چرا نوع پررنگ نمایش کامل برای فرار از خواب است

[ad_1]

این احتمال وجود دارد که شما در مورد آن شنیده اید نوع پررنگ تا حالا. این هفته چهارم است (از سال گذشته) هفته گذشته در Netflix سقوط کرد و از آن زمان به بعد در لیست 10 لیست برتر پلتفرم ثابت قرار دارد. یک دلیل خوب برای این وجود دارد ، این به این دلیل است – و من در اینجا می خواهم یک جمله گسترده ارائه دهم ، بنابراین تحمل کنید – نه از آن زمان جنس و شهر آیا یک نمایش کاملاً غیرواقعی و در عین حال کاملاً تماشایی بوده است.

این مجموعه آمریکایی بر روی سه دوست 20 نفره متمرکز است که همه در مجله براق خیالی کار می کنند ، قرمز مایل به قرمز در شهر نیویورک نمایش الهام گرفته از نمایش بود جهان وطنی آمریکا سردبیر سابق ، جوانا کولز که تهیه کننده اجرایی سریال است (از این رو چرا میز کار تردمیل میز EIC برای قرمز مایل به قرمز ما فرض می کنیم Jaqueline Carlyle نامیده می شود). با این حال ، به جای نمایش دنیای بریده بریده که به طور کلی در این تنظیمات نشان داده شده است (ما به شما نگاه می کنیم ، شیطان پرادا می پوشد) ، نوع پررنگ جهانی را پیش می کشد که زنان در محیط کار از یکدیگر حمایت و اعتلای می کنند و همسران کار فقط راهی برای زندگی هستند. ما عاشق دیدن آن هستیم.

چندلر بینگ به عنوان بهترین شخصیت Friends انتخاب شده است – بنابراین موافقید؟

به عنوان یک روزنامه نگار ، تماشا می کنم نوع پررنگ شبیه احساسی است که پزشک هنگام تماشای آن احساس می کند آناتومی گری. به نظر می رسد این سه نفر در مرکز این سریال کروزی ترین مشاغل ژورنالی جهان را دارند. در فصل اول ما با ویژگی های نویسنده جین ، دستیار یک ظاهر طراحی شده ساتون و رئیس رسانه های اجتماعی کت آشنا می شویم – که بخش عمده ای از روزهای خود را در کمد لباس (یا هرجای دیگر بجز میزهای خود می گذرانند!) یک قطعه در هفته (اگر آن). بعلاوه ، آنها همیشه بی عیب و نقص با پاشنه بلند آسمان و دم براق براق لباس می پوشند. در حالی که مدتی در دفتر نبوده ایم ، اما در زمان حضور خود قطعاً مربی می پوشیدیم.

با این حال ، این به دلیل این تصویر وحشی از محل کار مدرن است (چه زمانی قرمز مایل به قرمز سایت دیجیتالی خود را راه اندازی کرد و شخصیت ها از آن به عنوان “نقطه کام” برای یک فصل کامل یاد می کردند. منظورم این است ، بیا!) و نمایش شگفت انگیز دوستی زن از این نمایش نوع پررنگ در حال حاضر یک نمایش کامل فرار برای از دست دادن خود است.

بی بی سی نسخه خود را از Framing تایید می کند که بریتنی اسپیرز در بهار به زمین می نشیند. در اینجا هر آنچه می دانیم وجود دارد

جین ، کت و ساتون نماینده دوستی مدرن زنانه ، به ویژه دوستی برای زنان 20 ساله هستند. این دهه ای است که دوستان خانواده شما می شوند ، و این سه قهرمان در صورت لزوم برای حمایت از یکدیگر تکیه می کنند و یکدیگر را بی وقفه بلند می کنند (مانند حمایت از کت وقتی او به عنوان عجیب بیرون آمد). تماشای یک قسمت باعث می شود که برای رسیدن به یک پیشرفت خوب و طولانی مدت نزدیکترین دوستان خود را صدا کنید.

این سریال کاملاً با لحظات جدی تری لحظات سبک دل را ترکیب می کند. در آخرین فصل (اسپویلرهای پیش رو) ، با سقط جنین ، شیردهی های پیشگیرانه ، تقلب دوست پسرها و مبارزه با رئیس طرفدار درمان طرفدار – که در نهایت کات از کار اخراج می شود ، مقابله می کند. قرمز مایل به قرمز. علاوه بر موضوعات سنگین ، این نمایش همچنین سه نفر را به مهمانی های جنسی می کشد ، از Sutton تأثیر می گذارد و کیت در باشگاه زنان The Belle (که به نظر می رسد خیلی راحت بر اساس The Wing ساخته شده است) یک کنسرت جدید دریافت می کند.

در قلب آن ، نوع پررنگ در مورد دوستی و توانمند سازی زنان است. این در مورد داشتن صدا و مالکیت آن در زنان است. این در مورد این است که چه اتفاقی می تواند بیفتد وقتی زنان از زنان در محل کار حمایت می کنند و چرا داشتن یک مربی نیز بسیار مهم است. در حالی که به نظر می رسد جهان به لطف بیماری همه گیر در یک بلاتکلیفی نیمه دائمی به سر می برد ، نوع پررنگ ما را وادار به زندگی در خارج از دیوارهای کوچک آپارتمان خود می کند. یکی از مواردی که ممکن است سه شنبه شب قبل از شبکه در کلاس یوگا صبح روز بعد ، به میله پرش برویم. این باعث می شود ما از ظهور بیماری همه گیر هیجان زده شویم و از فرصت هایی که به وجود می آید بیشترین استفاده را بکنیم – و همچنین در صورت اجازه (در نهایت) اجازه دوستانمان را تا آنجا که می توانیم محکم بغل کنیم. بعلاوه ، نزدیک به 50 قسمت از این سریال برای تماشا وجود دارد ، بنابراین باعث می شود نمایش جدیدی کاملاً عالی به نمایش درآید. خواهش میکنم.

در اینجا چگونگی تماشای Keeping Up With The Kardashians فصل 20 (آخرین فصل همیشه – * هق هق * *) در انگلیس از امروز مشاهده می شود

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>