چرا صفحه رژه ژان واقعاً از بریجتون خارج می شود

[ad_1]

این یک هفته قدیمی سخت برای بوده است بریجتون هوادارانی که هنوز در غم اخبار عدم حضور دوک هستینگز از Regé-Jean Page در سری دوم مورد انتظار هستند. این خبر در جمعه خوب هنگامی منتشر شد که هم او و هم نتفلیکس اجازه دادند خبر کاملاً زیبا بریزد.

بریجتونحساب توییتر این خبر را از طریق اطلاعیه ای از لیدی ویستلداون با عنوان ، “” لطف تو ، خوشحال کرده است “فاش کرد.

رگه-ژان پیج پاسخ داد ، “لذت و امتیاز! افتخار عضویت در خانواده – در داخل و خارج از صفحه نمایش ، بازیگران ، خدمه و طرفداران باورنکردنی – عشق واقعی است و فقط رشد خواهد کرد. “

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

بنابراین ، چرا نمایشگر دودآمیز ، قاشق لیس ، محبوب جهانی نشان نمی دهد؟ آیا واقعاً به کلمه “B” برمی گردد؟

نتفلیکس بیش از یک فصل نتوانست امنیت او را تأمین کند

بر اساس برخی گزارش ها ، این بازیگر مشتاقانه از نقش آفرینی خود که با نام مستعار “دوک بونکرتون” نامیده می شود ، خودداری می کند و سال گذشته در مصاحبه ای فاش کرد که او توجه خود را به عنوان یک سمبل جنسی ناگهانی “کمی طاقت فرسا” دانست.

یک منبع به ایمیل روزانه، عزیمت رئجه-ژان پیج از نمایش اساساً به دلیل عدم امنیت Netflix برای بیش از یک فصل بود.

“همه در Netflix از آنچه اتفاق افتاده بسیار سرگرم کننده هستند. آنها به شدت دفاعی شده اند زیرا آنها بهم ریخته اند و او را برای سری دوم انتخاب نکرده اند.

“آنها فکر نمی کردند که این یک ضربه بزرگ باشد. او اکنون از حق قانونی برخوردار شده است تا با معاملات فیلم از شهرت خود استفاده کند در حالی که بقیه برای پنج فصل ثبت نام می کنند. “

در مصاحبه اخیر پیج با تنوع او نقش خود را در بریجتون به عنوان یک بار مصرف یک فصل به او فروخته شده بود. وی گفت: آنها به او گفتند: “این یک قوس یک فصلی است. این یک آغاز ، میانه ، پایان خواهد داشت. ” [I thought] این جالب است ، زیرا در آن زمان این یک سریال محدود احساس می شد. من می خواهم وارد شوم ، باید کمک کنم و بعد از آن بریجتون خانواده رول می شوند. “

مطابق با هالیوود ریپورتر، بریجتون گفته می شود اگر بین 3 تا 5 قسمت از فصل دو برگردد ، ستاره به ازای هر قسمت حداکثر 36،365 پوند پیشنهاد می شود ، در حالی که دیگران گزارش می دهند اگر بخواهد می تواند قیمت خود را نام ببرد.

Bridgerton season 2: Regé-Jean Page دیگر به نمایش Netflix برنخواهد گشت و ما بسیار ویران شدیم

او برای چیزهای بزرگتر است

عزیمت Regé-Jean Page از بریجتون به این معنی که او اساساً یک نماینده آزاد است ، قادر به کشف سایر نقش های ماموت است که از زمان اولین حضور خود در Netflix پیشگام بوده است.

ما می دانیم که او برای بازی در فیلم بودجه بزرگ تأیید شده است Dungeons & Dragons، اقتباس سینمایی از بازی تابلویی محترم Hasbro ، پیوستن به بازیگران شامل کریس پاین ، میشل رودریگز و عدالت اسمیت و همچنین نتفلیکس مرد خاکستری با کریس ایوانز و رایان گاسلینگ. او همچنین در فیلم آمازون پرایم نیز بازی می کند عشق سیلوی، که در آن او یک نوازنده جاز را بازی می کند.

البته ، البته ، کلمه “B” وجود دارد – بله ، نمی توان از شایعات پیرامون رگه ژان پیج برای بازی در نقش جیمز باند بعدی چشم پوشی کرد – اگرچه اگر او پیدا کرد بریجتون توجه سخت ، ما تصور می کنیم اگر او در نقش مرد نهایی و مامور مخفی بازی کند ، اوضاع تا حدودی سه برابر خواهد شد.

برخی از بوکی ها پیش از تام هاردی و جیمز نورتون ، پیشگامان قبلی ، این بازیگر را به عنوان مورد پسندیده بعدی دانیل کریگ به عنوان 007 معرفی کرده اند.

از این اخبار ، پیج به گفت آینه “آه ، کلمه” B “. من فکر می کنم اگر شما بریتانیایی باشید و هر کاری را انجام دهید که دیگران آن را مورد توجه قرار دهند ، مردم در این باره صحبت خواهند کرد. “

وی افزود ، “من فکر می کنم که این کاملاً طبیعی است و من از قرار گرفتن در رده انگلیسی ها که مردم متوجه آن شده اند ، خوشحالم.” اما وی افزود: “من فکر می کنم مفهوم داشتن برنامه در این لحظه از تاریخ ملایم خنده دار است. بنابراین من از ساخت آنها منصرف شده ام. “

در ماه ژانویه ، او در مورد نقش جیمز باند با جیمی فالون ، مجری تلویزیون صحبت کرد و گفت: “من فکر می کنم اینترنت چیزهای زیادی را می اندیشد ، و این یکی از موارد دلپذیر است ، بنابراین من تا آنجا که می خواهم خوشحالم.

سیمون اشلی کیست؟ هر آنچه در مورد بانوی برجسته جدید Bridgerton باید بدانید

“اما من فکر می کنم ممکن است یک عنصر ترجمه فرهنگی در اینجا انجام شود. اگر بریتانیایی هستید و از هر نوع شهرت خاصی برخوردار هستید ، مردم به آن توجه می کنند ، مردم شروع به گفتن کلمه “B” می کنند. مثل یک نشان لیاقت است. شما نشان شایستگی کلمه “B” را دریافت می کنید. اما فکر نمی کنم خیلی بیشتر از اینها باشد. خوشحالم که نشان را دارم. خوشحالم که در چنین جمع فوق العاده ای از افرادی که دارای نشان هستند حضور دارم. اما این یک نشان است. “

با این حال ، اکنون اخبار منتشر شده مبنی بر این که او قطعاً قرار نیست با لباس دوره به عنوان دوک هاستینگز به صفحه نمایش ما بازگردد ، شایعات باند کاملاً منطقی تر به نظر می رسند.

اکنون بیش از هر زمان دیگر ، طرفداران به دنبال امتیاز Bond هستند تا نمایندگی 007 نمایندگی بیشتری را ارائه دهد ، نقش او برای مطابقت با جنبش های #MeToo و Black Lives Matter تغییر شکل می دهد. پیج نه تنها چهره مناسبی برای این کار است ، بلکه در حال حاضر نیز طرفداران جوانتری رو به رشد دارد ، یکی از کارگردانان مشتاق جذب قسمت بزرگ بعدی خواهد بود.

این فضا را تماشا کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>