چرا ما باید از قرار دادن مگان مارکل در برابر کیت میدلتون جلوگیری کنیم

[ad_1]

افشاگری های صورت گرفته در مصاحبه اختصاصی اپرا با مگان و هری بسیار منفجر کننده بوده است و همه چیز را از نگرش به نژاد در خانواده سلطنتی گرفته تا سلامت روان شکننده مگان لمس کرده است. با این حال ، مطمئناً یکی از پرمخاطب ترین موضوعات ، اختلاف بین مگان و کیت خواهد بود ، به ویژه اخبار زیادی که مگان قبل از عروسی با هری باعث گریه کیت شد. به گفته مگان ، برعکس بود.

مگان به اپرا گفت: “روایت با کیت ، که اتفاق نیفتاد ، واقعاً واقعاً دشوار بود.” “من فکر می کنم آن زمان است که همه چیز تغییر کرد ، واقعاً. نه ، [I didn’t make Kate cry]. عکس این اتفاق افتاد.

“چند روز قبل از عروسی ، او از موضوعی ناراحت بود – بله ، موضوع در مورد لباس های دخترانه گل درست بود ، و این باعث گریه من شد و واقعاً احساسات من را آزار داد.

مصاحبه مگان مارکل و پرنس هری اپرا: 9 لحظه مهمترین فک که می توانید هفته ها درباره آن صحبت کنید

“و من این را نمی گویم که برای هرکسی بی آبرو باشد ، زیرا این هفته سخت عروسی بود و او از چیزی ناراحت بود ، اما صاحب آن بود ، و عذرخواهی کرد ، و برای من گل و یادداشت آورد.

“هیچ تقابلی صورت نگرفته است ، و من واقعاً فکر می کنم اینگونه باشد … من فکر نمی کنم برای او عادلانه باشد که به جزئیات آن بپردازد زیرا او عذرخواهی کرد و من او را بخشیده ام.

“چیزی که سخت به دست آوردن مقصر بود ، سرزنش شدن در کاری بود که نه تنها من انجام ندادم بلکه برای من هم اتفاق افتاد. همه اعضای موسسه می دانستند که این واقعیت ندارد. من به هیچ وجه آن قطعه را درباره کیت به اشتراک نمی گذارم تا من فکر می کنم برای مردم واقعاً مهم است که واقعیت را درک کنند ، اما همچنین فکر می کنم بسیاری از موارد توسط رسانه ها تغذیه شده است. “

اگر تعجب کرده اید که لباس های دختران گلی به اندازه صحبت در مورد خودکشی ، قلدری و نژادپرستی مورد توجه قرار می گیرد ، این موضوع را تعجب نکنید. بارها و بارها ، زنان سلطنتی در رسانه ها مقابل یکدیگر قرار گرفته اند – درام Kate vs Meghan هیچ تفاوتی ندارد. اپرا با استناد به بسیاری از عناوین روزنامه هایی که در آن دو برخورد آشکارا با یکدیگر متفاوت بوده است ، سوال “استاندارد متفاوت برای کیت” را مطرح کرد. کیت ‘به نرمی’ کودک خود را برهم زد ، در حالی که مگان به ‘پوچی’ و ‘بازیگری’ برای همان چیز متهم شد. خوردن آووکادو توسط کیت بسیار گزارش نشده بود (به استثنای مواردی که بعنوان یک درمان بیماری صبح نامیده می شد) در حالی که مگان به دلیل سهم خود در “نقض حقوق بشر و خشکسالی” مورد تحسین قرار گرفت. اگرچه لازم به یادآوری است که کیت در حالی که با ویلیام بیرون می رفت بیش از سهم منفی عناوین منفی را دریافت می کرد ، اما او تا اواخر رفتار مطلوبی نسبت به خواهر همسرش در مطبوعات داشته است.

