چرا هالیوود سو Ab استفاده کنندگان جنسی ادعا شده را مسئول نمی داند؟

[ad_1]

کمتر از چهار سال از زمانی که بیش از 20 نفر با ادعای سو abuse استفاده جنسی تاریخی علیه او مطرح شده بودند ، کوین اسپیسی دوباره به بازیگری بازگشت. این بازیگر دو برنده اسکار 61 ساله قرار است در نقش یک کارآگاه در فیلم ایتالیایی بازی کند مردی که خدا را پرت کردبه کارگردانی فرانکو نرو ، درباره مردی که به دروغ به سو ab استفاده جنسی از کودکان متهم می شود.

این احتمالاً طعم بدی در دهان شما به جا می گذارد. در سال 2017 ، آنتونی راپ بازیگر ادعا كرد كه اسپیسی در سال 1986 ، زمانی كه راپ 14 ساله بود و اسپیسی 26 ساله بود ، پیشرفت جنسی نسبت به او داشته است. در بیانیه ای ، اسپیسی ادعا كرد كه این واقعه را به خاطر نمی آورد و گفت: “اگر من مثل او رفتار می كردم توصیف می کند ، من صادقانه عذرخواهی می کنم به خاطر آنچه که در رفتار مست عمیقا نامناسب انجام شده است. “

بسیاری دیگر در زمانی که مرد جوان بودند ، اسپیسی را به سو sexual رفتار جنسی متهم کردند. حتی نوجوانان اسپیسی این ادعا را تکذیب کرد اما هنوز در ابتدا توسط صنعت گریزان بود ، با نتفلیکس قرارداد خود را با این بازیگر فسخ کرد (که به طور مشهور نقش اصلی او را قطع کرد خانه کارتها) و صحنه های او در ریدلی اسکات همه پول در جهان دوباره شات شدند. نماینده و روزنامه نگار اسپیسی روابطشان را قطع کرد. جایزه ویژه امی وی پس گرفته شد. برای مدتی به نظر می رسید که صنعت این ادعاها را جدی می گیرد.

اما اکنون بازگشت اسپیسی به این صنعت – که در برخی از عناوین با کلماتی مانند “کامو” ، “نقش کوچک” ، “فیلم مستقل” کمرنگ شده است – نشانه شروع قوس رستگاری وی است. او رسما شروع به لغو لغو خود کرد. به نظر می رسد تجارت به آرامی او را می بخشد.

به همین دلیل است که ما باید جلوی طلسم دختران را برای انتقال به بزرگسالی در انظار عمومی بگیریم و برای همیشه به داستان “دختر به زن” جنسیتی پایان دهیم

اسپیسی اولین مرد متهم به چنین جنایاتی نیست که بازگشت هالیوود را با عواقب کوتاه مدت و هیچ مدت طولانی انجام می دهد. مل گیبسون در سال 2010 توسط دوست دخترش اوکسانا گریگوریوا به خشونت خانوادگی متهم شد و با اعتراض به “آتش زدن خانه” به نوعی خشونت خانوادگی متهم شد. پایین “، و گفت:” شما در گرما شبیه عوضی هستید و اگر توسط یک بسته n **** ثانیه مورد تجاوز قرار بگیرید ، تقصیر شماست. “

شش سال بعد ، فیلم او کاربر ریج نامزدهای اسکار را دریافت کرد و در سال 2017 ، در میان جنبش #MeToo ، نقش اصلی در خانه بابا 2. اعلام شد که مل گیبسون “یک بار دیگر خانواده پسند” بود. طبق گزارش IMDB ، گیبسون در حال حاضر مشغول کار بر روی هفت فیلم مهم است.

استاد هیچ فقط چند سال پس از آن كه عزیز انصاری ، سازنده و ستاره آن ، به دلیل سو sexual رفتار جنسی در یك قرار ملاقات ، متهم شد ، برای سری سوم خود به Netflix بازگشته است. اگرچه انصاری اعتقاد داشت این برخورد کاملاً توافقی است ، اما قبل از اینکه کار استندآپ وی به سرعت از سر گرفته شود ، به طور خصوصی از این زن عذرخواهی کرد.

