چرا من برای تغییر نمایندگی جنسیت زنان سیاه پوست می جنگم

[ad_1]

نیکول نوآر 26 ساله همیشه می دانسته است که زنان سیاه پوست در رسانه ها یا از حالت جنسی خارج می شوند یا از جنس فوق جنبه می گیرند – و سال گذشته ، او تصمیم گرفت کاری در این مورد انجام دهد. او تجارت خود را با نام Noir Naughty ، یک مارک سلامتی جنسی با همه چیز ، از اسباب بازی های جنسی فراگیر گرفته تا اروتیکا صوتی ، راه اندازی کرد.

در اینجا ، او به GLAMOR می گوید که چرا ایجاد جامعه ای برای بزرگداشت جنسیت زن سیاه پوست واقعی بسیار مهم است …

من به عنوان یک زن سیاه پوست از مدتها قبل از نحوه کم نمایندگی یا عدم نمایش در فضاهای جنسی آگاه بوده ام.

وقتی نوبت به دیدن زنان سیاه پوست در صفحه نمایش ما یا کتابهایی می رسد که از دیدگاه خودمان نوشته نشده اند ، دو حالت افراطی پیدا می کنیم. ما یا کاملاً از جنسیت خود خارج شده ایم – بهترین دوست متواضع یا بی پروا که هرگز علاقه ای به عشق ندارد – یا بیش از حد مورد تجسم قرار گرفته ایم ، و به عنوان اشیا sexual جنسی عجیب و غریب معرفی می شویم ، همه با لرزش پشت و روغنی روبرو می شوند (به طور مثال: هر موسیقی ویدیویی از گذشته).

و اشتباه نکنید ، من همه چیز راجع به این مسائل هستم. اما مسئله این است که تعادلی در نحوه نمایش جنسیت ما در رسانه های جریان اصلی وجود ندارد. زنان سیاه پوست بیش از حد مورد جنسیت قرار می گیرند و عینیت می یابند ، یا به ما معرفی می شود که هیچ جنسی ندارد. و این می تواند بر اعتماد به نفس ، احساسات و زندگی جنسی ما تأثیر بگذارد.


من بزرگ شدم و تماشا کردم همه از کریس متنفرند که یک برنامه تلویزیونی کاملا سیاه است ، اما تنها علاقه عشقی که پسر اصلی تا به حال داشته دختری با ظاهر عادلانه تر است. اگر هرگز موفق به دیدن یک زن سیاه پوست بدون ابهام بر روی صفحه نمایش خود شدید ، او همیشه با یک مرد سفیدپوست شریک خواهد بود.

تقریباً انگار ارائه عاشقانه یک زن سیاه پوست با یک مرد سفیدپوست به نوعی کمتر تهدیدآمیز بود. بیشتر “قابل قبول” (این چیزی است که برای من کاملاً روشن شد بعداً در زندگی ، زمانی که من در یک شرکت تولیدی کار کردم و دو سیاه پوست را در یک ویدیوی تبلیغاتی بازی کردم. تهیه کنندگان نگران بودند که بینندگان نتوانند با آن “تعامل” داشته باشند ، و درخواست کردند که ما به جای آن یک مرد سفیدپوست ریخته ایم).

امروزه ، آن را در نمایش هایی مانند مشاهده می کنید آموزش جنسی، جایی که ویوین – تنها شخصیت تیره پوست ، به علاوه اندازه شخصیت در نمایش – کاملاً از هرگونه قدرت نفسانی حذف می شود. این کلیشه “مامان” است. کاریکاتور نژادپرستانه قدیمی از مراقبان فداکار ، غالباً اندازه بزرگ و پوست تیره. که در آموزش جنسی، نقش ویو صرفاً مشاوره دادن به جکسون است خود زندگی عاشقانه. او کاملاً از رابطه جنسی خارج شده است.


چرا زنان سیاه چاق نمی توانند شخصیت های اصلی بدون مشکل در فیلم ها باشند تا دوست صمیمی ، حامی و مادری؟

بنابراین ، شش سال پیش ، تصمیم گرفتم که می خواهم کاری انجام دهم تا این دوگانگی رابطه جنسی زنان سیاه پوست را به چالش بکشم. برای تمرکز واقعی زنان سیاه پوست و افراد غیر باینری سیاه پوست ، برای کمک به آنها احساس و خواسته احساس می شود.

