چرا قوانین جدید Covid بسیار همجنس گرا هستند

[ad_1]

محدودیت های اجتماعی و قوانین به ظاهر همیشه در حال تغییر پیرامون بیماری همه گیر سخت است که در بهترین زمان ها با آن همراه باشید. اما ما حدس می زنیم که شما ، مانند ما ، هنگامی که بوریس هفته گذشته آخرین تغییرات در نقشه راه را اعلام کرد ، شاید شما نیز مانند ما کمی باورنکردنی بوده باشید. تأیید شد که محدودیت های ویروس کرونا در انگلیس برای چهار هفته دیگر فراتر از باز شدن قفل 21 ژوئن باقی خواهد ماند ، اما بسیاری از گزینه های انجام شده توسط دولت در بهترین حالت خودسرانه به نظر می رسید ، در بدترین حالت کاملا جنسیتی بود.

ده ها هزار هوادار فوتبال (عمدتا مرد) مجاز به جمع شدن در استادیوم ها برای تماشای بازی های یورو 2020 هستند – که توسط بوریس در توییتر پشتیبانی می شود – در حالی که جمعیت برای تماشای مسابقات در Ascot به شدت آماده بودند. بیش از 22000 هوادار اسکاتلند آخر هفته برای تماشای بازی مورد انتظار یورو 2020 برابر انگلیس به لندن سفر کردند و اواخر شب در خیابان ها جشن گرفتند. ویمبلدون و بازی های باقیمانده یورو 2020 در ومبلی از جمله موارد دیگری است که در کنار تعدادی از مسابقات آزمایشی داخل سالن برگزار می شود تا با حضور جمعیت بیشتری برگزار شود. حتی نخست وزیر از مقررات آرام برخوردار بوده است ، همانطور که در کنار دیگر سیاستمداران در حال سرگرمی در یک کباب غیر رسمی در اجلاس G7 بود ، بدون اینکه ماسک و فاصله اجتماعی دیده شود.

صنعت عروسی ، که متشکل از یک نیروی کار عمدتا زن است ، یک بار دیگر متوقف شده است. پذیرایی از نوشیدنی های ایستاده در مکانهای مهمان نوازی همراه با آواز عمومی و کف رقص هنوز ممنوع است. باید از ماسک استفاده شود ، ارزیابی خطر باید انجام شود و فاصله اجتماعی باید حفظ شود. تشریفات عروسی مدنی در فضای باز اکنون از اول جولای در انگلستان و ولز مجاز است ، اما شکی نیست که این بخش به طور ناعادلانه ای مورد حمله قرار گرفته است.

چگونه Coronavirus می تواند لحظه بعدی حوضه فمینیسم و ​​حقوق برابر باشد

صنعت عروسی در انگلیس بالغ بر 14.7 میلیارد پوند در سال ارزش دارد و 80 درصد نیروی کار زن است ، طبق آنچه در مورد عروسی ها ، سازمان جامعه ایجاد شده برای حمایت از تجارت عروسی ، اختلافات موجود در قوانین و لابی برای تغییر دادن. آنچه در مورد عروسی ها در بیانیه ای بعد از نخست وزیری گفت جدیدترین اطلاعیه وزیر. “اما باز هم دولت نتوانسته است احترام بگذارد و بفهمد چه چیزی باعث می شود عروسی یک رویداد مهم باشد.”

متأسفانه ، این اولین بار نیست که واکنش دولت به بیماری همه گیر عواقب بدتری برای زنان از مردان دارد. پس از اولین قفل در سال گذشته ، آرایشگران بسیار فراتر از آرایشگاه ها ، آرایشگاه ها و میخانه ها بسته شدند ، زیرا نمایندگان مجلس در هنگام PMQs این بخش را کوچک و خنده می کردند. در اوایل سال جاری ، دولت مجبور شد “اقامت در خانه” را کنار بگذارد. آگهی Save Lives که چهار خانوار را نشان می داد ، در سه خانوار زنانی که از بچه ها مراقبت می کردند و کارهای خانه را انجام می دادند. نمایندگان حزب کارگر این کار را “مضحک” خواندند و وزرا را به داشتن “مشکل زنان” متهم کردند ، اما واقعیت ناراحت کننده این است که این تبلیغات ، از بسیاری جهات ، بازتابی دقیق از نحوه برخورد نادرست با زنان است. ONS سال گذشته دریافت که در ماه اول اولین محاصره در انگلیس ، زنان به طور متوسط ​​دو سوم بیشتر از مردان در روز وظایف مراقبت از کودکان را انجام می دهند. یک نظرسنجی جدید به سفارش بی بی سی نشان داده است که در طول سال گذشته ، اکثر زنان احساس می کنند که این تغییر نکرده است.

دولت تبلیغات ویروس کرونا ویروس “وحشتناک جنسیتی” را که از زنان خواسته بود پس از واکنش های شدید در خانه برای تمیز کردن و مکتب خانه بمانند حذف کرد

در سطح جهانی ، از دست دادن شغل زنان به دلیل ویروس کرونا ویروس کرونا 1.8 برابر مردان است ، و تصور می شود که “ضعف” فعلی ناشی از کاهش شغل در صنایع تحت سلطه زنان مانند مهمان نوازی و خرده فروشی است. در انگلستان ، از زمان ابتلا به بیماری همه گیر ، تعداد بیشتری از زنان نسبت به مردان مورد خشونت قرار گرفته اند ، این اختلاف همچنان برای زنان جوان بیشتر شده است. از ماه آینده ، دولت فقط 70 درصد حقوق کارگران فرسوده را به جای 80 درصد تحت پوشش قرار خواهد داد ، و مشاغل مجبورند اختلاف را جبران کنند – موج دیگری از دست دادن شغل در سراسر کشور پیش بینی شده است.

قبلاً درباره اینكه قوانین جدید به طور ناعادلانه زنان را متضرر می سازد ، موارد زیادی در اینترنت به اشتراک گذاشته شده است ، اما به نظر می رسد دولت برای جدی گرفتن این نگرانی ها راهی طولانی در پیش دارد جما ، 31 ساله ، که مجبور شده است چندین بار عروسی خود را به تعویق بیندازد ، می گوید: “اجازه دادن به وقایع عظیم ورزشی اما نگه داشتن محدودیت های عروسی برای من منطقی نیست.” “من برای خودم ، بلکه صدها هزار کارگر در سراسر صنعت ، ویران شده ام. به نظر می رسد همه گیری ها ناعادلانه زنان را هدف گرفته است. این قوانین جدید فقط مایه کیک عروسی من است (که وجود ندارد). “

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>