چرا کیت میدلتون و پرنس ویلیام بسیار عالی هستند

[ad_1]

در سطح جهانی تحسین زیادی نسبت به دوشس کمبریج ، کیت ، و دوک کمبریج ، ویلیام وجود دارد.

مخصوصاً در این قسمت آخر – مراسم تشییع جنازه دوک ادینبورگ – روشی که کیت با آن همه وقار و فضل انجام داد ، او نمونه ای درخشان و الهام بخش برای همه ما بود. وی مجرائی بود که هری و ویلیام را به هم نزدیک کرد. او قطعاً به دنبال الگوی خود ، ملکه است. ملکه ما که بیش از نه دهه برای ما در آنجا بوده و اکنون به ما احتیاج دارد و یک تیم عالی در ویلز و کیت دارد.

داستان آنها از دانشگاه سنت اندروز در اسکاتلند آغاز شد. که بسیار خوش شانس بود زیرا آنها زندگی دور از نظارت مداوم در رسانه ها داشتند – رسانه ها توافق کرده بودند که ویلیام را در طول تحصیل تنها بگذارد و در اسکاتلند این آزادی اضافی را به او داد. آنها موفق شدند خواستگاری خود را به دور از لنزهای رسانه ای فشرده ای که سلطنتی ها تحت آن قرار دارند ، انجام دهند. خانواده آنها خانواده ای است که می توان گفت مشهورترین و دقیق ترین خانواده ای است که تاکنون زندگی کرده است.

به نظر می رسد پرنس لوئیس در عکس تازه تولد خود که توسط کیت میدلتون گرفته شده ، بسیار بزرگ شده است

در طول دوران نامزدی آنها ، مانند هر زن و شوهر جوان عاشق دیگری ، با مسائلی روبرو شدند ، با این حال آنها موفق شدند از طریق آنها کار کنند ، و اکنون ده سال ، متاهل و سه فرزند بعد ، روشن است که عشق و ارادت این زوج به یکدیگر قویتر از همیشه. عشق این زوجین پیش از دهمین سالگرد عمیق تر شدن آنها ، نقطه عطفی واقعی که رابطه را برقرار می کند. دوک و دوشس از عروسی افسانه ای آنها که ده ها میلیون نفر در سراسر جهان تماشا کردند تا این نقطه عطف ، همه ما را خوشحال و الهام بخش کرده اند. آنها یک خانواده نمونه هستند.


هنگامی که بسیاری از ازدواج ها توسط قفل و درام های خانوادگی به سختی آزمایش شده است ، ازدواج آنها از قوتی به قوت دیگر پیش رفته است. آنها دو چالش بخصوص طوفانی را پشت سر گذاشته اند ، داستان شاهزاده اندرو که خبرساز شده است و البته “Megxit” (عزیمت دوک و دوشس ساسکس از انگلیس).

با وجود نمایش های خانوادگی بسیار عمومی ، دوک و دوشس به وظایف خود به روشی حرفه ای و محترمانه ادامه داده اند.

آنها رابطه خوبی برقرار کرده اند و او به او اعتماد به نفس می بخشد. کیت یک خلا in را در زندگی ویلیام پر کرد ، وی وی را تشویق کرد که با خانواده اش نزدیک باشد – یک خانواده متوسط ​​و پایدار از خانواده او و پدر و مادرش که یک ازدواج طولانی مدت دارند – همه اینها باعث شد ویلیام آنچه را که در تمام زندگی ، ثبات و عادی بودن

کمبریج ها زوجی نیستند که بیش از حد دوستانه PDA را درگیر کنند ، بنابراین هنگامی که از حرکات صمیمی استفاده می کنند یا بینش ازدواج خود را نشان می دهند ، این موضوع معمولاً مورد توجه واقع می شود.


وقتی صحبت از فعالیت های ورزشی می شود ، زن و شوهر کاملاً رقابتی هستند ، و ویلیام به همان اندازه به خاطر بدخلقی های بی ادب خود مشهور است ، که همیشه کیت را از پا در می آورد ، با این حال او با احترام و وقار بسیار زیادی به اسلحه های خود می چسبد و به او پول خوبی می دهد.

