چرا و چگونه از پایگاه داده جدید NHS انصراف دهیم

[ad_1]

برنامه های راه اندازی سیستم جدید NHS که اطلاعات سلامت بیمار را از جراحی های GP جمع آوری می کند به تأخیر افتاده است و مهلت انصراف از بیماران در سراسر انگلیس تمدید شده است. مقامات می گویند که مردم به زمان بیشتری نیاز دارند تا به این ایده عادت کنند.

سیستم داده های GP برای برنامه ریزی و تحقیقات قرار بود انتقال سوابق پزشکی 55 میلیون بیمار انگلیسی را به یک پایگاه داده مرکزی – که در دسترس دانشگاهیان و انتخاب شرکای تجاری است – از اول ژوئیه آغاز کند ، اما تاریخ شروع به عقب مانده است اول سپتامبر سوابق پزشکی نام مستعار دارند.

کمتر از دو هفته به انتخاب شما نمانده بود ، اما اکنون مهلت انصراف برای مصادف شدن با تاریخ معرفی جدید به اول سپتامبر برگشته است.

9 قهرمان الهام بخش NHS داستان های خود را از خط مقدم Coronavirus برای پوشش ویژه جشن ما به اشتراک می گذارند

جو چرچیل ، وزیر بهداشت ، با اعلام تأخیر در مجلس عوام ، به نمایندگان مجلس گفت که سیستم جدید “زندگی را نجات می دهد” و دولت “کاملاً مصمم است که مردم را در این سفر با خود ببرد”.

وی پیش از افزودن افزود: “ما از این زمان برای گفتگو با بیماران ، پزشكان ، موسسات خیریه بهداشت و سایر افراد برای تقویت برنامه ، ایجاد یك فضای تحقیقاتی قابل اعتماد و اطمینان از دستیابی ایمن به داده ها استفاده خواهیم كرد.” “

این طرح توسط الکس نوریس ، وزیر بهداشت سایه کارگر ، مورد انتقاد قرار گرفت و وی گفت که این طرح ها “در زیر تاریکی فرو رفته است”.

NHS Digital می گوید که پایگاه داده متمرکز جدید مورد نیاز است زیرا سیستم فعلی استفاده شده توسط جراحی های GP ، معروف به استخراج عمل عمومی ، بیش از یک دهه قدمت دارد. آنها همچنین می گویند هر چیزی که می تواند برای شناسایی شما از سوابق شما استفاده شود ، قبل از اینکه از عمل شما کسب شود ، نام مستعار دارد.

آیا شما به خاطر “شریک کردن” مقصر هستید؟ چرا اکنون افزایش تکان دهنده ای وجود دارد که کودکان از والدین خود بخاطر مستند کردن زندگی خود در شبکه های اجتماعی شکایت می کنند

وب سایت NHS Digital توضیح می دهد: “این بدان معنی است که این داده ها با کدهای منحصر به فرد جایگزین می شوند ، بنابراین بیماران نمی توانند به طور مستقیم در داده هایی که با ما به اشتراک گذاشته می شود ، شناسایی شوند. همچنین داده ها به طور ایمن رمزگذاری شده اند.”

آنها ادامه می دهند: “اگر نمی خواهید داده های بیمار شما با NHS Digital به اشتراک گذاشته شود ، می توانید با مراجعه به پزشک عمومی خود نوع 1 انصراف را ثبت کنید. در هر زمان می توانید انصراف از نوع 1 را ثبت کنید. همچنین می توانید نظر خود را تغییر دهید در هر زمان و انتخاب نوع 1 انصراف.

“اگر نمی خواهید NHS Digital داده های قابل شناسایی بیمار شما را با اهداف دیگری فراتر از مراقبت های شخصی شما با هر شخص دیگری به اشتراک بگذارد ، پس می توانید National Data Opt-out را نیز ثبت کنید.

“شما می توانید در مورد nhs.uk/your-nhs-data-matters یا با شماره تلفن 0300 3035678 اطلاعات بیشتر در مورد و ثبت ملی داده را ثبت کنید یا انتخاب خود را تغییر دهید.”

برای کسب اطلاعات بیشتر ، به NHS.uk مراجعه کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>