چرا مردم علیه گلدن گلوب قیام می کنند

[ad_1]

شما احتمالاً از اخبار مربوط به واکنش بزرگ گلدن گلوب به دلیل فاصله گرفتن مشاهیر ، رهبران صنعت و غول های تلویزیونی از نمایش جنجالی جوایز ، بیدار شده اید. دقیقاً چه اتفاقی می افتد؟

خوب ، همه چیز از آنجا شروع شد که جمعی از ارگانهای صنعت و لیست های A علیه انجمن مطبوعات خارجی هالیوود (HFPA) ، گروه کوچکی از روزنامه نگاران بین المللی که به جوایز گلدن گلوب رأی می دهند ، موضع گرفتند ، پس از نمایش مواردی که شکست ها را نشان داد

در اوایل سال جاری ، لس آنجلس تایمز کشف کرد که HFPA از دیرباز دارای تنوع است و خاطرنشان کرد که این گروه در میان 87 عضو رأی دهنده صفر عضو سیاهپوست دارد ، نکته ای که HFPA اخیراً قول داده است تغییر کند.

صنعت تلویزیون و فیلم انگلستان با تنوع مشكل واقعی داشته است ، اما آیا سرانجام تغییر خواهد كرد؟

تحقیقات روزنامه جزئیات بسیاری از “خطاهای اخلاقی” را شامل می شود ، از جمله دادگاه های اعضای HFPA توسط استودیوهای فیلم و همچنین موانعی که روزنامه نگاران سیاه پوست با آنها روبرو هستند. رئیس سابق HFPA ، فیلیپ برک ، نیز به دلیل اشتراک مقاله با سایر اعضا که از Black Lives Matter به عنوان “یک گروه نفرت نژاد پرست” یاد می کرد ، اخراج شد.

به دنبال این واکنش ، غول تلویزیونی NBC اعلام کرد که در سال 2022 گلدن گلوب را پخش نخواهد کرد ، همچنین سایر شبکه های تلویزیونی مانند نتفلیکس ، وارنر مدیا و آمازون نیز از جوایز فاصله می گیرند.

در بیانیه ای ، NBC توضیح داد: “ما همچنان معتقدیم که HFPA متعهد به اصلاح معنادار است. با این حال ، تغییر در این اندازه به زمان و کار نیاز دارد و ما به شدت احساس می کنیم HFPA برای انجام صحیح آن به زمان نیاز دارد. “

از نظر تنوع اسکار * واقعاً * تا کجا پیش رفته است؟

آنها افزودند: “به همین ترتیب ، NBC گلدن گلوب 2022 را پخش نخواهد كرد.” “با فرض اینکه سازمان برنامه خود را اجرا می کند ، امیدواریم که بتوانیم در ژانویه 2023 این نمایش را پخش کنیم.”

در پاسخ ، HFPA یک جدول زمانی دقیق از تغییرات پیشنهادی را منتشر کرد. در بیانیه آمده است: “صرف نظر از تاریخ پخش بعدی گلدن گلوب ، اجرای تغییرات تحول آفرین با سرعت هرچه تمام تر – و تا حد ممکن متفکرانه – اولویت اصلی سازمان ما است. ما شرکای خود در صنعت را به میز دعوت می کنیم تا با ما در مورد اصلاح سیستمی که مدتهاست گذشته چه در سازمان ما و چه در صنعت به طور گسترده کار کنیم. “


پس از سقوط ، تام کروز ، برنده گلدن گلوب ، سه جایزه خود را برای “متولد چهارم ژوئیه” و “جری مگوایر” پس داد ، و اسکارلت جوهانسون و مارک روفالو نیز به دلیل عدم تنوع و عملکردشان ، HPPA را مورد انتقاد قرار دادند.

اسکارلت جوهانسون گفت: “مگر اینکه اصلاحات اساسی لازم در سازمان انجام شود ، من معتقدم زمان آن فرا رسیده است که از HFPA قدم برداریم.”

ما امیدواریم که در پشت این امر شاهد تغییرات جدی باشیم.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>