آرایشگر مورد علاقه کیت میدلتون 10 روند برتر زیبایی پس از قفل کردن را به اشتراک می گذارد

ویلیام در بازدید اخیر خود از اساتید سلطنتی به شوخی گفت: “این جالب خواهد بود” و کیت را در حال کنترل کنترل یک شبیه ساز هواپیمای سبک می دید و می گفت “کیف دستی شما را نگه می دارم”! در حالی که کیت تلاش می کرد قاب بلند و باریک خود را به داخل هواپیما بریزد ، هنگام موفقیت شاد بود.

ویلیام به خاطر مزاحمت کیت مشهور است. در روز سنت پاتریک امسال ، زن و شوهر یک پیام ویدیویی برای مردم ایرلند ضبط کردند ، و او کیت را به خاطر داشتن “کمی آسان” اذیت کرد ، او گفت “روز سنت پاتریک را به انگلیسی” مبارک و ویلیام مجبور شد آن را به زبان گالیکی بگوید. هنگامی که زن و شوهر به چشمان یکدیگر نگاه می کردند ، لحظه ای بسیار صمیمی ، این جلوی لعنتی را جلوی دوربین گرفت

در دسامبر ، سال گذشته ، در هنگام شیوع همه گیر ، این زوج یک تور سه روزه به انگلیس ، ولز و اسکاتلند زدند تا به ملت نشان دهند که آنها برای عموم مردم آنجا هستند. آنها ظاهر شدند ، ارتباط برقرار كردند و تأثیری ماندگار بر جای گذاشتند. در تور آنها موفق شدند لحظات خصوصی را به تنهایی از بین ببرند. به عنوان مثال در ولز آنها مارشمالو را در بازار در فضای باز برشته كردند ، آنها می خندیدند ، لبخند می زدند و ویلیام به آرامی دست خود را بر روی پشت پشت همسرش قرار داد. درست مثل یک زوج جوان عادی عاشق.


درست قبل از اولین قفل ، این زوج از صخره های Howth درست در خارج از خلیج دوبلین دیدن کردند ، و یک بار دیگر موفق شدند لحظات خصوصی را به تصویر بکشند ، در حالی که از مناظر صخره ای لذت می برند ، در حالی که در حال پیاده روی هستند ، در حالی که مشغول نوازش هستند ، تصویر می شد.

آنچه در گذشته کیت میدلتون قبل از پیوستن به خانواده سلطنتی از یک دهه پیش استفاده می کرد

قدرت آنها در این واقعیت نهفته است که آنها برای کسب توجه در صحنه رقابت نمی کنند ، آنها از موفقیت های یکدیگر خوشحال هستند و یکدیگر را به انجام بهتر ، بهتر بودن تشویق می کنند. همنشینان واقعی بهترین های یکدیگر را به نمایش می گذارند و این موضوع به وضوح در مورد کمبریج ها وجود دارد. کیت چیزهای زیادی را برای این رابطه به ارمغان می آورد ، و همچنین با حفظ تعادل در وظایف سلطنتی ، پروژه های شخصی خود و تربیت سه فرزند خردسال ، او موفق می شود به طور کامل از ویلیام حمایت کند و برای داشتن یک ازدواج عالی تلاش کند. جذابیت آسان و توانایی او در برقراری ارتباط معتبر با افراد مختلف از همه طیف های زندگی ، به عنوان نقطه قوت اصلی وی محسوب می شود.


دوک و دوشس همیشه اختلافات خانوادگی را پشت درهای بسته حل و فصل می کردند ، نه در انعکاس رسانه ها و مردم. همزمانی آنها بیش از هر زمان دیگری شدیدتر است ، که بیانگر تفکر ، اعتماد و احترام همفکر است.

تعهد آنها به خانواده و وظیفه سلطنتی شان تزلزل ناپذیر است. کیت و ویلیام زوجی هستند که به ویژه در بدترین بحران دوران ما ، همه گیر ، خوش درخشیده اند. حمایت مداوم و دلسوزی و همدلی واقعی آنها از کارگران خط مقدم و امور خیریه قابل تحسین بوده است. آنها ظاهر می شوند ، توجه می کنند ، مهربان ، متفکر و دوست داشتنی هستند. آنها تأثیر مثبتی بر روی هرکسی که روبرو می شود داشته اند. آنها یادآوری دائمی دلیل بزرگ بودن انگلیس هستند و ارزشهای کوئینز را حفظ می کنند و واقعاً الهام بخش هستند.

تولدت مبارک ، کیت میدلتون! در اینجا همه دلایلی وجود دارد که سال 2020 سال دوشس کمبریج بود


Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>