من 20 ساله بودم و روی تختم در uni دراز کشیده بودم و برای خرید ویبراتور از طریق اینترنت خرید می کردم. پس از جستجو و جستجو ، من در هرجایی نتوانستم یک کرگدن قهوه ای پیدا کنم. تنها مکانی که یکی را ذخیره کرده است؟ یک وب سایت عمده فروشی تصادفی.

وقتی شروع به بررسی برخی از مارک های بزرگتر کردم ، تقریباً یک حس توکن وجود داشت. محصول عجیب و غریب که یک “جعبه BAME” را علامت می زند. این شامل قابلیت اجرا است و هیچ اصولی در پشت آن نیست. از زنان سیاهپوست پذیرایی نمی شد و مطمئناً هیچ مدل سیاه پوستی در وب سایت های آنها وجود نداشت.

من شروع به فکر کردم: “اگر می توانستم این محصولات را تهیه کنم و بودجه خود را تأمین کنم ، می توانم فضای امنی را برای افرادی مانند من ایجاد کنم ، جایی که جنسیت ما در یک طیف وجود داشته باشد و ما فقط همان چیزی باشیم که هستیم”.

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

این زمانی بود که من برای راه اندازی نام تجاری خودم شروع به پس انداز کردم و سال گذشته ، Noir Naughty متولد شد. این یک جامعه کاملاً فراگیر است که در آن ما اسباب بازی های جنسی و لباس زیر می فروشیم ، محتوایی مانند اروتیک صوتی ارسال می کنیم و میزبانان در مورد همه چیز ، از استمنا and و فاصله لذت ، تا درک و بازیابی بدن شما صحبت می کنند.

این فضایی است که افراد کم بازنمایی و بد نمایشی می توانند بیایند و احساس کنند نه تنها پذیرفته شده اند بلکه احساساتی هستند. جایی که نیازهای آنها شنیده می شود و تأمین می شود.

حتی اکنون ، من به طور مداوم با عمده فروشان می جنگم تا dildos سیاه را تهیه کنم. بیش از دو ماه است که منتظر تهیه کننده ای هستم که آنها را دوباره تهیه کند. آنها به من می گویند که “مشکلی با سهام” وجود دارد ، با این وجود صدها محصول در 20 رنگ پوست سفید وجود دارد.

من می دانم که ممکن است به چه چیزی فکر کنید: “آیا اکنون موارد مهمتری وجود ندارد؟” مطمئنا ، من شما را می شنوم. سازمانهای زیادی وجود دارند که بر برابری و آزادی افراد سیاه پوست تمرکز دارند و این بسیار مهم است. اما ما همچنین شایسته شادی هستیم. ما سزاوار لذت هستیم. ما لیاقت نفسانی بودن را داریم. ما لیاقت این را داریم که بخشی از جنبش مثبت جنسی باشیم. جنسیت ما به عنوان یکی از دو افراط نشان داده نشود.

چون نمایندگی مهم است. آنچه که ما در تلویزیون های خود تماشا می کنیم و در صفحه های رایانه خود می بینیم شعله های هوشیاری مردم را در بر می گیرد ، و اینگونه است که ما شروع به شکستن کلیشه های متصل به جوامع حاشیه ای می کنیم. ما آنها را بعنوان انسانهای چند بعدی نشان می دهیم. نه “یکی از دو افراط”.

به همین دلیل کار من برای من بسیار مهم است. زیرا این فقط در مورد گوزن های سیاه نیست (گرچه کوره های سیاه نیز بسیار واضح هستند) این در مورد به چالش کشیدن کلیشه های مضر جامعه ما است. این درمورد اطمینان از این است که هیچ زن سیاه پوستی مجبور نیست احساس کند از فضاهای جنسی کنار گذاشته شده است. این در مورد جنسیت واقعی زن سیاه پوست است.

برای اطلاعات بیشتر ، به noirnaughty.co.uk مراجعه کنید ،noirnaughty را دنبال کنید و پادکست Noir Naughty را گوش دهید.

مردم فکر می کنند که من باید غیر دوست داشتنی ، آشفته یا بیمار روانی باشم. در اینجا معنای واقعی بودن غیرجنسی و معطر بودن آن است

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>