اما چگونه به اینجا رسیدیم؟ هنگامی که مگان و هری برای اولین بار نامزد شدند ، گزارشات در ابتدا مثبت بود ، و دو زوج را به عنوان “چهار Fab” صداگذاری کردند. اما به زودی پوشش خبری ترش شد و بسیاری از عناوین با مقایسه مگان و كیت و شایعات ایجاد اختلاف نظر باعث شد كه مفسران سلطنتی با رفتار فرگی و پرنسس دیانا موازی شوند. اندرو مورتون ، زندگینامه نویس سلطنتی درباره روابط مگان و کیت در سال 2018 گفت: “من پیش بینی می کردم که این روایت پس از یک ماه عسل به” خواهران در جنگ “تغییر کند.” چرا این قابل پیش بینی بود؟ زیرا خواهران جوان سلطنتی ، همانطور که با دیانا و فرگی بود ، برای شکست آماده شده اند. آنها بی وقفه با یکدیگر مقایسه می شوند – از نظر پوشیدن ، نحوه رفتار – به گونه ای که هرگز برای مردان سلطنتی اتفاق نمی افتد. از بسیاری جهات ، در مورد نحوه برخورد ما با زنان در رسانه ها بیش از هرگونه اختلاف بزرگ در جریان است.

مگان مارکل و پرنس هری سه روز قبل از یک رویداد مجلل تلویزیونی یک عروسی مخفیانه برگزار کردند: “ما می خواستیم یک مراسم معتبر داشته باشیم فقط با دو نفر ما در حیاط خانه”

آنچه که شاید در مورد پوشش مگان و کیت بسیار جالب باشد ، چگونگی نمایش آن به عنوان نمونه ای از سوhyاستفاده رسانه ها از روابط زنانه است: همیشه باید یک گناهکار و یک مقدس ، یک برنده و یک بازنده ، درست و غلط وجود داشته باشد. این کمک نمی کند که احساس می کند رسانه ها اغلب از هیچ چیز چیزی می سازند ، و روی بی اهمیت ترین موضوعات تمرکز می کنند ، مانند نحوه انتخاب عطر و بوی نمازخانه در عروسی های این دو زن. مگان در مصاحبه خود گفت: “به نظر می رسد که آنها واقعاً روایت یک قهرمان و یک شرور را می خواهند.”

اما همانطور که همه می دانند ، واقعیت برخی از روابط این است که آنها فقط خنثی هستند – و گفتن خلاف این برای زنان تحقیرآمیز است. بیایید حقیقت را بپذیریم ، شما هرگز نمی شنوید که دو مرد نفس کشیده نسبت به شمع های معطر یا آووکادو مقایسه کنند ، درست است؟ امید اسكوبی و كارولین دیورند در جستجوی آزادی ، زندگینامه خود از مشكی ها نوشتند: اما بیانگر موارد واضح است: فقط به این دلیل که دو زن بهترین دوست نیستند ، به این معنی نیست که لزوماً بدترین دشمنان هستند.

به همین دلیل است که ، به عنوان یک زن سیاه پوست ، قلدر مانند مگان مارکل خوانده می شود

اما به نظر می رسد رسانه ها مصمم به مخالفت هستند. همانطور که مگان به اپرا گفت ، “این ایده قطبیت وجود دارد. [But] اگر عاشق من هستی لازم نیست از او متنفر باشی و اگر او را دوست داری لازم نیست از من متنفر باشی. ‘ به نظر می رسد این یک واقعیت کاملاً پذیرفته شده است که زنانی که یکدیگر را رفیق های سینه نمی نامند باید در میانه جنگ گربه ها باشند. اما همانطور که هر زنی می داند ، این فقط چنین نیست. زنان به اندازه مردان توانایی احساس بی طرفی در روابط را دارند. اگر ما – و به ویژه رسانه ها – از مصاحبه در مورد نوع نگاه ما به روابط زنانه چیزی بگیریم ، لطفاً بگذارید این را بسازیم.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>