چرا همه از اما واتسون گرفته تا چارلی هونام در حال عضویت در یوگا نیدرا هستند

[ad_1]

از بین تمام راه های داشتن چهار ساعت خواب اضافی ، هیچ یک از جذابیت های دوک هاستینگز برای من مناسب نیست. وقتی حتی گران شما هنوز بیدار است ، ساعت 8 شب جمع شوید؟ FOMO این قول را برای متوقف کردن پیمایش در رختخواب دنبال می کنید؟ بعید. اما طبق گفته دکتر Kamakhya Kuma ، استاد علوم یوگیک ، در مورد یک آرامش هدایت شده که در تغییر فعالیت امواج مغزی بسیار م itثر است و می تواند چهار ساعت خوابیدن را تکرار کند ، چطور؟ این یوگا نیدرا نامیده می شود – و با اما واتسون و چارلی هومن به عنوان فدائیان ، به علاوه تقریبا 340K ذکر # یوگانیدرا در اینستاگرام ، این عمل باستانی اما کمتر شناخته شده ، از قضا ، بیداری است.

بنابراین ، جلسه یوگا نیدرا چگونه است؟ برای مبتدیان ، هیچ کس برای ایستادن روی حالت “معمولی” هیچ امتیازی نمی گیرد. لینزی رودینا ، متخصص یوگا توضیح می دهد: “تفاوت یوگا نیدرا با سایر رشته های یوگا سکون است.” “هیچ وضعیتی به غیر از حالت جسد وجود ندارد – دراز کشیده به پشت ، کف دستان رو به بالا.” یوگا نیدرا برخلاف ساواسانا ، که به ذهن و بدن اجازه استراحت می دهد پس از انجام تمرین بدنی آسانا ، یا به راحتی خوابیدن ، یوگا نیدرا شامل “چرخش هوشیاری” است – یک تمرین اسکن بدن که به طور منظم تمرکز شما را به قسمت های مختلف بدن شما می برد بدن ، و سپس احساسات در ذهن شما ، هنگام رفتن تنش را آزاد می کند و سیستم عصبی را آرام می کند. لینزی می افزاید: “داشتن آدرنالین و کورتیزول کمتر در سیستم می تواند تأثیر عمیقی بر اضطراب و اختلالات وحشت بگذارد.”

7 کلاس آنلاین یوگا برای کمک به تقویت سلامت روان شما در حالی که وارد مرحله دوم قفل می شویم

چگونه انجامش بدهیم؟

اول بالا – راحت باشید. “من به مشتریانم توصیه می کنم تصور کنند در حال ایجاد فضایی برای بهترین دوست خود هستند که ممکن است از طریق چیزهایی از این دست عبور کند: جوراب دنج ، لباس راحت ، شاید ابتدا یک حمام آرامش بخش. گرم بودن ، بدون حواس پرتی خارجی ، امری کلیدی است ، “لینزی توصیه می کند. ساده ترین کار این است که با یک تمرین راهنما شروع کنید و کلاسهای آنلاین بسیار خوبی از triyoga لندن ، Yoga International و Gaia برگزار می شود یا این راهنمای صوتی مقدماتی هشت دقیقه ای یوگی ریچارد میلر را دنبال کنید.

سکانس یوگا نیدرا با یک قصد شروع می شود ، مانند: “چه حسی می خواهید از روی تشک خارج شوید و به زندگی روزمره خود بپردازید؟” ، استنشاق و بازدم آهسته را تمرین کنید و سپس اسکن بدن را شروع کنید. معلم یوگا اما هال ، که هفتگی یوگا نیدرا را تدریس می کند (emayoga_wellbeing @) ، پیشنهاد می کند که از سمت راست خود شروع کنید و بطور مداوم هر یک از اعضای بدن را یکی یکی تصدیق کنید.

مبتلا به تب کابین جدی در روز قفل شدن 64817 چه حسی دارید؟ در اینجا چگونگی کنار آمدن با توجه به گفته یک روان درمانگر آمده است

“تصور کنید یک نور گرم و روشن وجود دارد که از مرکز قلب شما می درخشد و هنگام اسکن این نور را به هر قسمت از بدن شما می فرستد. این پیشرفت را دنبال کنید: انگشتان ، جلو و عقب دست ، کل دست ، بازو ، آرنج ، بازو ، شانه ها ، گردن ، هر قسمت از صورت (پیشانی ، دهان ، چشم ها ، بینی) ، گوش ، پوست سر ، گلو ، سینه ، قفسه دنده ، پشت ، کمر ، معده ، پایین شکم ، اندام تناسلی ، گلوت ، ستون فقرات ، ران ، بالا و پشت زانو ، ساق پا ، ساق پا ، مچ پا ، بالای پا ، پاشنه ، کف پا ، انگشتان پا. اگر ذهن شما سرگردان است ، به سادگی بدون قضاوت در مورد خود ، این افکار را تصدیق کنید. “پس از اسکن ، احساس خوشبختی را تجسم کنید ، سپس تصور کنید که به خود نگاه می کنید. سرانجام ، همه چیز را با هم جمع کنید: خود را کامل و شفابخش تصور کنید و نور به همه قسمت های وجود شما سرایت کرده و به بیرون می درخشد.

