ الكل خالص است. “

به خاطر داشته باشید ، ABV شراب های معروف “دنیای جدید” از نیوزیلند و استرالیا می تواند بیش از شراب های اروپایی باشد.

الکل جایگزین با آب

مطمئن شوید که نوشیدنی های الکلی را با نوشیدنی های غیر الکلی جایگزین می کنید و چندین روز در هفته بدون نوشیدنی می نوشید و اطمینان حاصل کنید که با معده خالی نمی نوشید.

متحدان بگیرید

“با یک دوست صحبت کنید – سپس از یکدیگر حمایت کنید. دکتر کمبل می گوید: شما ممکن است همزمان به یک ورزش بپردازید ، با هم بدوید یا لانگ های خود را با لات عوض کنید.

معاشرت به معنای نوشیدن مشروبات الکلی نیست و یافتن یک دوست در یک طرز فکر مشابه می تواند به راحتی جریان نوشیدنی ها را در یک نقطه خاص متوقف کند.

دکتر پری در این یادداشت اضافه می کند ، “مهم این است که از هیجان و تشویق با دوستان در مقابل فشار همسالان خم نشوید.”

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>