چرا زنان باید مانند همکاران مرد خود ایمیل بنویسند

[ad_1]

نوشتن ایمیل شکل هنری است ، خصوصاً در سالی که به لطف WFH ارتباط با همکاران ما کاملاً مجازی بوده است. به ویژه برای خانم ها ، ما اغلب می توانیم احساس کنیم نحوه نوشتن ایمیل برای انعکاس شیوه ما لازم است.

به همین دلیل است که تمایل داریم ایمیل های خود را با ‘x’ از سیستم خارج کنیم یا آن را با علامت تعجب فلفل بزنیم تا به گیرنده بفهماند که ما در آن هستیم! آ! دوستانه! حالت! عذرخواهی فراوان از ویژگی های ماست ، قبل از اینکه از گیرنده بپرسیم آیا می تواند کاری را انجام دهد ، “متاسفم” گفتن بخشی از شغل آنها.

در حالی که فهمیدم این مثالهای فوق الذکر تعمیمات جنسیتی گسترده است که عمدتا از تجربه شخصی من گرفته شده است ، به همین دلیل است که وقتی فیلم ویدئویی TikTok که اکنون ویروسی شده است و باعث می شود زنان بیشتر شبیه همکاران مرد خود هستند ، ایمیل می نویسند ، باعث علاقه من شد.

تعادل بین زندگی و کار و امنیت مالی: آنچه جوانان پس از شیوع بیماری از شغل خود می خواهند

این ویدئو که توسط کاربری معروف به Vivien (vivsmee @) به اشتراک گذاشته شده است ، 3.9 میلیون بار قابل مشاهده بوده است و ویوین را نشان می دهد که سبک ایمیل خود را برای مطابقت با همکاران مرد خود به روز می کند.

در این کلیپ ، او در حال نوشتن نامه الکترونیکی ساختگی به شخصی به نام کوین است ، “آیا می توانید لطفا” را به “لطفا” و “من فکر می کنم داده ها متناقض است” به “داده ها متناقض است” و همچنین علامت تعجب را تغییر می دهد.

برای دیدن این تعبیه شده ، باید رضایت خود را برای کوکی های هدف قرار دهید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

این ویدئو ، که در ماه فوریه ارسال شده است ، بیش از 6000 نظر با یک کاربر دریافت کرده است که می گوید: “عزیزم من این کار را در محل کار خود شروع کردم و احساس حقارت کردم.”

دیگری اضافه کرد: “من شروع به بیرون کشیدن چیزهایی مانند” فکر می کنم “می کنم وقتی که مطمئن باشم حق با من است. چون تصمیم گرفته ام که دیگر لازم نیست خودم را نرم کنم. “

وی که با مربی شغلی هانا سالتون صحبت می کرد ، گفت که اگرچه همه در نحوه نوشتن ایمیل با یکدیگر تفاوتهای فردی دارند ، اما برخی ویژگیها “معمولاً با زنان مرتبط است” و بالعکس.

“خانمها بیشتر عذرخواهی می کنند ، و متاسفم برای درخواست چیزهایی که درخواست کردن کاملا منطقی است. این می تواند بازتاب اعتماد به نفس پایین باشد ، یا نمایانگر زنانی است که از موقعیت و اقتدار حرفه ای خود اطمینان کمتری دارند. ” شکوه.

“زنان همچنین ممکن است به مردم احساس نیاز کنند – با استفاده از صورتک و بوسه برای جلوگیری از رویارویی ، و گیرنده را تشویق کنید که اگر چیزی از آنها می پرسد کمتر به آنها فکر کند. هر دوی این نمونه ها به طور بالقوه عدم اعتماد به نفس و نگرانی نویسنده در مورد آزردن خواننده را نشان می دهند. “

به لطف کوید ، زنان اکنون “بلند پروازانه تر در مورد شغل خود” هستند تا مردان

سالتون می گوید دلیل تمایل مردان به نوشتن ایمیل های کوتاه تر و واضح تر (باز هم این یک تعمیم کامل است) این است که به طور کلیشه ای مردان نگرانی کمتری نسبت به آنچه مردم فکر می کنند و در نتیجه نگرانی کمتری نسبت به تخلف گیرنده دارند.

بنابراین آیا زنان باید سبک های ایمیل خود را تغییر دهند؟ “من فکر می کنم کمتر در مورد زنانی است که باید بیشتر شبیه مردان باشند ، یا برعکس. آنچه در اینجا مهم است ارتباط جنسیت از طریق ایمیل به روشی روشن ، مختصر و حرفه ای است. بدون بی ادبی ، یا بیش از حد مودبانه و عذرخواهی ، “سالتون ادامه می دهد.

وی اضافه می کند که اعتماد به نفس ، از هر جنسیتی که باشید ، هنگام نوشتن ایمیل مهم است. کم فروشی از خود و عذرخواهی بیش از حد می تواند “بر چگونگی دیده شدن ما در زندگی حرفه ای ما تأثیر بگذارد”.

بهترین روش برای نوشتن ایمیل؟ “صریح ، مختصر ، مقصود خود را بگویید و عذرخواهی نکنید ، مگر اینکه کاملاً مورد نیاز باشد. هدف شما برقراری ارتباطی مشابه آنچه در زندگی واقعی برقرار می کنید هستید. آیا پس از جلسه با التماس از یک همکار برای “در امان ماندن” خداحافظی می کنید؟ در غیر این صورت ، نیازی به انجام این کار از طریق ایمیل نیست. “

چرا داشتن یک “ذهنیت بدون عنوان” شما را از نظر اقتصادی عقب نگه می دارد

در نهایت ، این بستگی به افرادی که برای آنها ایمیل می کنید و همچنین نوع کار شما بستگی دارد. ایمیل همسر کار خود را؟ بوسه بیش از حد مناسب است. از مدیرعامل خود ایمیل می کنید؟ شاید خیلی زیاد نباشد. این واقعاً یک مورد به مورد است ، اما همیشه فکر خوبی است و باید عذرخواهی را درب منزل بگذارید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>