وودی آلن 85 ساله ، علی رغم انتشار یک مستند HBO در ماه مارس ، به کار خود ادامه می دهد ، آلن علیه فارو، که یک بار دیگر ادعاهای حمله جنسی را که توسط دخترش دیلن فارو علیه او مطرح شده مطرح می کند ، که تحقیق شده است اما هرگز اتهاماتی وارد نشده است. در سال 2014 ، دیلن نامه ای سرگشاده به نیویورک تایمز با ادعای اینکه او هنگامی که او فقط هفت ساله بود او را مورد آزار و اذیت قرار داده است ، که وی همیشه آن را انکار کرده است.

فرهنگ لغو کمدی را لغو نمی کند ، بلکه باعث بهبود آن می شود

اخیراً ، در تاریخ 9 ماه مه ، ست روگان گفت که “پس از اتهامات مطرح شده در سال 2018 ، هنگامی که پنج زن این بازیگر 43 ساله را به رفتارهای نامناسب جنسی یا استثمارگرانه متهم کردند ،” هیچ برنامه ای “برای همکاری با همکار و دوست طولانی مدت هالیوود ندارد. فرانکو این ادعاها را رد می کند.

اگرچه به نظر می رسد مردان آلفای هالیوود از فرهنگ لغو در مواردی که هیچگونه اتهام کیفری مطرح نشده است – بهانه “بی گناه تا زمانی که اثبات جرم شود” که برای مردان قدرتمند ، ثروتمند ، سفید پوست و سیسکر ارائه شده است ، خودداری می کنند ، این همیشه صدق نمی کند. همچنین مردانی که به جرایم سنگین محکوم شده اند مجاز به بازگشت به صنعت هستند.

رومن پولانسکی ، 87 ساله ، پس از اعتراف به رابطه جنسی غیرقانونی با یک دختر 13 ساله در سال 1977 ، هنوز در ایالات متحده تحت تعقیب است – پس از سقوط اتهامات تجاوز به عنف ، توافق کمتر شد وی از گذرنامه فرانسوی خود برای زندگی در فرانسه و جلوگیری از استرداد استفاده می کند. در سال 2020 برای فیلم سال 2019 به وی سزار (معادل اسکار فرانسه) اهدا شد یک افسر و یک جاسوس. ماه گذشته ، او فیلم جدید خود را اعلام کرد قصر، برنامه ریزی شده برای سال آینده.

لوئیس سی کی در سال 2017 به چندین مورد سو sexual رفتار جنسی اعتراف کرد ، از جمله جلوی زنانی که رضایت نمی دهند ، خودارضایی کرد. با وجود فیلم او پدر دوستت دارم سال بعد او به استندآپ کمدی بازگشت و در سال 2019 یک تور فروش را آغاز کرد.

محکومیت هاروی وینستین برای جنبش #MeToo به چه معناست؟

شما بخاطر اینکه فکر کردیم ما در پاسخگویی مردان بد دهان در مناصب قدرت پیشرفت داشته ایم ، بخشیده خواهد شد. تقریباً چهار سال پس از جنبش #MeToo ، هاروی وینستین و بیل کراسبی در پشت میله های زندان هستند ، دونالد ترامپ از دفتر خارج است و نوئل کلارک – که ماه گذشته به جرم آزار جنسی ، قلدری و تعرض توسط 20 زن متهم شد – توسط BAFTA کنار گذاشته شد و پروژه های فعلی وی به حالت تعلیق درآمد.

اما این موارد فقط یک قطره در اقیانوس است. برای تعداد معدودی از مردانی که در واقع به جرم سو abuse استفاده محکوم و محکوم شده اند ، ده ها نفر دیگر هستند که استطاعت بازخرید دارند. هالیوود هر بار که یک شکارچی جنسی را ببخشد ، این پیام را می دهد که حتی اگر مجبور باشند چند سال دراز بکشند ، در نهایت اجازه می دهند از قلاب خارج شوند. آنها می توانند از دردسر خارج شوند. عواقب طولانی مدت ندارد.

این به قربانیان آنها می گوید – پسران ظاهراً در سن 14 سالگی ، زنانی که توسط NDA ساکت شده اند و کار خود را برای رسیدن به عدالت انجام می دهند – که دیگر کاری نیست که جلو بیایید و با شجاعت از جهانیان از سو sufferedرفتاری که کرده اید بگویید. زیرا اگرچه ادعاهای شما ممکن است سو ab استفاده کننده شما را برای چند سال ساکت نگه دارد ، اما آنها همیشه مجاز به بازگشت به کار خواهند بود ، در حالی که ممکن است از همان امتیاز برخوردار نشوید. این به قربانیان آنها می گوید: صدای شما مهم نیست.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>