و پشت این علم وجود دارد؟

بله علم از آنچه یوگی ها از حدود 600 سال قبل از میلاد مسیح هنگام تولد این عمل “خواب یوگیک” آموزش داده اند ، پشتیبانی می کند: این که با مزایای واقعی سلامتی همراه است. تحقیقات دانمارکی نشان داد که یوگا نیدرا میزان دوپامین – انتقال دهنده عصبی خوب و همراه با لذت – را 65٪ افزایش می دهد. تمرین منظم باعث کاهش عصبانیت و اضطراب در کهنه سربازان 3 ، کاهش PTSD ، تنش بدن و سرزنش خود در زنانی می شود که از حمله جنسی 4 رنج می برده ، و بی خوابی مزمن 5 بهبود یافته است. یوگا نیدرا حتی می تواند به دوره های قابل کنترل تری منجر شود. در یک مطالعه 6 با حضور 150 زن با چرخه غیرقابل پیش بینی و / یا گرفتگی شدید ، نیمی از آنها دارو مصرف کردند در حالی که نیمی دیگر از دارو <و>. 5 بار در هفته به مدت 30 تا 45 دقیقه یوگا نیدرا تمرین کنید. بعد از شش ماه ، یوگی های نیدرا درد ، بی نظمی قاعدگی و افسردگی کمتری را تجربه کردند. تصور می شود که آرامش یوگا نیدرا چنان قدرتمند است که در واقع باعث کاهش سطح هورمون های قاعدگی می شود ، مانند آنهایی که تیروئید را تحریک می کنند.

درباره پریودها سوالی دارید؟ ما جواب تک تک مشکلات را دریافت کرده ایم

چطور؟ خوب ، در حالی که شما افقی هستید ، مسائل پیچیده از نظر عصب شناختی در جریان هستند. اما توصیف می کند: “وقتی یوگا نیدرا را شروع می کنید ، مغز شما در یک حالت فعال از امواج بتا قرار دارد و افکار زیادی در اطراف شما می چرخند.” “این روش مراقبه ای شما را به حالت آلفای فرکانس امواج مغزی هدایت می کند ، جایی که نوسانات ذهن شروع به کاهش می کند ، احساس راحتی می کنید و بدن به سکون می رود.” عمیق تر بروید و مغز امواج دلتا را ساطع می کند – که در هنگام خواب عمیق نیز رخ می دهد. اما ادامه می دهد: “تفاوت بین خواب و یوگا نیدرا این است که شما در این مرحله آخر بیدار باشید.” “ما آن را” خواب عمیق آگاهانه “می نامیم – یک آرامش عمیق در حالی که هوشیار و آگاه هستیم. از زمان همه گیری ، من شاهد تحول عظیمی در دانش آموزان بوده ایم که می خواستند چنین روشی را شامل شود که به آنها 30 تا 45 دقیقه فرصت می دهد تا از همه چیز خاموش شوند و “فقط” باشند.

به خاطر سکون خود شناخته شده نیستید؟

لینزی می گوید کاملاً طبیعی است. “متداول ترین مانع برخورد با یوگا نیدرا گپ زدن بی وقفه ذهن شماست ، اما با تمرین منظم فضای بیشتری بین این سر و صدا و لحظات” نیست “وجود خواهد داشت.” وی همچنین در مورد خوب یا بد بودن عمل ، یا اگر آن را درست یا غلط انجام می دهید ، نسبت به رتبه بندی هشدار می دهد. (نکته: درست یا غلطی وجود ندارد). وقتی احساس کنید که در رختخواب فرو رفته اید ، می دانید که به سطح نهایی یوگا نیدرا رسیده اید. “این همان لحظه شگفت انگیزی است که می خواهیم به خواب برویم. بدن در آرامش عمیق است. ذهن از فکر کردن ، هنوز بیدار و آگاه است. ” “آرامش واقعی یک فرایند فعال است – این فراتر از انجام ساده کاری است.”

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>