چرا پرنسس دیانا موهایش را خرد کرد

[ad_1]

با پیش بینی افتتاح آرایشگاه ها ، سوالی که همه از ما می پرسیم این است که با رسیدن تابستان چه بیانیه ای را بیان خواهیم کرد. بیشتر از این نگاه نکنید ، زیرا باب مدرن پرنسس دیانا محبوب ترین مدل موی امسال است.

همه اینها به لطف کریستن استوارت است که نقش شاهزاده خانم را در فیلم “اسپنسر” بازی می کند و اما کورین که سبک رویال را در سریال “تاج” Netflix احیا می کند. افراد مشهور دیگر نیز از مدل موهای خود استفاده می کنند و ظاهر پرنعمت را به روز می کنند. تردیدی نیست که پرنسس دیانا از دهه 90 به بعد بر روی انتخاب مدل مو و ما تأثیر گذاشته است و ما از این موضوع عصبانی نیستیم.

5 درس ضروری زیبایی که همه ما می توانیم از پرنسس دیانا بیاموزیم

پس چرا انجام داد پرنسس نمادین دارای چنین مدل مویی است؟ طبق گفته سم مک کایت ، آرایشگاه سلطنتی ، پرنسس دایانا با پرسیدن اینکه چگونه می تواند موهایش را هنگام عکسبرداری آرایش کند ، کنترل کامل او را به دست گرفت. او در صحبت با Vogue انگلیس ، نحوه واکنش او به سلطنتی را فاش کرد: “من همه چیز را قطع می کنم و دوباره شروع می کنم. اوایل دهه 90 بود ، بسیاری از دختران موهای کوتاه داشتند ، ما از دهه 80 پررنگ به دهه 90 شیک و تیز منتقل می شدیم. “

بعد از اینکه سام به پرنسس گفت که چه کاری انجام دهد ، وی گزارش داد: “خوب ، چرا الان فقط آن را قطع نمی کنی؟”.

این نمادین ترین انتقام از شاهزاده خانم دیانا بود

اگر پرنسس دایانا از شما بخواهد کاری انجام دهید ، آن را انجام می دهید. از آن لحظه ، امضای شاهزاده خانم دیانا باب به امضای وی تبدیل شد ، و پرنسس تا اطلاع ثانوی همچنان روند رایج ماست.

وقتی به پایان یک زمستان طولانی می رسیم ، ممکن است زمان آن فرا رسیده باشد که مانند دی باشیم و “اکنون آن را قطع کنیم”.

همه ما هنگامی که از قفل قفل خارج می شویم “باب مدرن دیانا” را دریافت خواهیم کرد

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>